NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 38]

851Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 15 Sep 2019, 11:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Sve te stvari, na ovaj ili onaj nacin, uticu na samu percepciju i dozivljaj filma pa nikad prije gledanja ne citam komentare/recenzije/kritike.
Tacno, moracu i ja da prestanem.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

852Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 17 Sep 2019, 22:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

Mora biti dobro, HBO i isti reziser koji je radio jedan od najboljih dokumentaraca ikada, Senna.

853Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Sep 2019, 12:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sinoc na red dosao Shoplifters .
Ne znam sta da kazem. Iskreno meni je prosek. Ima odlicnih momenata, kao i After the storm, ali overall ok film, nista vise od toga, tako da nisam siguran da cu se opet vracati na Koreedina dela.
Simfoni kad stignes, napisi mi svoj detaljniji utisak o tom filmu, cenim tvoje misljenje, vidim da si odusevljen..

854Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Sep 2019, 14:46

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
The House That Jack Built

Ostao sam bez teksta, Americki Psiho ove decenije. Morace da se pogleda jos jednom cim se ukaze prilika kako bi se bolje izanalizirala simbolika tj ono sto mi je promaklo iz prvog gledanja.

855Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Sep 2019, 15:09

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Napisacu veceras za Shoplifters.

856Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 20 Sep 2019, 15:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Napisacu veceras za Shoplifters.
cheers

857Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 22 Sep 2019, 17:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Hacksaw Ridge
Bas dobar film, hteo sam u bioskop da idem jos kad je izasao, a eto odgledao tek tri godine kasnije.
Neverovatna prica, da nije istinita, bila bi skroz nerealna Very Happy

858Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 23 Sep 2019, 15:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ostadoh duzan za Shoplifters, ali vikendi su u zadnje vrijeme bas kobni Very Happy

Ono sto je mene odmah kupilo jeste tematika. Ti ljudi sa margina drustva, posebno u razvijenim, high tech drustvima su mi fascinantna stvar. Japan i Juzna Koreja su rasadnik cudnih fenomena i nevjerovatnih klasnih razlika, ali to se nekako uvijek gurne pod tepih.
U filmu samo to preispitivanje sta je zajednica, sta si spreman da ''progutas'' za djelic topline doma je kljucni dio.
Scenario je sjajan, likovi razradjeni u toj mjeri da imas osjecaj da ih poznajes, a rezija potpuno nenametljiva i suptilna da samo naglasava kompletni osjecaj.
Gluma takodje vrhunska, posebno oni djelovi gdje racionalizuju kako su dosli do toga gdje su.
Bez mnogo rijeci vidis tegobu na licima.

Ovo je vjerovatno film o kojem smo najvise raspravljali prosle godine, jer je drug slicnog misljenja kao ti. Njemu je sams premisa filma dosadna i ne dotice ga uopste. Vjerovatno je i sa tobom slicna situacija, jer sama tematika i tempo filma nisu za svakoga.

859Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 25 Sep 2019, 09:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dobri Ballersi, baš fina serija za pustit mozak na pašu...

Filmovi i serije - Page 35 14523112

860Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 25 Sep 2019, 10:29

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
Odlicna serija, mada nisam ocekivao ubistvo u poslednjoj epizodi nije takva serija

861Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 25 Sep 2019, 10:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Očekuj neočekivano...

862Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 13:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Je li gledao ko Ad Astra?

863Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 16:09

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Drugarica gledala i kaze da joj je bio dosadan. Ne verujem da sam mogao od nje da izvucem detaljniji odgovor.

Laughing

864Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 17:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Je li gledao ko Ad Astra?
Gledao ja, bas hteo da napisem komentar, iako nemam jasno misljenje.
Komparacije sa Interstellarom su potpuno besmisleno, jer je Interstellar epski film koji je radjen u saradnji sa NASA i gledali su da ispostuju naucnu stranu sto vise, a Ad Astra je recimo drama, koja je mogla da se desava i u pustinji ili u nekom gradu. Svemir je potpuno nebitan, iako je prelepo uradjen. Fotografija, kao i gluma i naracija Bred Pita su prva liga, ostalo onako.
Vredi pogledati, ali sam mnooogooo vise sam ocekivao. Film koji ce brzo biti zaboravljen, a ko hoce da ga gleda, bolje da ode u bioskop ili ako ima neki veliki 4K tv.

865Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 19:14

mardok

mardok
MVP
MVP
@Peyton Manning ::
a Ad Astra je recimo drama, koja je mogla da se desava i u pustinji ili u nekom gradu. Svemir je potpuno nebitan, iako je prelepo uradjen.
To je upravo fora, sto je snimljan po knjizi iz 190..neke...
Ista knjiga koja je posluzila kao inspiracija za "Apokalipsa danas" Cool

866Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 19:55

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja cu vjerovatno u utorak vece da odgledam.

867Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 21:40

Blento

Blento
VIP
VIP
@mardok ::
a Ad Astra je recimo drama, koja je mogla da se desava i u pustinji ili u nekom gradu. Svemir je potpuno nebitan, iako je prelepo uradjen.

Apokalipsa Danas je rađena prema motivima "Srce Tame" Džozefa Konrada. Prvi put čujem da je i Ad Astra takođe.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

868Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 22:12

mardok

mardok
MVP
MVP
@Blento ::

Apokalipsa Danas je rađena prema motivima "Srce Tame" Džozefa Konrada. Prvi put čujem da je i Ad Astra takođe.
Tako je pisalo na nekom od postera, probacu da nadjem da okacim. Surprised

869Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 29 Sep 2019, 22:24

penban

penban
Moderator
Moderator
Sreda 02.10. i gledanje najboljeg strip negativca svih vremena. Jedva čekam da vidim ovu izbedbu Džokera Excited

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

870Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 09:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Blento ::

Tako je pisalo na nekom od postera, probacu da nadjem da okacim. Surprised
James Gray's 2019 science fiction film Ad Astra is loosely inspired by the events of the novel Heart of Darkness.
Znam da su najavljivali kao Apokalipsu u svemiru

871Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 09:27

Blento

Blento
VIP
VIP
Drago mi je to čuti. Srce Tame mi je jedan do dražih knjiga, a Ad Astra sam ionako nameravao gledati, tako da sam još više pri tome da odem jedan dan do bioskopa.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

872Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 09:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sad se ceka Irishman, Joker, 1917, Ford v Ferrari, posto je film koji sam najvise cekao ove godine, Ad Astra, skoro pa razocarao. Bred izvukao stvar. Plus fotografija, muzika..

873Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 10:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator
John Rambo i opet kara kevu svima i svakome...

Nije loše za pustit mozak na pašu...

874Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 12:54

mardok

mardok
MVP
MVP
Planirao sam da odgledam Ramba dok je jos u bioskopu.

875Filmovi i serije - Page 35 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 30 Sep 2019, 13:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Zaboravih da kazem da cekam i Terminatora. Po traileru ima mi vibe drugog dela, zbog Linde Hamilton.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu