NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 34]

726Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Sre 08 Maj 2019, 23:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
https://www.gamespot.com/articles/game-of-thrones-episode-4-recap-and-review-season-/1100-6466666/
Self-Sabotage At Its Finest
All this scheming and plotting and self-sabotaging feels contrived

najbolji review, D&D su toliko otisli u krajnost sa iznenadjenjima ili kako oni to zovu subversion da su te akcije neprirodno iskocile iz karaktera likova koji su gradjeni toliko sezona. najbolje je to objasnio ovaj lik

a evo i sta je nekada govorio GRRM samo se ni on nikada nije nadao ovome... plus sa kontradiktornom pricom Beniofa na 2:02

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Filmovi i serije - Page 30 Roster

727Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 09:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sam cu sebe isamarati ako jos jednom nasednem na hype i odem da gledam nesto poput Avengersa i tesko se smorim 3 sata.. scratch
Ima mozda pola sata sve zajedno zanimljivih/zabavnih delova.
Kako ima 8.9 na imdb, ne znam..misterija u ravni tamne materije

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

728Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 09:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator
E je'iga sad...

Filmovi i serije - Page 30 14523112

729Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 09:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Naseo jbg..dva drugara mi napricala pricu, pa sam otisao sa velikim ocekivanjima umesto akcije, koja btw i nije nesto, osim poslednje bitke koje je top

730Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 09:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Oni su Marvel fanovi pretpostavljam a ti niti blizu pa me konačan rezultat uopće ne čudi...

731Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 09:30

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Sam cu sebe isamarati ako jos jednom nasednem na hype i odem da gledam nesto poput Avengersa i tesko se smorim 3 sata..  scratch
Ima mozda pola sata sve zajedno zanimljivih/zabavnih delova.
Kako ima 8.9 na imdb, ne znam..misterija u ravni tamne materije

Nikad nisam IMDB smatrao relevantnim sa tim ocjenama.

732Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 18:34

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja sam nedje davno pogledao po ure Avengersa i ta gresku vise necu ponovit Laughing

733Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 18:35

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ja sam nešto krenuo da gledam iz tog serijala, zbog Skarlet Johanson naravno, ali mi je posle 15 minuta postalo jasno da ni Skarlet Johanson nije toga vredna.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

734Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 18:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ako neko napravi kanal 24hScarlett , imaju subsription od mene

735Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 18:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
novcani mislem

736Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 20:30

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Steelers ::https://www.gamespot.com/articles/game-of-thrones-episode-4-recap-and-review-season-/1100-6466666/

najbolji review, D&D su toliko otisli u krajnost sa iznenadjenjima ili kako oni to zovu subversion da su te akcije neprirodno iskocile iz karaktera likova koji su gradjeni toliko sezona. najbolje je to objasnio ovaj lik

a evo i sta je nekada govorio GRRM samo se ni on nikada nije nadao ovome... plus sa kontradiktornom pricom Beniofa na 2:02

Isiljena spletkarenja i komplikovanje sitaucije bez ikakve logike i smisla. I prosle sezone sam kukao non stop al ove sezone sam usao u fazonu ajde sad sta je tu je, napisali su kako su napisali, gledacu kako jeste ali posle ove dve zadnje epizode ne mogu vise. Nastavicu naravno i odgledati do kraja, ne mislim na to, nego ne mogu vise da prihvatam govno od njihovog scenarija. Ta dvojica ili su nesposobni ili su teski debili. Vizuelno i muzicki je spektakl, svaka cast reziserima i Raminu. Ako nista bar sam resio sad sigurno da pocnem knjige jer se osecam pokradeno.

737Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 20:31

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::
@Steelers ::https://www.gamespot.com/articles/game-of-thrones-episode-4-recap-and-review-season-/1100-6466666/

Isiljena spletkarenja i komplikovanje sitaucije bez ikakve logike i smisla. I prosle sezone sam kukao non stop al ove sezone sam usao u fazonu ajde sad sta je tu je, napisali su kako su napisali, gledacu kako jeste ali posle ove dve zadnje epizode ne mogu vise. Nastavicu naravno i odgledati do kraja, ne mislim na to, nego ne mogu vise da prihvatam govno od njihovog scenarija. Ta dvojica ili su nesposobni ili su teski debili. Vizuelno i muzicki je spektakl, svaka cast reziserima i Raminu.Ako nista bar sam resio sad sigurno da pocnem knjige jer se osecam pokradeno.
+10000
glumci, reziseri, muzika, svi su perfektni, bez greske. ali jednostavno scenario je uzasan i isforsiran. i upravo je 90 posto fanova napisalo sto i ti - izdano nakon svih ovih godina

738Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 09 Maj 2019, 22:15

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Natjeracete me da pogledam sve epizode da vidim šta drobite Smile

STANE VAS SVE PRATI

739Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pet 10 Maj 2019, 00:03

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja sam na kraju 6. sezone. Zadnjih nedelja sustizem raju.

740Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Ned 12 Maj 2019, 09:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Filmovi i serije - Page 30 D56Wh9WWwAAGbi-

741Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 06:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Spojler:
Pa ovo je sve losije..

742Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 09:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Spojler:
Malo se prebrzo neke stvari izdogađale u zadnje dvije sezone al štaš, dobro je, bitno da je makljaža i da nema zarobljenih...

Samo da ne ostane kraj bez kraja i otvorena mogućnost novih nastavaka, sve drugo je zadovoljavajuće...

743Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 09:55

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
spoiler i za sledecu (6) epizodu
Spoiler:
do sad je sve iz onog leak-a bilo tacno, opisali su da ce Klegani zajedno skoncati, kao i Dzejmi i Sersei, a Deni i Grey Worm iskasapiti grad. E sad je ostalo jos da Deneris uhapsi Tiriona zbog pustanja Dzejmija, sudjenje u dragon pits i da je Dzon ubije kod prestola. Uzasan kraj serije

Poslednji izmenio Steelers dana Pon 13 Maj 2019, 09:59, izmenjeno ukupno 1 puta

744Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 09:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Spojler:
Nemaš brigu, bude Arya to sredila, green eyes su još joj ostale...

I na kraju svi izginu što kaže moj sin, prijestolje ostane prazno i čiča miča, gotova je priča...

745Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 21:44

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ova epizoda je vec prelaz u Martinov kralj i ako docekamo knjige bas ce da postoje male razlike, sama epizoda uopste ne bi bila losa da je odradjen adekvatan build-up u cemu su ova dvojica debelo zakazala.

Ovde je po meni najveci problem prelaz iz pocetne tacke koja pocinje od seste sezone i zavrsava se sa proslom epizodom. Nakon ove epizode, jos vise mi smeta treca a i cetvrta mi sada nije nesto.

Knjige ce svakako da budu bolje u odnosu na seriju, sada da li ce da budu u rangu prvih pet knjiga, videcemo. Pod uslovom da ih Martin napise pre nego sto rikne.

Sada nekako biti u hibernaciji u sledecih sedam dana, ma koliko los bio ne bih zeleo da saznam za detalje. Samo da Sansa ne sedne na presto.

Btw, malo sam razocaran sto Jara nije imala nikakvu ulogu nakon sto ju je Teon oslobodio.

746Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 13 Maj 2019, 22:01

penban

penban
Moderator
Moderator
Sa strane produkcije ovo je bila top epizoda (možda i cela sezona). Tu su stvarno napravili čudo.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

747Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 16 Maj 2019, 13:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

748Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 16 Maj 2019, 14:05

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pa kad su videli da ona dva majmuna nece vise da rade onda su brze bolje poceli da prave spin off serije dok je jos sve sveze.

749Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Čet 16 Maj 2019, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Para se na paru slaže...

750Filmovi i serije - Page 30 Empty Re: Filmovi i serije taj Pon 20 Maj 2019, 08:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Spojler:
Završi i ovo nakon 8 godina, Sjever pobjedio, svi su izgubili ili valjda obratno, pojma nemam...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 34]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu