NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 31]

1 New England Patriots taj Pon 30 Okt 2017, 07:48

cooper

MVP
MVP
Pobeda je pobeda i sad na zasluženi odmor, da se malo skrpe.
Scoring defense se popravlja u poslednja 4 meča.
Imamo 62 penaltija, što je najviše u ligi zajedno sa Brownsima. Očekujem da se to znatno smanji posle slobodne nedelje.

2 Re: New England Patriots taj Pon 30 Okt 2017, 16:39

dr.dule

Admin
Admin
Red zona napad skripi

3 Re: New England Patriots taj Pon 30 Okt 2017, 17:17

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ali jbt koliko kazni pokupe ST,i to uvijek u nezgodnom trenutku.

4 Re: New England Patriots taj Pon 30 Okt 2017, 17:51

Gronk

Rookie
Rookie
Zack Cox‏:
Belichick going deep on the trade deadline. Said players who are inactive for whatever reason often become trade targets.

Doug Kyed‏:
Saints OLB Hau'oli Kikaha has been inactive the last two weeks, and I'm told the Saints are shopping him, trying to find right partner.

5 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 01:41

Gronk

Rookie
Rookie
The #Patriots are trading QB Jimmy Garoppolo to the #49ers, source said (as @AdamSchefter said). Major QB trade. Compensation is 2nd rounder

6 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 01:53

Gronk

Rookie
Rookie
So the 49ers are releasing veteran QB Brian Hoyer...and New England now needs a backup QB. That would seem to be a logical match, no?

7 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 02:20

Gronk

Rookie
Rookie
Kaepernick?

8 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 06:42

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Svake, al svake godine BB napravi nesto ovog tipa, WTF i svaki put kazem sebi kuliraj i opet me svaki put izbije iz cipela

9 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 07:14

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Ja mislio ovo neka sala,kad ono bum. Pa koji k ga nismo trejdali za nekog LB ili barem prvu rundu.

10 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 08:17

dr.dule

Admin
Admin
ode taj pik koliko danas iz bostona.
kazu da su i Butler i Lewis na prodaju

11 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 08:21

SymphonyX

Veteran
Veteran
Za Lewisa mi stvarno nema smisla,koji djavo mozemo dobit za njega?
Neki reclamation project u najboljem slucaju.
Mozda Kendricks iz Phile jer oni nemaju passing RB,ali opet i oni nisu nesto pretjeraano duboki na LB.

A ovaj trejd Italijana,kao sto kaze zvaljo,opet iznenadi iako se ocekuje Laughing

12 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 09:02

Peyton Manning

Admin
Admin
nije puno SF platio, dobija poprilicno dobrog QB koji godinama uci od Brady i BB za pick koji je i NEP dao za njega na draftu

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

13 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 09:07

KPGS

VIP
VIP
@Peyton Manning ::nije puno SF platio, dobija poprilicno dobrog QB koji godinama uci od Brady i BB za pick koji je i NEP dao za njega na draftu
Moguca macka u dzaku!

14 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 09:09

Peyton Manning

Admin
Admin
@KPGS ::
@Peyton Manning ::nije puno SF platio, dobija poprilicno dobrog QB koji godinama uci od Brady i BB za pick koji je i NEP dao za njega na draftu
Moguca macka u dzaku!
Da, vrlo moguce, ali kao i vecina QB koje bi draftovali u drugoj rundi..ovaj ima 20-30% vece sanse za uspeh sigurno

15 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 11:20

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Peyton Manning ::
@KPGS ::
Moguca macka u dzaku!
Da, vrlo moguce, ali kao i vecina QB koje bi draftovali u drugoj rundi..ovaj ima 20-30% vece sanse za uspeh sigurno

Bas to, cak 20-30% sanse u odnosu na bilo kojeg QB-a na draftu sledecem, covek u ligi vec 3 godine zna kako stvari funkcionisu, ucio od najbolje, ima i par utakmica. Po meni odlican trade za SF.

16 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 14:50

Danijel Lg

Admin
Admin
a opet možda bude bust epski

što je vejrovatnije

STANE VAS SVE PRATI

17 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 15:27

dr.dule

Admin
Admin
na osnovu cega?
bust ne moze biti . bolji je od pola startera u ligi.

18 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 16:33

SymphonyX

Veteran
Veteran
Jimmy G je doktor,ali ko zna kakve zahtjeve je imao u pogledu novog ugovora.Izvjestaji govore da je BB pokusao da ga produzi,ali zahtjevi su bili preveliki.
Iskreno receno,dobar potez kampa Italijana jer bukvalno 10 timova u ligi nema krstenog QB-a.
Glennon je dobio 15 miliona Embarassed

19 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 17:21

dr.dule

Admin
Admin
Agent Dzimija je agent Brejdija.

Jel to Hogan aut 5 nedelja?

20 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 17:24

Peyton Manning

Admin
Admin
Report: Garoppolo extension with 49ers not 'imminent'

21 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 17:25

Peyton Manning

Admin
Admin
NFL Network's Ian Rapoport reports Chris Hogan (shoulder) does not need surgery and will miss just "a few weeks."
It sounds like Hogan is dealing with a similar injury as Golden Tate, who was able to play after resting over the Lions' bye week. New England is on bye this week, so it is possible Hogan does not miss any games. We should have a better idea once the Patriots return to the practice field next week.

22 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 17:27

SymphonyX

Veteran
Veteran
Nista precizno nisam vidio,"few weeks" je na vecini mjesta.
Ja bas nemam predstavu sta bi ucinio da sam na mjestu BB-a,da li preskocit pojacanja ili povuc all in.

Dva pika prve runde(mada na kraju) bi bili dobar kapital na ljeto.Nesto ne vidim da nas ova odbrana moze odvuc u SB,posebno sto se ne nazire kraj povredama.Nesto slicno kao 2015. kad se u Denver otislo sa trecom postavom OL.

23 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 19:07

penban

Moderator
Moderator
Navodno se radilo na tome da se mladom Italijanu da ugovor, kojim će biti plaćen nešto manje nego Toma. Međutim, uslov je bio da sedi na klupi još dve sezone. Čovek hoće da igra i morao se trejdovati.

Lep posao za obe strane, sa tim da SF nosi mnogo rizika. Naime, Kasel, Hojer, Malet ne ulivaju baš toliko poverenja da će mali biti OK. Nije poenta sedeti samo iza Tome i učiti.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

24 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 19:14

penban

Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::NFL Network's Ian Rapoport reports Chris Hogan (shoulder) does not need surgery and will miss just "a few weeks."
It sounds like Hogan is dealing with a similar injury as Golden Tate, who was able to play after resting over the Lions' bye week. New England is on bye this week, so it is possible Hogan does not miss any games. We should have a better idea once the Patriots return to the practice field next week.

Jako dobra vest
Momak nam mnogo znači i biće jako bitno da se vrati

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

25 Re: New England Patriots taj Uto 31 Okt 2017, 19:14

dr.dule

Admin
Admin
Samo razlika u tome što je Dzimi G bio visoko rangiran koledž igrac. Kasel i Hojer su krajnja runda a Malet je došao kao lečeni alkos.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 31]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu