NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 37]

751Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 09:52

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Gleda li ko Černobil

STANE VAS SVE PRATI

752Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 09:54

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
moj kolega

Filmovi i serije - Page 31 DresFilmovi i serije - Page 31 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

753Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 10:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ja bi trebo krenuti...

Filmovi i serije - Page 31 14523112

754Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 10:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ja cekam da se zavrsi, pa onda

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

755Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::
Spojler:
Završi i ovo nakon 8 godina, Sjever pobjedio, svi su izgubili ili valjda obratno, pojma nemam...
Spojler:
Ni bolje ni losije od ostatka sezone, sve su svemu nije vredelo cekanja 2god..opet ostatka serije je vredelo gledati, nije da zalim sto sam gledao.

756Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 10:12

Blento

Blento
VIP
VIP
Čuo sam sve naj naj za taj Černobilj

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

757Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 11:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Wild Raven ::Čuo sam sve naj naj za taj Černobilj
I ja

758Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 13:32

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Cernobilj gledam par dana pre poslednje epizode, mrzi me da cekam epizode iz nedelje u nedelju.

Sto se tice GoTa, klasicno zatvaranje serije. Svako ide svojim putem. Ja barem u ove dve epizode vidim vise Martinov pecat i tako ce knjige da se zavrse. Mozda neke stvari budu doradjene, ali ostaje velika misterija kako ce Martin da pokrije dogadjaje u knjigama od Dzonove smrti pa do kraja i kako ce ceo taj segment sa WW da razradi u knjigama.

Bukvalno je ovde najveci zajeb treca epizoda, pa i u neku ruku cetvrta. Deluje mi da se Martin popickao sa ovom dvojicom i da im je dao bas malo materijala, pa su se ovi snalazili kako znaju i dobismo ovakvu corbu od osme sezone. Nije toliko losa sezona koliko se prica. Finale mi je nekako mlako, ima par scena koje kod mene imaju plus dok ostatak sam posmatrao ravnodusno. 7,5/10.

759Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 14:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Spojler:
Nije mi jasno koji će qratz još Noćna straža axmo gotovi sa svime al ajd, bitno da je Jon ošo s Duhom na pravi sjever i odjebo ove metiljavce s juga...

Također, šteta što Arya niti jednom nije upotrijebila 'lica' da nekog sjebe u ovoj zadnjoj sezoni... Tol'ko se mučila i učila i na kraju ćorak, možda upotrebi te vještine u novom serijalu, Arya - Zapadno od Westerosa Very Happy

760Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 15:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Ja pogledao prve 2 epizode Černobila i mogu vam reći da je ok

STANE VAS SVE PRATI

761Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 15:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Taman da završi do Kombajna da bacimo šupljak u Sauronu...

762Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 16:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
preglup kraj Igre Prestola. makar su svi leak-ovi zadnje sezone bili 100% tacni da smo se mogli spremiti za subverting expectations

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Filmovi i serije - Page 31 Roster

763Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 16:55

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
:
Znao sam a je Jon peder, ubije dve dobre ribe sa kojima je bio i ode na sever sa Tormundom da zivi

764Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 17:19

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::
:
Znao sam a je Jon peder, ubije dve dobre ribe sa kojima je bio i ode na sever sa Tormundom da zivi

makar navija za pravi tim u AFC North Very Happy
https://pbs.twimg.com/media/D6e7vmxWkAEdlZg.jpg
inace i onaj glumac sto je glumio Dzofrija je veliki navijac stilersa Laughing

765Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 17:44

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Znaci onda na ovoj slici je Ramsey Bolton nas a ustrojeni Theon navija za Brownse logicno Very Happy

766Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 18:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nocna Straza ce i dalje da regrutuje kopilad, kaznjene i odbacene, mozda je samo u ovoj sezoni ona bila nepostojeca. To sto ne postoji realne pretnje, ne znaci da za njih nece biti posla. Nije samo njihova uloga zastitne prirode.

767Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 18:49

penban

penban
Moderator
Moderator
Treba otići na 9gag i pregledati šta sve postuju za GOT Very Happy

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

768Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 20:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

769Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 22 Maj 2019, 11:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

770Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 22 Maj 2019, 17:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Citam da je Once upon a time in Hollywood fenomenalan, kazu najbolji jos od Pulp Fiction

771Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 22 Maj 2019, 22:18

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Meh, ne padam na tu propagandu i hajp. Zna se da prvi koji pogledaju su takvi fanatici da cim im se svidi to im je vrhunski dozivljaj i cista desetka.

Nemam nikavu sumnju da ce to da bude odlican film.

772Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 23 Maj 2019, 08:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pogledah prvu epizodu Černobila, obećava...

773Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 24 Maj 2019, 09:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::Pogledah prvu epizodu Černobila, obećava...
Jedva cekam da gledam, posto samo pohvale u superlativima citam svuda..trenutno je #1 serija na IMDB.

774Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 24 Maj 2019, 16:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Ja pogledao 3, sasvim ok

STANE VAS SVE PRATI

775Filmovi i serije - Page 31 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 24 Maj 2019, 20:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Game of Thrones prequel pilot began filming in Belfast, Northern Ireland — which previously housed the Winterfell set — under the title Bloodmoon. Considering that the original Game of Thrones pilot was completely reshot after mountains of notes from HBO, it’s not safe to assume the series will hit in 2020.

On his blog, George R.R. Martin often refers to the series as The Long Night. “If you look at the published books so far, there’s really very little material about that — a sentence here, a sentence there,” Martin told the New York Times last November. “Old Nan tells a tale that takes up a paragraph. So Jane had to create the characters, the settings and some of the events, and we had to look at everything that was said and say, ‘O.K., here’s what was said at this point, we need to make it consistent to that.’ We kicked around some ideas and I made some suggestions. But mostly it’s been Jane running with it. It’s set thousands of years before Game of Thrones. King’s Landing does not exist. The Iron Throne does not exist. There are no dragons there.” The Night King, played by Slovak actor Vladimir Furdik, will feature in the prequel. So it looks like we'll finally get an origin story for the Night King, and potentially something about the Stark/Lannister back story

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 31 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu