NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 24]

451 Re: Filmovi i serije taj Uto 08 Jan 2019, 22:12

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
"ROME"

Fenomenalna serija. Ne znam zašto mi je toliko dugo trebalo.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

452 Re: Filmovi i serije taj Uto 08 Jan 2019, 23:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Wild Raven ::"ROME"

Prvo sam pomislio da si gledao "Roma" film pa me bas zanimao utisak, ja jos nisam..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

453 Re: Filmovi i serije taj Uto 08 Jan 2019, 23:11

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Je li ko gledao i valja li Fantastic Beasts
Ili je samo punjenje dzepova

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

454 Re: Filmovi i serije taj Uto 08 Jan 2019, 23:29

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ima li "Roma" u HD uopste? Ja sam trazio skoro i nisam nasao.

455 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 08:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Ima li "Roma" u HD uopste? Ja sam trazio skoro i nisam nasao.
Meni deluje da je i na yify i tpb HD, pogledao sam samo 2-3 minuta i odlucio da cekam Fest.

456 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 08:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
I, Tonya
Stoji mi film skinut dve godine i ajde da ga odgledam, ocekivao sam jos jednu sportsku dramu.
A film je Svaka cast
Kakvo prijatno iznenadjenje..fenomenalan film u svakom pogledu. Gluma, kadrovi, muzika i neverovatan true story. Morao je dobiti nominaciju za Oskara, posebno sto su dobili jbni Get Out, Lady Bird, Shape of water(koji nisam ni gledao) itd
Sve preporuke.

457 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 14:21

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ja za vikend pogledao Lajanje na Zvezde i Ranjenog Orla. odlično ubijeno vreme.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

458 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 16:15

penban

penban
Moderator
Moderator
@Steelers ::Je li ko gledao i valja li Fantastic Beasts

Volim HP pa su mi se oba dela svidela

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

459 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 20:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Dobro de, Get Out nije toliko lose. Meni se jedino tu ne svidja iskreno kraj jer je od tada postalo predvidivo, ne kazem da je jedan od najboljih ali svakako nije najlosiji film koji je tu dobio nominaciju. Tonya mi se vise svidela od Lady Bird. Darkest Hour i The Post su isto spadaju u tu grupu slabijih filmova.

Ja ovaj film koji si mi dao, ne bih pogledao na keca. Mozda bih eventualno samo zbog Aubrey Plaze.

460 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 20:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@penban ::

Evo pogledah. Film izvukla Zoe Kravitz. Onaj glavni glumac mi je promasen, bez harizme, mada je sama prica toliko smorna, iako je imalo potencijala oko Grindevalda vidi se da je JK Rowling na brzinu smutila samo da se napuni para a bice valjda 5 nastavaka, sto znaci da je ovo jos world building. Depova uloga bukvalno Gebels, a Dambldor ispade derpe

461 Re: Filmovi i serije taj Sre 09 Jan 2019, 21:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Niger iz huda ::Dobro de, Get Out nije toliko lose. Meni se jedino tu ne svidja iskreno kraj jer je od tada postalo predvidivo, ne kazem da je jedan od najboljih ali svakako nije najlosiji film koji je tu dobio nominaciju. Tonya mi se vise svidela od Lady Bird. Darkest Hour i The Post su isto spadaju u tu grupu slabijih filmova.

Ja ovaj film koji si mi dao, ne bih pogledao na keca. Mozda bih eventualno samo zbog Aubrey Plaze.
Meni je Darkest Hour odlican film, bas mi se dopao.

462 Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Jan 2019, 07:16

penban

penban
Moderator
Moderator
@Steelers ::
@penban ::

Evo pogledah. Film izvukla Zoe Kravitz. Onaj glavni glumac mi je promasen, bez harizme, mada je sama prica toliko smorna, iako je imalo potencijala oko Grindevalda vidi se da je JK Rowling na brzinu smutila samo da se napuni para a bice valjda 5 nastavaka, sto znaci da je ovo jos world building. Depova uloga bukvalno Gebels, a Dambldor ispade derpe

5?
Ja mislio 3...
Sta znam... ok mi je film. Vidi se to sto kazes da je ovo jos uvek uvod

A za Dambldora, pa gelj lobi je ocrnio i napadao film da nije pokazao dovoljno gej scena Laughing

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

463 Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Jan 2019, 09:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::
@Niger iz huda ::Dobro de, Get Out nije toliko lose. Meni se jedino tu ne svidja iskreno kraj jer je od tada postalo predvidivo, ne kazem da je jedan od najboljih ali svakako nije najlosiji film koji je tu dobio nominaciju. Tonya mi se vise svidela od Lady Bird. Darkest Hour i The Post su isto spadaju u tu grupu slabijih filmova.

To je klasican biografski film, takvi filmovi uglavnom sluze kao poligon za glavne glumce da se domognu Oskara tako sto glume istorijske licnosti sto Akademija naravno ceni. I sada Rami Malek glavni favorit, samo iz druge sfere zivota.

Get Out je imao malo drugaciji pristup i pozabavio se malo neobicnim i drugacijim temama. Ne smatram ga nesto preterano inovativnim, ali je uspeo da se probije do sire publike dok Darkest Hour vec ide utabanim stazama u tom zanru. Get Out je pun klisea, ali samu ideju filma mnogo vise vrednujem i samu njenu realizaciju do kraja filma kada je bilo neminovno da ce postati predvidljiv.

Ne kazem ja da je Get Out neki vrhunski film, nego iznadprosecan. Dok ove koje sam naveo su mi prosek. Od svih ovih nominovanih od prosle godine on mi je tu zlatna sredina.

464 Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Jan 2019, 11:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Niger iz huda ::

To je klasican biografski film, takvi filmovi uglavnom sluze kao poligon za glavne glumce da se domognu Oskara tako sto glume istorijske licnosti sto Akademija naravno ceni. I sada Rami Malek glavni favorit, samo iz druge sfere zivota.

Get Out je imao malo drugaciji pristup i pozabavio se malo neobicnim i drugacijim temama. Ne smatram ga nesto preterano inovativnim, ali je uspeo da se probije do sire publike dok Darkest Hour vec ide utabanim stazama u tom zanru. Get Out je pun klisea, ali samu ideju filma mnogo vise vrednujem i samu njenu realizaciju do kraja filma kada je bilo neminovno da ce postati predvidljiv.

Ne kazem ja da je Get Out neki vrhunski film, nego iznadprosecan. Dok ove koje sam naveo su mi prosek. Od svih ovih nominovanih od prosle godine on mi je tu zlatna sredina.
Ako je tebi Get out najbolji od proslogodisnjih nominovanih, nemamo ti i ja sta da pricamo o filmovima. Ja sam Get out prekinuo bukvalno, drugi film u zivotu da sam to uradio.
Ne mislim u kontekstu ja znam, ti ne znas, nego potpuno razlicit ukus.

465 Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Jan 2019, 11:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
1945
Odlican. Naravno bas nije za svakog, mora se voleti taj tip filma..

466 Re: Filmovi i serije taj Čet 10 Jan 2019, 23:50

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Today marks the 20th anniversary of The Sopranos premiering on HBO.

20 godina kasnije i dalje najbolja.

467 Re: Filmovi i serije taj Pet 11 Jan 2019, 06:39

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
opet započinješ svađu

Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

468 Re: Filmovi i serije taj Pet 11 Jan 2019, 08:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::Today marks the 20th anniversary of The Sopranos premiering on HBO.

I to se verovatno nikad nece ni promeniti..
Dosta je bilo tekstova ovih dana o tome, svuda su Sopranosi na prvom mestu, drugo obicno dele Wire, GOT i Breaking Bad..Wire nisam gledao, verujem da je u tom rangu, a GOT koliko god bio dobar ne moze da se meri sa Sopranosima..

469 Re: Filmovi i serije taj Pet 11 Jan 2019, 08:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Contratiempo
Top triler. Retko gledam trilere i naravno i u ovom moze gomila rupa da se nadje kao i u svakom, jer vole previse da zapletu, ali je za taj zanr bas dobar. Vrhunski odradjen i prija slusati spanski.

470 Re: Filmovi i serije taj Pet 11 Jan 2019, 09:38

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da li ima neko preporuku za dobar romantic movie? ono prohujalo sa vihorom i slicno

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

471 Re: Filmovi i serije taj Pet 11 Jan 2019, 10:54

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Wild Raven ::opet započinješ svađu

Very Happy

Laughing

Stavio sam bio samo tekst iznad i sliku i onda reko aj da dodam dole i da je najbolja ikad, cisto da se ne zaboravi Very Happy

472 Re: Filmovi i serije taj Sub 12 Jan 2019, 16:14

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@Wild Raven ::"ROME"

Jesi na ovo mislio...? Ako je to, gledao poodavno i mnogo dobra serija. Šteta što nije bilo više sezona...

473 Re: Filmovi i serije taj Sub 12 Jan 2019, 16:44

penban

penban
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Contratiempo
Top triler. Retko gledam trilere i naravno i u ovom moze gomila rupa da se nadje kao i u svakom, jer vole previse da zapletu, ali je za taj zanr bas dobar. Vrhunski odradjen i prija slusati spanski.

Odličan film
Gledao sam ga dva puta, baš sa namerom da nađem što više rupa, ali nije ništa sa čim ne bi moglo da se živi.

Radnja dobra. Likovi odlični i super razrađeni. Preporuka u svakom slučaju svima koji vole takav tip filma.

474 Re: Filmovi i serije taj Ned 13 Jan 2019, 21:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Winter Sleep (Kis Uykusu)
Konacno sam odgledao. Fenomenalan film, kao i Bilo jednom u Anadoliji.
Nuri Bilge Ceylan je bez price jedan od najboljih rezisera danasnjice. Cekam sad Wild pear tree, nadam se da ce biti na FESTu.

475 Re: Filmovi i serije taj Ned 13 Jan 2019, 21:58

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@Ol' Dirty Bastard ::Today marks the 20th anniversary of The Sopranos premiering on HBO.

I to se verovatno nikad nece ni promeniti..
Dosta je bilo tekstova ovih dana o tome, svuda su Sopranosi na prvom mestu, drugo obicno dele Wire, GOT i Breaking Bad..Wire nisam gledao, verujem da je u tom rangu, a GOT koliko god bio dobar ne moze da se meri sa Sopranosima..
Ništa, vrijeme je da počneš gledati The Office.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 24]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu