NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 17]

376 Re: Green Bay Packers taj Uto 11 Sep 2018, 13:53

The Bad Man

Standardan
Standardan
Igraće on u nedelju, ako ništa na svoje insistiranje.

Ako su medijalni ligamenti kolena, kao sto je bilo price, onda će mu povreda svakako ograničiti pokrete. Koliko znam oni se ne operisu, jednostavno odmaranje je najbolji lek, pa će detaljnije analize pretpostavljam pokazati koliko oštećenje je u pitanju i sta mu savetuju doktori

377 Re: Green Bay Packers taj Uto 11 Sep 2018, 18:23

mardok

NFL Star
NFL Star
@The Bad Man ::Igraće on u nedelju, ako ništa na svoje insistiranje.

Ako su medijalni ligamenti kolena, kao sto je bilo price, onda će mu povreda svakako ograničiti pokrete. Koliko znam oni se ne operisu, jednostavno odmaranje je najbolji lek, pa će detaljnije analize pretpostavljam pokazati koliko oštećenje je u pitanju i sta mu savetuju doktori
Vidi pa na ukrsteni ne moraju da se operisu ako se ojaca koleno i koristi ortoza.
Ali da za coleteralne ligamente oko 3 nedelje treba da srastu.

378 Re: Green Bay Packers taj Uto 11 Sep 2018, 21:25

The Bad Man

Standardan
Standardan
Ukršteni ne moraju samo u slučaju da nije došlo do potpunog kidanja ligamenta, zar ne?

Čitam danas da će igrati najverovatnije...

379 Re: Green Bay Packers taj Uto 11 Sep 2018, 21:29

dr.dule

Admin
Admin
Da su pametni da ga postede. Može i Kajzerica prihvati hot dog od rogatih. Ipak je 2 kolo.

380 Re: Green Bay Packers taj Uto 11 Sep 2018, 22:12

mardok

NFL Star
NFL Star
@The Bad Man ::Ukršteni ne moraju samo u slučaju da nije došlo do potpunog kidanja ligamenta, zar ne?

Čitam danas da će igrati najverovatnije...
Zavisi od stepena i pratecih ostecenja.

381 Re: Green Bay Packers taj Pet 14 Sep 2018, 20:01

The Bad Man

Standardan
Standardan
McCarthy on Rodgers; Aaron's getting better. I would say he feels better than he did at the beginning of the week. Tomorrow's practice will be a big indicator. Nothing's changed, he's still day to day.

Kažu da povreda nije takve prirode da će se pogoršati eventualnim nastupom, ali da će biti ograničen naredne 2-4 sedmice.

Meni samo nije jasno šta su videli u Kizeru i zbog čega su ga doveli? Ok, jeftiniji je od Hundleya i to je sve. Momak je totalno pogubljen i uplašen, pogledajte kako se rešava lopte kod INT Macka, kao da drži vruć krompir u rukama. 22 INT, 11 TD u Klivlendu-to su preporuke za nedobijanje ugovora u NFL-u koliko god mlad i u koliko god lošem timu bio. Videli smo na primeru File koliko znači imati rezervnog QB, a mi ništa nismo uradili da nam se ne ponovi prethodna sezona.

P.S. I još jedna stvar. U nedelju ćemo videti kako će izgledati Rodgers za neke 3,4 godine na zalasku karijere, kad se bude oslanjao isključivo na pas igru. Protiv Cikaga nije izgledalo loše

382 Re: Green Bay Packers taj Pet 14 Sep 2018, 20:35

penban

Moderator
Moderator
Glupo je da AR igra u nedelju (moje misljenje)
Covek je rovit, a ide na megdan mozda najboljoj odbrani u kigi, koju vodi fantastican defanzivan um... bolje da puste Kajzera da istrci, nego da se glupiraju sa igracem koji im je vise od pola fransize... tek je drugo kolo

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

383 Re: Green Bay Packers taj Sub 15 Sep 2018, 06:10

viking

VIP
VIP
Pih, sve same pickice i foliranti, od uprave do vodonose

http://www.vikings.com

384 Re: Green Bay Packers taj Sub 15 Sep 2018, 09:02

Peyton Manning

Admin
Admin
@viking ::Pih, sve same pickice i foliranti, od uprave do vodonose
A u dubini duse se nadas da vas AR nece secirati u nedelju Very Happy

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

385 Re: Green Bay Packers taj Sub 15 Sep 2018, 09:10

viking

VIP
VIP
Ma vec Sam napomenuo da iz dna duse zelim da svi paceri budu zdravi I Freeman i Adams I princeza PA da ih onako kolektivno razvalimo i to bez vazelina

386 Re: Green Bay Packers taj Ned 16 Sep 2018, 22:50

The Bad Man

Standardan
Standardan
Suđenje diskutabilno u mnogo navrata, direktno su uticali na ishod meča.
Ali na stranu sve to, neverovatno je da Matthews radi istu stvar koju je uradio i prošle nedelje gde obara Cousinsa nakon izbačaja. Šta je u njegovoj glavi da mi je znati...(na stranu što isto nad Aaronom nisu svirali u bar 3 navrata).

Na kraju najgluplji rezultat, nezadovoljni i jedni i drugi. Princeza na jednoj nozi utrpala 30 poena najjačoj odbrani lige, sledeću će probati u kolicima

387 Re: Green Bay Packers taj Ned 16 Sep 2018, 23:17

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ono ne smije bit kazna. Idiotsko sudjenje.

388 Re: Green Bay Packers taj Ned 16 Sep 2018, 23:57

The Bad Man

Standardan
Standardan
Poništen TD Adamsu isto diskutabilna odluka na kraju...bilo kako bilo sami smo krivi. Imaš 2min do kraja, loptu i u crvenoj si zoni. Trči, troši vreme ako ništa...trošiš time-oute isto na bezvezan način i na kraju u produžetku imaš poziciju za FG i dozvoljavaš da te sackuju i izbace iz 30 jardi.

Par grešaka Rodžersa-olako zatražen time-out na prvom downu pri vodstvu, i ona ispuštena lopta u produžetku koja nas je koštala šuta za FG. Nekarakteristično za njega, no niko nije savršen.

Idemo dalje, sledi lakši raspored. Valjalo bi napraviti zalihu

389 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 00:59

viking

VIP
VIP
Tiše malo, od vašeg kmečanja i cmizdrenja ne mogu da spavam. Obezbediću vam cucle za sledeći meč. Placipicke jedne...

390 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 01:13

The Bad Man

Standardan
Standardan
Sledeći put ipak ponesite vazelin

391 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 01:41

kb8

Moderator
Moderator
Zeka na jednoj nozi uspio uzet neriješeno protiv so called nabolje obrane Lige...

O tugo najtužnija...

392 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 02:28

Rasha

NFL Player
NFL Player
@viking ::Tiše malo, od vašeg kmečanja i cmizdrenja ne mogu da spavam. Obezbediću vam cucle za sledeći meč. Placipicke jedne...
Ti trebas onog sudiju da ljubis u dupe sta je sviro protiv pakera u onom zadnjem napadu kad ste izgubili loptu i mec bio gotov. Ja ne znam ni zasto je to sviro koja idiotarija.

Pakeri bili bolji.

393 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 09:02

Peyton Manning

Admin
Admin
Nerealn penalti, sto kazu kometatori, kako covek treba da tekluje? A onda onaj strucni konsultant za sudjenje kaze "pa trebalo bi malo da se baci na stranu dok ga obara". Kakva glupost

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

394 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 09:27

kb8

Moderator
Moderator
Komentatori, stručni suradnici i ini su kreteni na kubik...

Skupa s idiotima koji donose takva smješna pravila koje suci onda opet na svoj način interpretiraju na terenu...

Suma sumarum, polagano se sva ta smijurija s pravilima zagrijava i dok dođe PO biće sranja miljon...

395 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 10:18

Wild Raven

VIP
VIP
Ko mu je kriv. Trebao je negira postojanje inercije i da se automatski zaustavi u vazduhu čim QB izbaci fudbal.
Vidiš kako to radi pass rusheri Giantsa. Nijedan penalti za roughing the passer nisu imali u dve utakmice....ah wait...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

396 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 11:08

kb8

Moderator
Moderator
Referee Tony Corrente told ESPN that Mathews was flagged for driving Cousins into the ground, and that his use of his body weight was not considered. 

“When [Matthews] hit the quarterback, he lifted him and drove him into the ground,” Corrente said. “It has nothing to do with the rule of full body weight. It has nothing to do with helmet to helmet. He picked the quarterback up and drove him into the ground.”

Whatever Corrente saw seems a mystery to almost anybody else watching the game.

Whether the NFL acknowledges a mistake as it did with Garrett, fines Matthews for complaining, or both, one thing rings true.

The Packers ended up with a tie against a division rival in a game they would have almost certainly won without that call.

Jebo ja mamu ovom Correnteu i ko ga stavi vamo...

Govno smrdljivo ulizivačko ko da je poniko u našoj politici, p li mu materina dupelizačka...

397 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 12:42

The Bad Man

Standardan
Standardan
Šta je bilo, bilo je. Treba arhivirati ovaj meč i ko zna, možda ovaj tie bude značio na kraju u slučaju istog broja pobeda sa nekim drugim timom.

Ide lakši raspored do slobodne nedelje-Skinsi, Bafalo, Detroit i San Francisko. Sa 5 pobeda i jednim nerešenim jednom nogom bismo bili u doigravanju. Samo još treba dobiti sve ovo Very Happy

398 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 12:55

kb8

Moderator
Moderator
S 2-2 u tom setu tekmi možete kući pjevajući...

Pod uvjetom da Zeka na jednoj nozi preživi mesare iz DCa sljedeće kolo...

399 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 13:00

The Bad Man

Standardan
Standardan
Ta sledeća sa Skinsima je ključna. Za Bafalo i Detroit ne brinem, a s vama ipak igramo kući...

400 Re: Green Bay Packers taj Pon 17 Sep 2018, 13:55

Sirko

VIP
VIP
jesmo oštećeni, ali sami smo krivi sto nismo resili posle onog INT-a tj trcali...
jebao nas pas...

idemo dalje...
laksi raspored na papiru ne mora da znaci da je tako...
mozda neka od tih ekipa udje u PO, a oni iz tezeg dela ne udju...

samo opusteno... idemo u WAS da pobedimo i tacka...

PS
KAo i u prethodnih nekoliko godina, ide sjajno i odbrana vrlo dobra bude veci deo tekme do jednog trenutka kad krene potpuni raspad...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu