NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 39 od 41]

951Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Dec 2019, 13:15

Blento

Blento
VIP
VIP
South Park "Bigger, longer and uncut" uvek mogu da gledam.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

952Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Dec 2019, 13:34

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Nema mnogo komentara jos, al vidim opste odusevljenje.
Nisam jos stigao da pogledam prvu epizodu. Valjda bude dobra serija Smile

Filmovi i serije - Page 39 Roster

953Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Dec 2019, 21:30

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@Miki HOF ::odgledajte South Park Christmas Snow epizodu

vilica me zabolela od smeha

Hehehe

The Real Santa Claus

Filmovi i serije - Page 39 61472590?size=640x360&fbclid=IwAR3Cf_rzWUGsc8xPlzmaFWyuanHaFZME3-HWjBFnlAqxA1iuxp0f75vYbYM

954Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Dec 2019, 22:45

mardok

mardok
MVP
MVP
Planirao sam sutra pogledati Star Wars TROS.

955Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 22 Dec 2019, 12:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja cu sutra, shvatio sam da kada mi se neka filmska fransiza bas dopada i stalo mi je do nje da treba da uzmem kartu za pretpremijeru i da je u takvim situacijama najbolje da ti dodjes do suda a onda posle da cujes tudje misljenje i da ti tudji komentari ne kroje misljenje. Ne znam samo da li je dobro ili lose sto nisam uzeo kartu za pretpremijeru SW. Mozda je i dobro sto sam na filmu koji mi nakon FA vise nije znacio puno da dodjem do ovakvog zakljucka.

Vec u cetvrtak krenuo da mi izlazi svakakve ocene u vezi novog dela i onda posle upratio. Jednostavno kada si nakacen na net, ne mozes da pobegnes od takvih informacija. Procitao sam neke kritike bez velikog spojlovanja.

956Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 22 Dec 2019, 15:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ja sutra s klincima idem...

Fino nešto klopnemo vani i poslije ubijemo 2 i po čuke...

Opušteno...

Filmovi i serije - Page 39 14523112

957Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 22 Dec 2019, 18:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

Sigurno jedna od najstrasnijih scena ikada u kinemtografiji...

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

958Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 24 Dec 2019, 08:58

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Krajnji utisak je da je ova trilogija imala vise potencijala, ali da sama realizacija ideje nije najbolje prosle. Bukvalno dok sam juce gledao treci deo mi je delovalo kako su krenuli u nekom hrabrijem smeru sa vise rizika, da bi to kasnije nesto ispeglali i isli su na sigurnoo. Nedovoljno vremena da razrade odredjene teme, dosta stvari je odradjeno na preskoke i nisi bas mogao emotivno da se vezes za film. Ovako mi se cini da je generalno reziran film, mada nemam tu puno sta da zameram Abramsu posto je on tu uskocio i ispravljao stetu.Kod ovakvih projekata uvek ce problem da budu ljudski faktor i rokovi.

959Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 25 Dec 2019, 20:23

mardok

mardok
MVP
MVP
TROS je generalno sve sto su fanovi SW ocekivali.
Zakljucak svega do sad. Razjasnjeno i stavljena tacka.

960Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Jan 2020, 19:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ocekivane nominacije.

961Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Jan 2020, 19:13

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Witcher dosta mlaka serija, takoreci dosadna. Da nisam igrao igricu odustao bih od pracenja, ali eto pogledah citavu sezonu.

Filmovi i serije - Page 39 Roster

962Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Jan 2020, 19:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Ocekivane nominacije.
Svijet filma bi bio mnogo zdravije i ljepse mjesto da ne postoji ta abominacija od nagrade.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

963Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Jan 2020, 19:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Vidim da je favorit po kvotama Once upon a time in Hollywood. Nisam jos gledao, al svi koji su gledali oko mene su ga bas prosecno ocenili.
Mislio sam da je 1917 favorit ubedljiv.

964Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Jan 2020, 19:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::
@Peyton Manning ::Ocekivane nominacije.
Svijet filma bi bio mnogo zdravije i ljepse mjesto da ne postoji ta abominacija od nagrade.
Da, to je sigurno tacno. Vise formalno ispratim, a ovako se prate Kan, Venecija, Toronto, Sundace, Berlin, itd.

965Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 17 Jan 2020, 08:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pogledah jučer Bad Boyze nove...

Sasvim fina akcijska komedija...

Za ubit 2 čuke i mozak na pašu par exelans...

Filmovi i serije - Page 39 14523112

966Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 17 Jan 2020, 19:51

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nakon sto je Moonlight dobio Oskara sa dosta manje paznje pratim. Samo ubodem odredjene filmove gde mi plot, glumci ili reditelj odgovaraju. Ono sto mogu da primetim je da je 2019 bila bas odlicna godina za filmove. Sa izuzetkom 2010. nijedna godina na papiru mi se nije svidela kao ova.

Tarantinov film je odlican, ali ipak je da kazem potrebno malo istrazivati( tu sam se i ja zajebao), ali je drzao paznju. Posle kada sam procitao istoriju, jos vise sam krenuo da cenim film. Bukvalno ovim filmom je Tarantino podelio svoje fanove, svi su ocekivali neko vece skrnavljenje a dobili skroz nesto drugo cime sam i ja generalno zadovoljan. Svaki covek koga sam ja pitao zasto mu se nije svideo film sam dobio neke proste odgovore. Cak sam i jednom liku napisao neki malo poduzi tekst.

Kvote se nesto menjaju, ja sam nekako ocekivao da ce 1917 da bude favorit. Mozda je bas ovo film zbog kog ce Tarantino da dobije Oskara zato sto je napravio odredjenu vrstu kompromisa. Ce vidimo

967Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 21 Jan 2020, 14:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Gledao sam 1917 i odusevljen. Nadmasio velika ocekivanja. Must watch i to u bioskopu. Mislim da cu otici jos jednom.

968Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 21 Jan 2020, 16:09

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Strogo bioskop. Mislim da ce se izgubiti 20% ljepote filma na malim ekranima.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

969Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 21 Jan 2020, 18:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Strogo bioskop. Mislim da ce se izgubiti 20% ljepote filma na malim ekranima.
Minimum, ako ne i vise.

970Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 23 Jan 2020, 10:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Tabula Rasa
Nije losa mini-serija, ima top delova, ima prosecnih, al moze se odgledati.

971Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 23 Jan 2020, 11:33

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Kako sam fejlovao Shocked

Izmaklo mi da se Knives Out, 1917 i Parasite prikazuju u bioskopu.

Nista ne postizavam u poslednjih par nedelja.

972Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Sub 25 Jan 2020, 07:54

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Filmovi i serije - Page 39 GTQdRlT

973Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 26 Jan 2020, 10:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
The Gentlemen
Bas dobra zabava, super glumci, radnja, sve.

974Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 26 Jan 2020, 11:32

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
gde si gledao?

975Filmovi i serije - Page 39 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 26 Jan 2020, 11:59

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Kod nas stize u utorak, veceras gledam ''Little Women''.

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 39 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu