NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 14]

126 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 18:21

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::Tri stvari su za mene obiljezile mec.

1. Shaq Mason - najbolji run locker lige.
2. Who the fuck is Eric Lee?
3. Napredak Gilmora koji je vidljiv iz meca u mec.

Gronk treba da odsjedi bar 1 mec zbog onoga.Nema opravdanja za takve gluposti,ali sudije snose dobar dio krivice.
Gilmor nebo i zemlja u odnosu na pocetak sezone

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

127 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 19:22

penban

Moderator
Moderator
Odbrana je digla nivo i svakog kola je sve bolja.

Gronk je debilno postupio. Nema opravdanja, ali čovek je izgubio živce. Njega lemaju cele sezone i dečku došla žuta minuta. Iskreno, zbog njega se nadam da će se laditi jednu utakmicu, jer onako nesporstki potez ne treba da se dešava.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

128 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:02

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Propustih sinoc pola 4q i tek maloprije vidjeh ovaj uzas. Znaci, da mi je bilo ko reko da je gronk to uradio a da snimak ne postoji reko bi da laze i posvadjali bi se. Ovako, ovo izlazi i iz pojma prljavo, ovo je smecarski potez bez opravdanja. Jesi frustriran, pa sacekaj ga da se digne pa se potuci sa njim. Mogao je ubiti momka, kru mu jebem nenormalni. Najgore je sto vidim da je debata 1 ili 2 utakmice suspenzije. Pa TB je za izmisljeno izduvavanje 4 dobio, olimp ti sveti jbm. Da zakljucim, ako dobije 2g suspenziju, Kraft licno i NE kao organizacija bi mu trebali dati bar jos 2, minimalno.

129 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:10

Peyton Manning

Admin
Admin
Tacno. TB, Zeke itd za neke sumnjive stvari dobijaju gomilu utakmice, a za razne pokusaja ubistva 1, cudo se desi kad dva dobiju

130 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:30

dr.dule

Admin
Admin
dobio je jedan mec suspenzije. toliko su ga udarali sinoc da nije cudo sto je na kraju vrisnuo i legao na lika. sada neka odmori malo .

131 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:35

dr.dule

Admin
Admin
NE deluje toliko mocno da je prava greota sto imaju toliko povredjenih igraca. ovako dobro po celu ligu jer bi se prosetali po novu tepsiju.

132 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:40

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::dobio je jedan mec suspenzije. toliko su ga udarali sinoc da nije cudo sto je na kraju vrisnuo i legao na lika. sada neka odmori malo .
To sto mu je taj lik radio je vucenje za dres, a ono je pokusaj ubistva otprilike, kad ti se lik od 120kg baci na kicmu
1mec, smesno..Brady dobio 4 za lopte, a Zeke 6 za zenu, nedokazano

133 Re: New England Patriots taj Pon 04 Dec 2017, 21:43

penban

Moderator
Moderator
Gronka tuku celu utakmicu, ali to mu ne daje za pravo da ubije čoveka

Lik je zaslužio ovu suspenziju. I dosta je jedna, treba mi za fantasy Very Happy

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

134 Re: New England Patriots taj Uto 05 Dec 2017, 01:43

SymphonyX

MVP
MVP
Kazna je OK,nemam problem sa tim.Druga stvar je sto su Gronku juce svirali 3 kazne,a protiv njega se likovi provlace sa povlacenjem dresa i bukvalno ga vuku svaki play..Koliko ljudi placu zbog sudjenja Patriotsima,covjek bi pomislio da ce to sudjenje bit barem normalno.

135 Re: New England Patriots taj Uto 05 Dec 2017, 04:11

dr.dule

Admin
Admin
pusti Marica. on je u dusi navijac NE ali mora da se ispisava po njima

136 Re: New England Patriots taj Sre 06 Dec 2017, 14:29

penban

Moderator
Moderator
http://www.nepatriotslife.com/2017/12/consistency-is-key-new-england-patriots.html

stvarno i pored svih problema odbrana iz nedelje u nedelju deluje sve bolje i bolje

137 Re: New England Patriots taj Sre 06 Dec 2017, 20:30

penban

Moderator
Moderator
Hogan počeo sa treninzima

138 Re: New England Patriots taj Sre 06 Dec 2017, 21:41

SymphonyX

MVP
MVP
Butler,Wise i Van Noy out danas.

139 Re: New England Patriots taj Čet 07 Dec 2017, 09:44

dr.dule

Admin
Admin
odamaraju ljudi. sledeci momci sa spiska molim.

mec u Majamiju po pravilu je cupav.

140 Re: New England Patriots taj Pet 08 Dec 2017, 10:25

penban

Moderator
Moderator

141 Re: New England Patriots taj Pon 11 Dec 2017, 15:41

kb8

Moderator
Moderator
The Patriots will clinch the AFC East with a win over the Dolphins on Monday night. However Tom Brady, 40, is only 7-8 in games he's played in South Florida. Go figure.

142 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 05:53

penban

Moderator
Moderator
Uvek je teško protiv divizijskog rivala, naročito u gostima. Ipak, i pored toga, napad je morao biti mnogo bolji. Onaj CB je stavio Cooksa u džep. WR se slabo otvarali u prvom poluvremenu, MIA skoro celu utakmicu silovao našu OL blicevima. Moralo se nešto uraditi povodom toga.

Sramna realizacija trećeg pokušaja. Odbrana je imala svojih propusta, ali joj se bez nekoliko startera ne može ništa zameriti.

Kako god, poraz kao poraz... nije PO pa da nam se završava sezona večeras. Idemo na PIT, pa šta bude

143 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 07:21

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Najprije treba retardiranom zvaljanu zauvjek zabraniti da ustaje u 2.30h i da gleda NE jer svaki put po tamburi dobijemo

144 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 08:33

SymphonyX

MVP
MVP
Najgori front 7 lige smo izveli sinoc,ali bez premca Laughing Kakva grupa HOF gradjana.
Thuney i Andrews potpuno izdominirani,generalno los nastup OL.Brady daleko najlosiji mec sezone.

145 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 08:40

SymphonyX

MVP
MVP
Ali Freeny jbt,mislio sam da smo se rijesili te kletve Laughing

146 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 09:22

Peyton Manning

Admin
Admin
Cim nema Gronka los napad..bice sve to ok protiv Pitt, on pravi prevelik mismatch

147 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 09:46

SymphonyX

MVP
MVP
Moze se i bez Gronka,sto je i dokazano prosle godine,ali bez njega i Edelmana je problem.Posebno kad OL ima slobodan dan.

148 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 09:53

Peyton Manning

Admin
Admin

149 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 09:58

dr.dule

Admin
Admin
mogu bez gronka, mogu bez edelmana ali ne mogu bez gronka i edelmana. i bolji sastavi patriota su znali izgubiti od majamija na floridi. brejdi je vise gubio tamo nego dobijao. ofanzivna slaba. doduse rt i oc su dosli sa liste povredjenih.
ovi porazi nista ne znace. iako budu drugi oni znaju pobediti pitsburg u pitsburgu. bice problem ako braca iz baltimora nalete.

150 Re: New England Patriots taj Uto 12 Dec 2017, 10:00

Peyton Manning

Admin
Admin
Slazem se. Bal iz nekog razloga uvek veci problem za NEP od Pitt..Pitt iako je prejak ne zna da igra sa NEP..dal ce Tomlin nesto izmeniti, videcemo

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu