NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC West » Los Angeles Chargers

Los Angeles Chargers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 14]

251Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 09:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Izgubice i sad lagano

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

252Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 10:29

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Nadam se da si pogresio za prognozu!

253Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 10:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
I ja se nadam, al mi ne ulivaju poverenje uopste

254Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 11:01

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Rivers je trebao da bude bolji igrač i od Ilija i od Bena. Samo bio baksuz. Dosao u Luzerse. E sad možda bi bilo posteno da uzme tepsiju kad ona dva bolida uzeli. Jedan bolid seksoman a drugi Arcijev bolid

Los Angeles Chargers - Page 11 DresLos Angeles Chargers - Page 11 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

255Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 11:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Prizor Fica sa tepsijom je totalno OK.

256Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 11:12

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
slažem se...treba na'ranit onoliku decu.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

257Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 11:14

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Njegovoj zeni treba spomenik dic. Redneck iz Alabame nije cuo za kondome Laughing Cool
Oni ce uzet SB ako prezive Boston.

258Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 12:05

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Pa nije žena rodila baš sve te klince. Neke je Filip usvojio.

Los Angeles Chargers - Page 11 DresLos Angeles Chargers - Page 11 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

259Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 13:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@dr.dule ::Rivers je trebao da bude bolji igrač i od Ilija i od Bena. Samo bio baksuz. Dosao u Luzerse. E sad možda bi bilo posteno da uzme tepsiju kad ona dva bolida uzeli. Jedan bolid seksoman a drugi Arcijev bolid
Slazem se

260Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 13:37

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::Pa nije žena rodila baš sve te klince. Neke je Filip usvojio.
Sve je rodila gospodja, juznjaci ne usvajaju djecu.

261Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 14:14

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::
@dr.dule ::Rivers je trebao da bude bolji igrač i od Ilija i od Bena. Samo bio baksuz. Dosao u Luzerse. E sad možda bi bilo posteno da uzme tepsiju kad ona dva bolida uzeli. Jedan bolid seksoman a drugi Arcijev bolid
Slazem se
trebao, ali nije

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Los Angeles Chargers - Page 11 Roster

262Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 16:38

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Idemo Chargersi

263Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 07 Jan 2019, 18:11

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Navijace se za Chargerse u sledecem mecu al ne bih voleo da osvoje. Iznervirao me Rivers u ove dve utakmice koje smo igrali sa njima, mnogo kenja lika. Juce Judonu kaze u fazonu "tako ti i treba" dok lik lezi povredjen. Tako da nek dobiju Patse al posle nek izduvaju.

264Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Čet 10 Jan 2019, 18:17

Steelers

Design Team
Design Team
Potpisali drugog kikera, dok stari ostaje da sutira FG

Jer su tako u mogucnosti

265Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sub 12 Jan 2019, 04:19

Nixx

Nixx
Moderator
Moderator
Sa vetrom u našim jedrima i Duletom koji brine o našim interesima, moj očinski savet vam je....čuvajte se.

3rd&48

Los Angeles Chargers - Page 11 Pbucket

266Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sub 12 Jan 2019, 09:13

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Tako je tebra Nikse. Kad mogla govnjava može i Rejders nacija vratiti osmeh na lice

267Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sub 12 Jan 2019, 12:11

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

268Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Ned 13 Jan 2019, 21:56

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sramotan, ali sramotan ofanzivni gameplan Lynna i Whisenhunta.
Kao da su odlucili da igraju ono sto najvise odgovara Patriotsima.

269Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Ned 13 Jan 2019, 21:59

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Ko da im je defanzivni bio išta bolji...

270Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Ned 13 Jan 2019, 22:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Svi sa foruma koji ih zovu Luzersi su ocigledno upravu

271Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 14 Jan 2019, 13:15

аутсајдер

аутсајдер
Drafted
Drafted
Očajan nastup u oba plejof susreta, ali značajno je to bolje nego prethodne sezone. Evidentno je odbrana sramotan dio tima, pa bez obzira koliko napadačke formacije bile (ne)efikasne, protiv ozbiljnih timova poput NE bez jake odbrane nema pobjede. Posebno u gostima. Biće to sve bolje. Malo nedostaje za LA Superbowl (daleko manje nego prije 3 g.). Ko zna možda https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Bowl_LVI

272Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 14 Jan 2019, 16:00

Steelers

Design Team
Design Team
Chargers blame bus delay on Patriots

-- The Patriots were in the minds of the Chargers before they even got off the buses. Literally.

The convoy of Chargers buses -- one of which was carrying quarterback Philip Rivers and the Los Angeles coaches -- was delayed entry into Gillette Stadium Sunday morning because the Chargers owners were slow to unload their SUVs in front of them.

As a result, when the buses finally did pull into the unloading area steps from the visitor's locker room, there was irritation at the delay. Members of the Chargers entourage accused Gillette Stadium personnel, LA gets off bus and started yelling at security to "stop F****ng our bus."

According to an observer, the players were set straight on the real cause for the several-minute delay and then reconfigured their irritation accordingly.

It's never a surprise when a logistical challenge at Foxboro gets attributed to the Patriots "f******" with their opponents
.

Busgate Laughing

273Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Pon 14 Jan 2019, 16:29

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ko ih jebe kad su im vlasnici goveda.
Sve je jasno kad ih ovakve stvari iziritiraju.

274Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Uto 15 Jan 2019, 09:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Fino ovi skinuli gaće još na LAXu...

Fićo s velikim L na čelu...

Los Angeles Chargers - Page 11 14523112

275Los Angeles Chargers - Page 11 Empty Re: Los Angeles Chargers taj Sre 27 Mar 2019, 10:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Fićo složio kompletnu ofenzivnu postavu vidim...

Svaka čast...

Los Angeles Chargers - Page 11 14523112

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu