NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 37]

801Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 22:02

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Minneapolis Miracle ::
@Niger iz huda ::Deluje mi da ce The Witcher biti mediorkitet. U poslednjih godinu dana kako izlaze nove informacije u vezi serije, ja vidim nemar u svemu. Ne vidim trud scenarista i cele ekipe da verno docaraju taj svet iz knjiga(pa i video igre). A i ovako mi par glumica deluju kriticno, ja zavrsavam cetvrtu knjigu i nije da imam neka velika ocekivanja pd serija. Nista trenutno ne moze tu znacajno da se poboljsa da bih bio optimista.

Cekam sada Wheel of Time i LotR.

Nas koji smo citali stripove moze da razocara mnogo, dok nekoga ko nije upucen u tematiku moze da odusevi. Videcemo kad bude izasla serija

vecina fanova se buni izborom 2 glavne glumice, a oni bas kazu da su birali glumce na osnovu opisa iz knjige a ne igrice. ja ne znam ko je upravu posto nisam citao knjigu, ali ono sto je istina je da netflix u svakoj seriji vodi racuna o zastupljenosti manjina tako da ocekujte glumce svih boja

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Filmovi i serije - Page 33 Roster

802Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 22:12

penban

penban
Moderator
Moderator

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

803Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 22:34

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
@Steelers ::
@Niger iz huda ::Deluje mi da ce The Witcher biti mediorkitet. U poslednjih godinu dana kako izlaze nove informacije u vezi serije, ja vidim nemar u svemu. Ne vidim trud scenarista i cele ekipe da verno docaraju taj svet iz knjiga(pa i video igre). A i ovako mi par glumica deluju kriticno, ja zavrsavam cetvrtu knjigu i nije da imam neka velika ocekivanja pd serija. Nista trenutno ne moze tu znacajno da se poboljsa da bih bio optimista.

Cekam sada Wheel of Time i LotR.

Nas koji smo citali stripove moze da razocara mnogo, dok nekoga ko nije upucen u tematiku moze da odusevi. Videcemo kad bude izasla serija

vecina fanova se buni izborom 2 glavne glumice, a oni bas kazu da su birali glumce na osnovu opisa iz knjige a ne igrice. ja ne znam ko je upravu posto nisam citao knjigu, ali ono sto je istina je da netflix u svakoj seriji vodi racuna o zastupljenosti manjina tako da ocekujte glumce svih boja

Serija je HBO produkcija ali se slazem danas se svi time bave da glumci svih boja glume u filmovima i serijama

804Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 22:39

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Minneapolis Miracle ::Serija je HBO produkcija ali se slazem danas se svi time bave da glumci svih boja glume u filmovima i serijama
e ne znam mozda ne pricamo o istoj? Very Happy
The Witcher je na Netflixu.
ti si mozda mislio na Watchmena pa se greskom prikacio na nigerov post Smile

sjajno

805Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 22:56

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie
@Minneapolis Miracle ::Serija je HBO produkcija ali se slazem danas se svi time bave da glumci svih boja glume u filmovima i serijama

Upravu si moja greska 😁

806Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 23:07

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Upravu si moja greska 😁
nista Smile gledao sam davno i Watchmena ali film

807Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 21 Jul 2019, 23:18

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Upravu si moja greska 😁
nista Smile gledao sam davno i Watchmena ali film

Film je dobar, ali mislim da ce serija da bude odlicna. 😀

808Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 14:22

mardok

mardok
MVP
MVP
@Niger iz huda :: A i ovako mi par glumica deluju kriticno, ja zavrsavam cetvrtu knjigu i nije da imam neka velika ocekivanja pd serija. Nista trenutno ne moze tu znacajno da se poboljsa da bih bio optimista.

Ja sam procitao sve knjige sa sve "Maladi" kao uvodom, ali zato igricu niti sam igrao, niti me je zanimala, video sam par klipova na YT.
Video sam neke klipove kao iz serije, i nisam nesto odusevljen...
A pogotovu ne imenima kako su prevodli.

809Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

Savrsena serija, a tek soundtrack..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

810Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 19:07

penban

penban
Moderator
Moderator

pazi, poklapaju sve manjine

žene - check
crnci - check
ako novi Bond voli žene kao stari LGBT - check

triling manjina poklopljen

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

811Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 19:18

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
nije bio J.Bond rom do sada

812Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 19:29

penban

penban
Moderator
Moderator
to je sledeće, kad pokriju crnce

813Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 22 Jul 2019, 21:00

Blento

Blento
VIP
VIP
Bolje i to nego Danijel Krejg.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

814Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 23 Jul 2019, 00:43

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Toeto, Netfliz je napravio previse kompromisa u vezi The Witchera.

Bas me interesuje kako ce Amazon da se izbori sa politickom korektnoscu.

U GoTu se ne secam da je bilo kontroverzi po tom pitanju.

Ubacene glumice preko veze, rokale koks sa producentima i posle znamo nastavak price.

815Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 23 Jul 2019, 08:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Wild Raven ::Bolje i to nego Danijel Krejg.
Sta fali Krejgu?

816Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 23 Jul 2019, 09:17

Blento

Blento
VIP
VIP
Uf...duga je to priča, al ajd da probam.

Kontam ja da se vremena menjaju i da takva long lasting franšiza kao što je Bond serijal ne može da ostane ukopana u mestu i da mora da se menja, ili propada, ali to ne menja subjektivni stav ( i nisam jedini koji ovako oseća ) da ta promena nije na bolje. Šta hoću da kažem...

Ja sam Bond filmove voleo zbog karakterističnog engleskog šarma koji je Bond posedovao. Bez obzira dal je Koneri, Rodžer Mur, Timoti Dalton, pa čak i Lezenbi u tom jednom filmu u kom je igrao, svi ti Bondovi su posedovali taj neki šarm i specifičan humor. Bilo je akcije i u tim filmovima naravno, ali je naglasak bio na BONDU KAO LIKU. Šiftovanje na drugu strane je počelo sa Brosnanom, ali i taj Bond je uglavnom očuvao navedene osobine.
Krejgovi Bondovi su drugačiji, i tu najmanje ima krivice do Krejga, a više do smera u kom je franšiza krenula. Krejgov Bond je siledžija i razbijač. Krejgov Bond je mnogo bliži Džejsonu Bornu nego Murovom ili Konerijevom Bondu. Krejgov Bond je tipični holivudski produkt. Stari Bondovi su imali mnogo više evropskog uticaja.

Krejg kao Krejg je odličan glumac. Krejgov Bond je odvratan i nije uopšte Bond na kog sam ja navikao kog sam gotivio.

817Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 23 Jul 2019, 09:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Lepo objasnjenje, razumem sta hoces da kazes. Mislio sam da imas zamerke bas kao na Krejga licno, koji je meni poprilicna faca i dobar glumac.

818Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Uto 23 Jul 2019, 13:31

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Vecina "starijih" fanova ima isti stav kao Raven. Moj stari isto ne moze da svari ovaj novi pravac.

819Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 24 Jul 2019, 22:02

Blento

Blento
VIP
VIP
RIP Sad

820Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 24 Jul 2019, 22:08

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Najbolje.

821Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 25 Jul 2019, 09:54

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
RIP Roy

822Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 31 Jul 2019, 10:07

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

HBO je najvio 5 sezonu, koja pocinje 26. Avgusta 😁

823Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 31 Jul 2019, 12:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko mi se dopao Southland, mislim da bih opet mogao da gledam.
A pogledao sam Boyhood opet i kao sto sam ocekivao, spustio ocenu sa 10. Odlican je, ali ne znam zasto sam uopste dao 10 tad.

824Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 09 Avg 2019, 17:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Escape at Dannemora
Dobra mini serija. Pre svega gluma i sjajna rezija Bena Stilera.

825Filmovi i serije - Page 33 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 14 Avg 2019, 13:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Odgledao drugu sezonu Big Little Lies, fenomenalna kao i prva. Sve isto plus Meryl Streep, ne moze biti lose.
Izgleda da trece nece biti.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu