NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 16]

301Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:01

penban

penban
Moderator
Moderator
@Steelers ::
@penban ::To je to, subjektivno guranje omiljenih igača Very Happy
Los Angeles Chargers - Page 13 Untitl14
@penban ::Forneti inace ubija Smile
Smile

Pa Gordon ima više jardi, TD, bolji prosek po nošenju/hvatanju... plus nije toliko staklen

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

302Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:11

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Fournette je na 3.7 YPC na 400 nosenja.
Nije to ni blizu TOP10.

Potencijal ima, ali nista opravdao nije.

303Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Ahman Green je za sve njih igracina.

Los Angeles Chargers - Page 13 Dres Los Angeles Chargers - Page 13 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

304Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:18

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
slazem se
ali isto si mu stavio 2 najbolje sezone, razvuci od 2015 kad je poceo karijeru do sad 13. je po broju jardi po utakmici, a ovo jardi po pokusaju ga nema ni na listi onda. mislim svi mozemo da interpretiramo podatke kao svoje argumente. mark ingram je onda goat 4.85 jarde po nosenju od 2015

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Los Angeles Chargers - Page 13 Roster

305Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:24

penban

penban
Moderator
Moderator
@Steelers ::slazem se
ali isto si mu stavio 2 najbolje sezone, razvuci od 2015 kad je poceo karijeru do sad 13. je po broju jardi po utakmici, a ovo jardi po pokusaju ga nema ni na listi onda. mislim svi mozemo da interpretiramo podatke kao svoje argumente. mark ingram je onda goat 4.85 jarde po nosenju od 2015

Ok, ali stavljati ga u istu kategoriju sa Mixonom je malo neozbiljno.

Mada, kada gledaš od 2015. nisu mu tako loše brojke... 4y po nošenju, oko 3600y + 1500y i ukupno 38 td.

prošlih sezona nije izgubio ni jednu loptu... čovek napreduje i bitan je za LAC. Stvar je što to želi kod njih da naplati, jer pozicija RB gubi na vrednosti.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

306Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:24

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Fournette bi mogao da prati put Gordona u NFL. Losih par godina pa onda dobra sezona.

307Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:25

penban

penban
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::Fournette bi mogao da prati put Gordona u NFL. Losih par godina pa onda dobra sezona.

Slažem se, ali pre svega toga mora biti zdrav.

308Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:29

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
povrede su ga usporile, ove sezone nema izgovor da se ne vrati na formu iz ruki sezone. mada ne znam kakva je OL Dzeksonvila. Barkliju treba odati priznanje, pamtim par meceva Dzajantsa prosle sezone sto sam odgledao, odma na pocetku akcije pukne ofanzivna linija ali on nekako pronadje put za par jardi vise

309Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Rashaad Penny će sve njih prebaciti ove sezone

Poslednji izmenio dr.dule dana Uto 23 Jul 2019, 22:33, izmenjeno ukupno 1 puta

Los Angeles Chargers - Page 13 Dres Los Angeles Chargers - Page 13 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

310Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:33

penban

penban
Moderator
Moderator
Barkli je zver, ali to je tek ruki sezona. Da sačekamo malo, jer će sada on biti prva violina. Ne mislim da će biti puno lošiji, ali da vidimo.

Meni je fascinantan CMC. Lik je drugi trkač iza Cama, a sve radi... plus belac je Very Happy

311Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:35

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Kad se setim kakav potencijal ima samo Kerryon Johnson. Ubijao je na Auburnu.

312Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:37

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
On je protiv Patsa prekinuo crnu seriju Lionsa bez trkaca sa 100 jardi u mecu. Imao je par sjajnih meceva.
Barkley je vecinu jardi prosle godine zaradio sam.

313Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Videcemo sad kad svi budu znali da će trčati jer Blento i njegov naslednik Blento ni ambar ne mogu pogoditi sa 10 jardi.

314Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 23 Jul 2019, 22:41

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ko je njima novi OC?
Patricia tu mora da pogodi.

315Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 26 Jul 2019, 15:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
According to ESPN's Adam Schefter, "there is mounting pessimism" holdout Melvin Gordon will be reporting to the Chargers "anytime soon."

Gordon's holdout is expected to be "prolonged" and spill into the regular season. Gordon appears dug in, and the Chargers just don't seem too interested in handing Gordon an extension in the $13 million annually range.

316Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 26 Jul 2019, 17:57

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Lik stvarno trazi 13M?
Putuj igumane.

317Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 26 Jul 2019, 18:13

Blento

Blento
VIP
VIP
Jok...prvo treba da ga taguju iduće sezone, pa ako i to holautuje, onda i one tamo iza....pa tek onda da ga puste nakon tri godine bez igre i treninga.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

318Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Ned 28 Jul 2019, 10:41

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Chargers and holdout Melvin Gordon are currently $2-3 million apart in average annual value.

319Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Ned 28 Jul 2019, 11:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nude mu valjda negde u rangu Freemana a on bi blize DJ

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

320Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 02 Avg 2019, 20:03

Blento

Blento
VIP
VIP

321Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 02 Avg 2019, 20:28

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Predodredjen

322Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 16 Avg 2019, 21:24

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Au James out na neodredjeno l. Ima.onaj.stres.prelom koji.je uzasno zajeban I.ko zna koliko ce.trajati oporavak. Ogroman gubitak za njih.

323Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pet 16 Avg 2019, 21:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Steta bas, sjajan S. jbna povreda

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

324Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sre 21 Avg 2019, 10:25

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Chargers signed WR Dontrelle Inman.

The Chargers have an excellent top two at receiver in Keenan Allen and Mike Williams. Inman will provide some veteran depth alongside Travis Benjamin.

325Los Angeles Chargers - Page 13 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sre 21 Avg 2019, 10:27

Blento

Blento
VIP
VIP
Ima li abera od onog nesrećnog eksploatisanog proletera

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći