NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Filmovi i serije

Filmovi i serije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 14]

126 Re: Filmovi i serije taj Ned 12 Nov 2017, 10:47

Niger iz huda

MVP
MVP
Nista od toga ne bih gledao. Very Happy

U poslednjih par nedelja malo vise posecujem sajt dvd release i ocekujem da se filmovi mogu naci na torentima nedelju-dve pre nego sto izadju u DVD izdanju. Uglavnom sam ga do sada koristio da vidim kada koji Oskarovac izlazi. Danas na programu nakon sljake The Hitman Bodygards, taman da pustim mozak na ispasu pre meceva od 7.

127 Re: Filmovi i serije taj Ned 12 Nov 2017, 19:02

penban

Moderator
Moderator
Kažu MARVEL kupuje deo FOXa zadužen za Marvel serije... to će biti top

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

128 Re: Filmovi i serije taj Sre 15 Nov 2017, 10:02

Peyton Manning

Admin
Admin
Call Me by Your Name
Loveless
The Square
The Post
filmovi koje cekam..ne znam da li mi je nesto promaklo

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

129 Re: Filmovi i serije taj Sre 15 Nov 2017, 17:45

SymphonyX

Veteran
Veteran
Before We Vanish

Ja jedva cekam ovo,Kiyoshi Kurosawa i jako zanimljiva tematika.

130 Re: Filmovi i serije taj Pet 17 Nov 2017, 21:53

Steelers

Design Team
Design Team
Frontier je zanimljiva serija

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

131 Re: Filmovi i serije taj Sub 18 Nov 2017, 09:09

Danijel Lg

Admin
Admin
nisam gledao
lično ne volim ti rano američku tematiku ali izgleda dobro

STANE VAS SVE PRATI

132 Re: Filmovi i serije taj Pet 24 Nov 2017, 22:39

penban

Moderator
Moderator
Odgledah sada TBOK Slučajevi pravde... Nisu razočarali, nalupali se gluposti, standardno

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

133 Re: Filmovi i serije taj Ned 26 Nov 2017, 02:33

Niger iz huda

MVP
MVP
Video valjda prosle nedelje da onaj bolesni Grk ima novi film u kojem ponovo glumi Kolin Farel. I nakon Ocnjaka i nakon Jastoga, zeleo sam da nadjem njegovu kucnu adresu kako bih ga isprebijao. Very Happy Nadam se da ga nece skinuti sa repertoara kroz dve nedelje.

134 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 13:52

penban

Moderator
Moderator
Jel neko gledao Netflix Punisher seriju?

Počeo sam je pre par dana i nije loša, samo nije to Punisher... bar takav osećaj imam

135 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 14:20

SymphonyX

Veteran
Veteran
@Niger iz huda ::Video valjda prosle nedelje da onaj bolesni Grk ima novi film u kojem ponovo glumi Kolin Farel. I nakon Ocnjaka i nakon Jastoga, zeleo sam da nadjem njegovu kucnu adresu kako bih ga isprebijao. Very Happy Nadam se da ga nece skinuti sa repertoara kroz dve nedelje.
Ne znam koji ce mu djavo onaj kreten,al' ajde.

Evo dva filma iz Grcke,za one koji nisu gledali.Oba ostvarenja su nevjerovatna.

Worlds Apart

What If

136 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 14:53

Niger iz huda

MVP
MVP
@penban ::Jel neko gledao Netflix Punisher seriju?

Počeo sam je pre par dana i nije loša, samo nije to Punisher... bar takav osećaj imam

Meni je u planu, mada ja sam tek ovaj vikend ugrabio vremena da pogledam Stranger Things pa cu tek kroz mesec-dva da ga pogledam Punishera.

Danas slobodan dan, ali uglavnom sam u guzvi svaki dan i jedva stignem da pogledam Shameless. Kasnim dve epizode sa Peaky Blinders, a vec prekosutra krece nova sezona Vikinga. Uz to trebam i Mr. Robota negde da uglavim.

Pogledao American Made i Kingsman Golden Circle, oba filma preskociti. Very Happy Apsolutno nista novo nisam pogledao, prvi deo Kingsmana mi je za klasu-dve bolji. U neku ruku je bio i malo inovativan, ovde u drugom delu dosta su znali da smaraju sa nekim stvarima i da ubacuju klasicne sablone. Dzulijana Mur se najvise istice po glumi. Sve u svemu mnogo manje zabavan nastavak.

137 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 15:05

Wild Raven

VIP
VIP
Ljudi su baš podeljeni oko Punishera. Ili smatraju da je sjajan, ili smatraju da je glup i dosadan.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

138 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 15:15

penban

Moderator
Moderator
Daleko od toga da je dosadan. Standardan Netflix, malo sporije uvodi u priču.

Možda spojlujem, ali mene nervira tolika priča oko veterana, trauma iz rata i to... kao da je veći akcenat na tome, nego na samom liku Punishera

139 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 16:28

Wild Raven

VIP
VIP
meni stoji skinuto. Odgledaću sigurno nekom prilikom. Ako je upola dobro ko DD neću zažaliti.

140 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 16:54

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::
@Niger iz huda ::Video valjda prosle nedelje da onaj bolesni Grk ima novi film u kojem ponovo glumi Kolin Farel. I nakon Ocnjaka i nakon Jastoga, zeleo sam da nadjem njegovu kucnu adresu kako bih ga isprebijao. Very Happy Nadam se da ga nece skinuti sa repertoara kroz dve nedelje.
Ne znam koji ce mu djavo onaj kreten,al' ajde.

Evo dva filma iz Grcke,za one koji nisu gledali.Oba ostvarenja su nevjerovatna.

Worlds Apart

What If
What if mi se jako dopao, mogao bih da ga odgledam opet.
Worlds Apart gledao na Festu ove godine, mnogo vise sam ocekivao. Malo vise patetike za moj ukus.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

141 Re: Filmovi i serije taj Pon 27 Nov 2017, 19:18

Niger iz huda

MVP
MVP
@Wild Raven ::Ljudi su baš podeljeni oko Punishera. Ili smatraju da je sjajan, ili smatraju da je glup i dosadan.

To se bas i ne poklapa sa ocenom na imdb. Serija ce na kraju da padne na nekih 8,6 ili 8,7. Iz mog ugla deluje da je vredna gledanja.

Meni je JJ bila ok, dok sam se zesce smorio kod LC dok ostale stvari nisam ni gledao. Mada mogu da razumem sto ljudi da kazu da je dosadna, jer sam procitao na vise mesta da je radnja spora.

Slabija druga sezona Stranger Things, mnogo manje misterije i celokupno sam se manje najezio od druge sezone nego sto je bio slucaj sa prvom tj slabija atmosfera i mnogo vise akcionog horora sto ne znaci nuzno da je lose. A i nisam se nesto puno cimao oko toga da li ce neki lik da prezivi kao sto je bio slucaj sa prvom sezonom. Ne znam ni ja sta da ocekujem od trece sezone, pristojna sezona je ova druga ali je ispod standarda koje je postavila prva.

142 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:00

Wild Raven

VIP
VIP
Ipak je sjajan.

143 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:03

penban

Moderator
Moderator
Kao serija je super, ali kao Punisher i ono što je on sjajne su samo 3 epizode

Punisher je antiheroj, a ne vigilante kako žele da ga predstave...

144 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:08

Wild Raven

VIP
VIP
jbg...ja nisam vezan za Marvel univerzum da bi mi takve stvari smetale. Mislim da ne bih ni gledao seriju da nije spinof DD koji mi se jako dopada, a i DD mi se dopada ne kao serija o vigilante heroju nego kao serija kojoj je primarna karakterizacija likova i za USA tv produkciju jako nekarakteristično doticanje određenih ne baš lakih tema...a to je ono što mi se dopalo i u Puniši.

145 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:09

Wild Raven

VIP
VIP
pardon...ne "dopalo" nego "dopada"...pošto sam negde na pola serije trenutno.

146 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:11

penban

Moderator
Moderator
Lepota je u oku posmatrača Smile

Daleko od toga da je loša serija, ali ostaje mi neki osećaj da je moglo bolje. Ok je to da se u novembru skrene pažnja na vojnike koji su se vratili sa ratišta i na njihove probleme, ali mi se ne sviđa da to dominira u seriji (pritom ne mislim na Panishera).

Ono što mi je genijalno, to je negativac, kog su maestralno postavili za nastavak.

147 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:16

Wild Raven

VIP
VIP
hvala na spoileru Very Happy

148 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:21

penban

Moderator
Moderator
pa imaš neti i wiki valjda Very Happy

149 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:22

penban

Moderator
Moderator
@Wild Raven ::pardon...ne "dopalo" nego "dopada"...pošto sam negde na pola serije trenutno.

Ovo mi je promaklo

Nije veliki spojler Very Happy

150 Re: Filmovi i serije taj Sre 29 Nov 2017, 12:56

penban

Moderator
Moderator
@Niger iz huda ::...

Pogledao American Made i Kingsman Golden Circle, oba filma preskociti. Very Happy Apsolutno nista novo nisam pogledao, prvi deo Kingsmana mi je za klasu-dve bolji. U neku ruku je bio i malo inovativan, ovde u drugom delu dosta su znali da smaraju sa nekim stvarima i da ubacuju klasicne sablone. Dzulijana Mur se najvise istice po glumi. Sve u svemu mnogo manje zabavan nastavak.

Slažem se da je prvi daleko bolji, ali i ovaj je zabavan (scene borbi su super, zaplet je blago idiotski u pozitivnom smislu, Elton Džon je pobedio)

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu