NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 36 od 38]

876Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 14:25

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
@Peyton Manning ::Zaboravih da kazem da cekam i Terminatora. Po traileru ima mi vibe drugog dela, zbog Linde Hamilton.

Meni se samo ne svidja kako robot moze da ostari i da mu poraste brada 😁

877Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 01 Okt 2019, 19:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Kler
Fantastican film, gut wrenching. Preporuke.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

878Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 02 Okt 2019, 23:14

penban

penban
Moderator
Moderator
Jocker opravdao očekivanja. Spor početak, ali kada radnja krene... WOW!

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

879Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 03 Okt 2019, 12:05

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@penban ::Jocker opravdao očekivanja. Spor početak, ali kada radnja krene... WOW!
I ja sam bio sinoc. JF je blesavo dobro iznio film. Nadam se da nema psihickih posledica.

880Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 03 Okt 2019, 12:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::
@penban ::Jocker opravdao očekivanja. Spor početak, ali kada radnja krene... WOW!
I ja sam bio sinoc. JF je blesavo dobro iznio film. Nadam se da nema psihickih posledica.
Jel si gledao Ad Astru?

881Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 03 Okt 2019, 15:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Gledao sam, nista specijalno. Vidljiv je bio potencijal za nesto vise, ali meh na kraju.

882Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 03 Okt 2019, 22:44

penban

penban
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::

Danas jedno dva sata diskusije oko filma i traženja mane... koju nismo uspeli naći.

JF je bez mane odradio posao. Kako je ušao u lik to je nestvarno.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

883Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 08:27

Blento

Blento
VIP
VIP
Preporuka za ovu mini seriju što je išla na National Geographic "The Hot Zone".

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

884Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 09:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@penban ::Danas jedno dva sata diskusije oko filma i traženja mane... koju nismo uspeli naći.

Još ako je to bilo u Mazut Pubu, onda ni ne čudi da niste našli manu nikome i ničemu...

Filmovi i serije - Page 36 14523112

885Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 09:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Blento ::Preporuka za ovu mini seriju što je išla na National Geographic "The Hot Zone".
Ozbiljno?
Kad sam video komentare samo sam skinuo sa watchliste..

886Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 10:49

Blento

Blento
VIP
VIP
Meni je tema super zanimljiva, a pre nekih 15-ak godina sam i čitao knjigu o tim događajima a po kojoj je to rađeno. Jeste malo usiljeno u nekim detaljima pošto je knjiga dokumentarna a oni su pravili igranu seriju, što nije uvek lako.
Biće i dokumentarac kasnije tokom oktobra, rađen paralelno sa igranom serijom.

Mislim ono...šest epizoda po 50-ak minuta. Čak i ako ti se ne dopadne nisi izgubio puno vremena. Batališ posle prve ili druge i voila...

887Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 11:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

Deluje da ce i drugi deo biti vise nego solidan za standarde nase produkcije.

888Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 11:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
O-ho, pa pogledat će se kad dođe vrijeme...

889Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 11:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::O-ho, pa pogledat će se kad dođe vrijeme...
Cudi me da imaju ovakav trailer godinu dana pre filma.
Pogledace se sigurno, prvi mi je nadmasio ocekivanja, naravno govorim o tome kolika je nasa mogucnost da snimimo film te vrste.

890Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 12:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da, ja se isto ugodno iznenadih produkcijom, bilo je scena vrhunski odrađenih i snimljenih...

I sad gledam trejler, reko fino, saće to a ono jesen 2020e, opa bato, dobro su uranili...

891Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 04 Okt 2019, 20:50

penban

penban
Moderator
Moderator
@kb8 ::
@penban ::Danas jedno dva sata diskusije oko filma i traženja mane... koju nismo uspeli naći.

Još ako je to bilo u Mazut Pubu, onda ni ne čudi da niste našli manu nikome i ničemu...

Nije... na zalost Sad

892Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Okt 2019, 09:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sinoc u bioskopu gledao Joker, odlican film, sa jednom od najboljih glumackih performansi ikada.
Bukvalno niko ne sme ni da bude razmatran za Oskara osim njega.

893Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Sub 12 Okt 2019, 20:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Filmovi i serije - Page 36 72192329_2427257484018249_7895798715108032512_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQk_4itWh5z_DBb8KT4vq0TEl-UjugAo8d2z4lsOtzEHe1_yd3uYIJfZOCQuM4lIXWM&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
Kakva ekipa

894Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 13 Okt 2019, 12:27

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Cool Cool Cool

895Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 10:35

Blento

Blento
VIP
VIP
Fićo, jel ti beše poštovalac korejske kinematografije?

896Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 11:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Blento ::Fićo, jel ti beše poštovalac korejske kinematografije?
Jesam

897Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 12:17

Blento

Blento
VIP
VIP
Jesi li gledao "Admiral" i ako jesi jel vredi vremena?

898Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 12:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Blento ::Jesi li gledao "Admiral" i ako jesi jel vredi vremena?
Nisam.
Al ima jos ljudi na forumu koji gledaju njihove filmove, pa ti mozda neko odgovori.

899Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 12:50

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Film vrijedan gledanja svakako. Min Sik Choi mi je jedan od omiljenih glumaca, pa je to bila dobra pocetna tacka.
Ima zaista nevjerovatnih scena, da te glava zaboli.

900Filmovi i serije - Page 36 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 14 Okt 2019, 12:54

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Film ce ti biti jos bolji ako ne poznajes manijaka koji obozava tu tematiku. Ja sam danima slusao istorijske cinjenice koje se ne poklapaju sa dogadjajima u filmu Laughing

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 36 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu