NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Los Angeles Chargers

+25
MarkZima
millhouse
Nixx
Zona do trona
Miki HOF
mardok
The Bad Man
El Jefe runs San Diego
KPGS
Pit Bull
SymphonyX
penban
Steelers
аутсајдер
Bizon
Zver
Peyton Manning
Mos Def
Niger iz huda
Raising Arizona
Sirko
kb8
Mean_Machine
dr.dule
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 30]

26Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 08:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Prema zadnjim informacijama ovi skoro pa sigurno su Los Angeles Bolts prije nego kasnije...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

27Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 08:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pominju se imena Stars, Lightning, Express, Tide, Earthquakes

http://nfl.com/

28Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 08:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Hmmm...

Pa nemrem reći da mi išta od toga zvuči bombastično...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

29Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 08:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prosecan tim, prosecno ime

http://nfl.com/

30Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 09:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Al ak sele u LA, gdje već postoji jedna franšiza, onda moraju biti ipak bolji od prosjeka u svemu...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

31Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 10:44

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

pih od svih bas sd luzers u la. dva luzersa na jednom mestu brzo ce biti najureni




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Los Angeles Chargers - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

32Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 11:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kad krene epska borba za prevlast u gradu...

Sakati na ćopavog...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

33Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 11:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Potpuno neshvatljiv potez svima. Seliti tim koji ima fanbase u grad koji samo sto je dobio NFL tim, plus je prezasiceno trziste u svakom slucaju. Glupost velika.

http://nfl.com/

34Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 12:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A čuj, to su milijarde u pitanju a s obzirom da ih nikad nisam imao nemrem reći da se razumijem ful u materiju raspolaganja s istim...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

35Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 17:59

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

https://twitter.com/Chargers



 photo AZcardsscript.gif

36Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 18:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sta ce sa Ficom Riversom? on rece da nece u LA




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Los Angeles Chargers - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

37Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 18:20

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Ici ce on kuci da cuva onaj vrtic od svoje dece
A ovi vec promenili ime i logo
Znak me podseca na LA Dodgerse



 photo AZcardsscript.gif

38Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 18:26

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sada su LA Luzers?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Los Angeles Chargers - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

39Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Čet 12 Jan 2017, 21:14

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Potpuno neshvatljiv potez svima. Seliti tim koji ima fanbase u grad koji samo sto je dobio NFL tim, plus je prezasiceno trziste u svakom slucaju. Glupost velika.

Ja sam pre godinu dana nesto citao da imaju tamo solidnu bazu navijaca(a i neko je sigurno tako nesto spomenuo na nekom forumu koji citam), a i tamo su dosta deonicara ako se ne varam.Meni skroz logican potez, odgovor na prelazak Remsa tamo kako im oni ne bi otimali fan bazu.

Nije San Diego uopste daleko od LA, tako da mi ima smisla zasto bi neko iz LA, koji voli americki fudbal a do prosle godine je LA imao 0 timova, navijao za SD.

Jos pre godinu dana sam zeleo da predju u LA i njihov prelazak je smisleniji od recimo Remsa.

40Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 08:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A uboli i trenera (Anthony Lynn iz Billsa) i priča je da bi Gus trebo uzet DC kontrolu...

Vako na papiru, ne izgleda mi to ništa lošije od ovoga što su imali do sada, čak dapače...

Još da branding odrade kako treba pa vrate one svjetlo plave uniforme u nekom trajnijem obliku i novi život može početi...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

41Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 08:52

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Logo im je katastrofa

42Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 08:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa kažu da je to workin' logo i nije odobren od strane NFLa tako da još čekamo pravu verziju svega...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

43Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 09:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

vidim i Coltsi ih troluju Very Happy
Los Angeles Chargers - Page 2 C1_3O8mWEAAc97E
We'll pass.

http://nfl.com/

44Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 09:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Al meni nikako nije jasno ko se tu sad buni, ko tu šta hoće i tomu slično...

San Diego je osmi po veličini grad u US, nije baš neka prčija koja nema za germe, godinama se pokušavalo doći do novog stadiona i prilike da klub ostane tu di je i niko od lokalaca nije ni trepnuo na to pa sad kad je gazda reko da seli klub odjednom svi zgroženi...

Ne kontam majkemi...

Jest da ne kontam također to što Spanos je tražio financiranje njegove igračke iz džepova građana (majstore tvoj klub pa si sam napravi stadion, nemoj se gubat kod nas) al opet, čo'ek je vidio da bi mogao možebitno više love okrenut ak ode odavde i nek ide, široko mu polje...

Suma sumarum, ko tu koga kerebeči, nije mi jasno...



Los Angeles Chargers - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

45Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 16:05

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A na kom stadionu ce igrati?

EDIT: Nasao sam sad, ladno ce igrati na stadionu LA Galaksija na kom moze 30k da stane Very Happy A i ne izgleda uopste kao klasican AF stadion u Americi.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

46Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 16:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Duplo manji od najmanjeg NFL stadiona..

http://nfl.com/

47Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Pet 13 Jan 2017, 17:03

Zver

Zver
VIP
VIP

Oni u stvari žele da igraju onaj drugi fudbal. To objašnjava puno toga.



...Sa Vajominškog Univerziteta

48Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Ned 15 Jan 2017, 03:00

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Niger iz huda ::
Peyton Manning ::Potpuno neshvatljiv potez svima. Seliti tim koji ima fanbase u grad koji samo sto je dobio NFL tim, plus je prezasiceno trziste u svakom slucaju. Glupost velika.

Ja sam pre godinu dana nesto citao da imaju tamo solidnu bazu navijaca(a i neko je sigurno tako nesto spomenuo na nekom forumu koji citam), a i tamo su dosta deonicara ako se ne varam.Meni skroz logican potez, odgovor na prelazak Remsa tamo kako im oni ne bi otimali fan bazu.

Nije San Diego uopste daleko od LA, tako da mi ima smisla zasto bi neko iz LA, koji voli americki fudbal a do prosle godine je LA imao 0 timova, navijao za SD.

Jos pre godinu dana sam zeleo da predju u LA i njihov prelazak je smisleniji od recimo Remsa.
Griješiš. Prelazak Chargersa nema nikakvog smisla. Proveli su svoju prvu godinu u LA, od tada sve u San Dijegu. Los Anđelesu ne trebaju dvije franšize. I ako stvarno nisu mogli finansirati izgradnju novog stadiona, zašto ih ne gradi onaj koji vrti svu lovu, NFL?

49Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Ned 15 Jan 2017, 09:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

A gde su trebali da grad predju?U nekoj od susednih drzava u veci i bogatiji grad od SD?

LA je najblizi njima veci grad i jos iz iste drzave.Slazem se i ja da LA ne trebaju dve fransize, Remsi su tu suvisni posto je Sent Luis otprilike na pola puta izmedju istocne i zapadne obale, dok je SD udaljen od LA manje od 200 km.

50Los Angeles Chargers - Page 2 Empty Re: Los Angeles Chargers Ned 15 Jan 2017, 22:28

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Stvar je u tome da uošte nisu trebali da idu iz San Dijega. A to zašto su otišli ne treba ni ja ni ti da se pitamo.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu