NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 39]

276 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 12:26

penban

Moderator
Moderator
Patriots qualify for seventh consecutive AFC title game with easy victory

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

277 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 12:31

penban

Moderator
Moderator
Patriots tight end Rob Gronkowski caught six passes for 81 yards and a touchdown on Saturday night, and he’s now within striking distance of the NFL’s all-time postseason receiving records for a tight end.

Gronk now has 835 postseason receiving yards in his career, moving him ahead of Shannon Sharpe into second place, behind only Dallas Clark. In the AFC Championship Game on Sunday, Gronkowski needs just 13 yards to pass Clark for the most postseason receiving yards for any tight end in NFL history.

With 58 career postseason catches, Gronkowski is just six behind Clark’s all-time record. And with 10 postseason receiving touchdowns, Gronkowski already has the most for a tight end in NFL history and tied for third-most among all players, behind only Jerry Rice’s 22 and John Stallworth’s 12.

Asked about those records after the game, Gronkowski changed the subject.

“What’s most important is getting that win and that’s what we did,” Gronkowski said, adding that having a record is “great to hear and everything but that’s not really the main goal. Maybe down the road you can look back and look at that stuff but as of right now what our main goal is just keep on grinding, get the win and that’s what we did tonight.”

Thats what the Patriots have done throughout Gronkowski’s career, and those performances are why Gronkowski, at age 28, is already among the great tight ends in NFL history.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

278 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 13:05

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Gronk je stvarno legenda. Jedan od retkih simpatičnih likova iz Patsa.

279 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 13:21

Peyton Manning

Admin
Admin
@Mean_Machine ::Gronk je stvarno legenda. Jedan od retkih simpatičnih likova iz Patsa.
Reci mi da se zezas..najodvratnija faca NFL, pravi trol

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

280 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 14:27

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Što? Lik se zajebava, uvek je optimističan, nije neki prepotenko iako će verovatno završiti karijeru kao najbolji TE svih vremena...

281 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 14:29

Wild Raven

VIP
VIP
Ako ništa drugo, onaj pokušaj ubistva TDW je dovoljan da mi bude odvratan.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

282 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 14:31

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Jbg ne znam na šta misliš...

283 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 15:23

penban

Moderator
Moderator
Misli na onaj prekrsaj na igracu Bilsa

Kao da je on jedini koji je to ikada uradio...

284 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:36

Peyton Manning

Admin
Admin
@penban ::Misli na onaj prekrsaj na igracu Bilsa

Ono ne znam ni Burfict da je uradio?
I ne samo to, inace retko odvratan lik.
Najbolji TE ikada, vrlo verovatno. Tj najdominantiji kad je zdrav. Treba jos da bi stigao Gatesa, Gonzalesa...

Poslednji izmenio Peyton Manning dana Ned 14 Jan 2018, 16:37, izmenjeno ukupno 1 puta

285 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:37

Danijel Lg

Admin
Admin
sirovina

STANE VAS SVE PRATI

286 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:39

Peyton Manning

Admin
Admin
@Danijel Lg ::sirovina
Asocira me na Goyle i Crabbe iz Harry Pottera

287 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:40

Danijel Lg

Admin
Admin
poređenje je adekvatno Smile

STANE VAS SVE PRATI

288 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:58

SymphonyX

Veteran
Veteran

Ovo bi mogao da bude veliki problem jer smo sad svedeni na trecu opciju na RT.Morace se pomagat na toj strani.

289 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 16:58

dr.dule

Admin
Admin
@Peyton Manning ::
@penban ::Misli na onaj prekrsaj na igracu Bilsa

Ono ne znam ni Burfict da je uradio?
I ne samo to, inace retko odvratan lik.
Najbolji TE ikada, vrlo verovatno. Tj najdominantiji kad je zdrav. Treba jos da bi stigao Gatesa, Gonzalesa...

nemoj me zezati. vec je ih je stigao . plus obojica odose u penziju bez tepsije.

290 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:02

dr.dule

Admin
Admin
sada vidim da je rezervni RT se skrljao. ajde sada rezerva rezerve. Fleminga da vidimo na delu. prosli put u AFC finalu bio je uzas. mislim na onaj mec sto se Miler kurci da je pokidao Brejdia a istog cuvao bukvalo praktik tim.

291 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:07

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Kako ih je stigao? Sem sto ima mnogo vise titula naravno al to mi i nije merilo s obzirom gde igra jer su Patsi prosle godine i bez njega osvojili prakticno sto govori o kakvoj ekipi se radi. Jeste verovatno najdominantniji TE ali statisticki im jos nije ni blizu. Ne kazem da ih nece stici ali s obzirom koliko ima problema sa povredama moguce i da ih ne stigne. Po meni je Gonzalez i dalje najbolji TE ikada dok/ako ga Rob ne prestigne.

292 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:08

SymphonyX

Veteran
Veteran
@dr.dule ::sada vidim da je rezervni RT se skrljao. ajde sada rezerva rezerve. Fleminga da vidimo na delu. prosli put u AFC finalu bio je uzas. mislim na onaj mec sto se Miler kurci da je pokidao Brejdia a istog cuvao bukvalo praktik tim.

Tad je citava OL bila u kurcu,ali svejedno.
Fleming je ove godine bio vidno slabiji od Waddle-a koji je jedno od najprijatnijih iznenadjenja.Allen ce morat da uskace u pomoc.

293 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:09

dr.dule

Admin
Admin
nemam vremena da sada ceprkam po statistici ali videces da Gonza uopste nije daleko ako vec sada nije iza Gronka po mnogim parametrima.

294 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:10

SymphonyX

Veteran
Veteran
@Ol' Dirty Bastard ::Kako ih je stigao? Sem sto ima mnogo vise titula naravno al to mi i nije merilo s obzirom gde igra jer su Patsi prosle godine i bez njega osvojili prakticno sto govori o kakvoj ekipi se radi. Jeste verovatno najdominantniji TE ali statisticki im jos nije ni blizu. Ne kazem da ih nece stici ali s obzirom koliko ima problema sa povredama moguce i da ih ne stigne. Po meni je Gonzalez i dalje najbolji TE ikada dok/ako ga Rob ne prestigne.

Kod TE postoji jos jedna bitna stva - blokiranje,a tu je Gronk druga dimenzija u odnosu na njih dvojicu.Lik je najdominantniji igrac na toj poziciji,svaka cast Gonzalezu i Gatesu.

295 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:13

dr.dule

Admin
Admin
Tony Gonzalez
Receptions: 1,325
Receiving yards: 15,127
Receiving touchdowns: 111

14× Pro Bowl (1999–2008, 2010–2013)
6× First-team All-Pro (1999–2001, 2003, 2008, 2012)
4× Second-team All-Pro (2002, 2004, 2006, 2007)
NFL 2000s All-Decade Team
Consensus All-American (1996)
First-team All-Pac-10 (1996)

Rob Gronkowski (2010–present)
Receptions: 474
Receiving yards: 7,179
Receiving touchdowns: 76

2× Super Bowl champion (XLIX, LI)
5× Pro Bowl (2011, 2012, 2014, 2015, 2017)
5× First-team All-Pro (2011, 2012, 2014, 2015, 2017)
NFL Comeback Player of the Year (2014)
NFL receiving touchdowns leader (2011)

296 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:13

dr.dule

Admin
Admin
treba jos da odradi ali tesko je jedno . da ce trajati dugo kao Gonza. ali ove dve tepsije su vec nesto

297 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:14

SymphonyX

Veteran
Veteran
Gronk ima vise od 10 jardi po mecu od njih i blokira 7 puta bolje.
Sasvim dovoljno.

298 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:15

dr.dule

Admin
Admin
e da. svakako je bolji bloker. kada se pogleda blokiranje plus hvatanje , Gronk je tu u prednosti. mada opet . vec me pamcenje ne sluzi vise ali svakako ni Gonza nije bio los bloker. samo to vec je deo davne proslosti. gde je 2000ta.

299 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:21

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Ma slazem se ja za to ali na kraju karijere se gleda statistika ne na pola, zato i kazem AKO ovako nastavi bice bolji a ovo ako je zato sto se cesto povredjuje. Samo treba imati u vidu u kakvom okruzenju igra i da ima verovatno najboljeg igraca ikada za QB. A titule kazem ne racunam jer sve govori ova zadnja sezona u kojoj bez njega osvajaju, znaci nije bas da je kljucni igrac iako jeste jako bitan.

300 Re: New England Patriots taj Ned 14 Jan 2018, 17:25

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Bio jednom Gonzalez gost u Undisputed kod Skipa i Shannona Sharpa(kojeg gotivim jako) i povela se rasprava sto je Joy nazvala Gonzaleza najboljim TE ikada pa se Sharp nesto uzbudio kao gde su mu titule jer on ih ima 3 Very Happy Sad nek mi neko kaze da je Sharp bolji TE od Gonzaleza i da on ne bio imao isto 3 titule da je igrao u onakvim timovima. Slicna stvar vazi i za ovo poredjenje njega i Gronka.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu