NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 17]

326 Re: Green Bay Packers taj Sub 28 Apr 2018, 22:37

The Bad Man

Standardan
Standardan
Zadovoljan sam odradjenim. Poziciju kornera smo sredili, tu je najviše škripalo. Treća runda uzet WR...

Petinu je dostavljen alat, sada je vreme da zida

327 Re: Green Bay Packers taj Sub 02 Jun 2018, 22:53

Steelers

Design Team
Design Team
Clay Matthews hit in face by line drive during charity softball game

Packers LB Clay Matthews takes a liner off the face pitching in the charity softball game at Fox Cities Stadium. Immediately left the field. Hope he's ok

NFL Network Insider Ian Rapoport reported Matthews was headed to the emergency room and the belief is he suffered a broken nose, though he's going through a full examination just to be sure.

https://twitter.com/SchroederWBAY/status/1002972166344847360/video/1

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

328 Re: Green Bay Packers taj Čet 02 Avg 2018, 10:16

kb8

Moderator
Moderator
Jake Ryan vidim skršio ACL, out 4 season...

329 Re: Green Bay Packers taj Čet 02 Avg 2018, 10:56

Peyton Manning

Admin
Admin
Steta, bitan igrac za run def posebno

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

330 Re: Green Bay Packers taj Pon 06 Avg 2018, 23:00

Rasha

NFL Player
NFL Player
Romo predviđa da će Grin Bej - Džeksonvil igrati SB 53

Nekadašnji kvoterbek Dalas Kaubojsa Toni Romo prošlu sezonu odradio je kao TV komentator. Mnoge je prijatno iznenadio na tom mestu, a sada je preuzeo na sebe nezahvalnu dužnost, da predviđa učesnika Superboula u Atlanti.

- Jel' moram sada da biram? Prilično je rano. Stvari u NFL menjaju se veoma brzo. Povrede i mnoge druge stvari kroje sezonu. Uf, kada bih birao sada, odlučio bih se sa Grin Bej i Džeksonvil. To je moja gruba prognoza u ovim letnjim mesecima - rekao je Romo.

Džegsi su prošle sezone igrali konferencijsko finale protiv Nju Ingland Petriotsa i nisu bili daleko od iznenađenja. Sa druge strane Grin Bej je poslednji put igrao Superboul 2011. kada su i osvojili. Od tada Pekersi su igrali samo dva konferencijska finala 2015. i 2017. ali su u oba navrata poraženi.

Izvor: SK

Uf ne pratim nikakve vesti, imaju li Pakeri sanse doci do SB?

331 Re: Green Bay Packers taj Uto 07 Avg 2018, 12:15

The Bad Man

Standardan
Standardan
Mogla bi ovo biti dobra sezona, u slučaju da ova povreda Ryana bude poslednja pred week 1.

Petin će da zategne defanzivu, u to ne sumnjam. Svaka njegova odbrana je bila u top 10 lige. Ukoliko to uspe i kod nas, možemo biti prilično konkurentni.

Naravno, osnovni preduslov da Rodgers ostane zdrav...

332 Re: Green Bay Packers taj Uto 07 Avg 2018, 12:51

Wild Raven

VIP
VIP
U NFC trenutno ima 5 ekipa koje imaju više šansi za SB od GB. Redom...Fila, Minesota, Saintsi, Atlanta, Ramsi

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

333 Re: Green Bay Packers taj Uto 07 Avg 2018, 15:23

The Bad Man

Standardan
Standardan
Slažem se.

Sa Packersima nikad nisi siguran na čemu si i tako će biti sve dok odbrana ne postane zaštitni znak tima. Do tada uzdamo se u sistem plej ofa da se igra na jednu dobijenu Very Happy

334 Re: Green Bay Packers taj Sre 08 Avg 2018, 14:04

kb8

Moderator
Moderator
Vidim Zeka nije zadovoljan kako suigrači odrađuju camp, sve je nekako traljavo, metiljavo...

335 Re: Green Bay Packers taj Pet 10 Avg 2018, 14:03

Rasha

NFL Player
NFL Player
Jel neko gledo jutrasnju tekmu, kako smo igrali?

336 Re: Green Bay Packers taj Pet 10 Avg 2018, 14:29

The Bad Man

Standardan
Standardan
Gledao sam prvo poluvreme. U napadu prilično dobro i kreativno, Hundley je započeo meč. Williams je trčanjem probijao, postigao i prvi TD. Odbrana nije na nivou na kom treba da bude, ali je činjenica da je falilo bar 3,4 startera...

Drugo poluvreme sam odgledao highlightse-rapsodija na terenu. Kizer je imao par fenomenalnih bacanja, ruki risiveri su hvatali i šta su mogli i šta nisu. Napisah u drugoj temi, Rodgersova kritika je urodila plodom, bar na ovom meču.

Suma sumarum, zadovoljan sam viđenim. Ekipa je pokazala da je napredovala i ono što je najvažnije-igra u napadu je bila odlična i bez Rodgersa. Jako je bitno osloboditi se kompletne zavisnosti od njega, jer je zbog toga i propala prošla sezona. U fazi odbrane ima još mnogo posla...

P.S. Kako bi nam legao Khalil Mack. Da sam na mestu GM-a, ozbiljno bih razmotrio mogućnost da dam čak i oba pika prve runde dogodine za njega...

337 Re: Green Bay Packers taj Pet 17 Avg 2018, 09:50

kb8

Moderator
Moderator
Kumerow ističe kandidaturu da konačno nađe svoje mjesto u 53 man rosteru...

338 Re: Green Bay Packers taj Pet 17 Avg 2018, 15:36

Rasha

NFL Player
NFL Player
Opa druga pobeda dobri smo.

339 Re: Green Bay Packers taj Pon 20 Avg 2018, 12:18

The Bad Man

Standardan
Standardan
@kb8 ::Kumerow ističe kandidaturu da konačno nađe svoje mjesto u 53 man rosteru...

I Tonyan odigrao prilično dobro. Green Bay nikad jači na TE, neko će morati da bude višak.

Ponovo sam gledao do poluvremena i ponovo iste boljke. Posle povrede Ryana evidentno je da će glavni problem tima biti odbrana trčanja, mada i s njim to nije izgledalo bajno. Secondary se popravio, Josh Jackson može komotno u prvu postavu, a Tramon Williams pokazuje da godine još uvek ništa ne znače.

Rodgers odigrao jedan napad, pronašao Grahama za TD i prepustio Kizeru i Hundleyu da se bore za mesto br.2.

340 Re: Green Bay Packers taj Pon 20 Avg 2018, 12:20

Peyton Manning

Admin
Admin
Imace meta AR koliko hoce. Samo hoce li preziveti sezonu? Kakva je OL?

341 Re: Green Bay Packers taj Pon 20 Avg 2018, 12:30

The Bad Man

Standardan
Standardan
@Peyton Manning ::Imace meta AR koliko hoce. Samo hoce li preziveti sezonu? Kakva je OL?

Prosek. To može predstavljati potencijalni problem, iako deluje da postoji blag napredak.

Linebacker Gilbert je imao par fenomenalnih poteza, mogao bi i on u 53

342 Re: Green Bay Packers taj Sub 25 Avg 2018, 13:54

Rasha

NFL Player
NFL Player
Izgubili od Rajdersa Sad

343 Re: Green Bay Packers taj Sub 25 Avg 2018, 15:48

The Bad Man

Standardan
Standardan
@Rasha ::Izgubili od Rajdersa Sad

To je bitno isto koliko i hoće li se Zmaj od Sipova vratiti u novoj sezoni rijalitija Very Happy

Elem, pogledao sam meč i zaista imao šta da vidim. Dosta startera smo odmorili, nisu nastupili Rodgers, Graham,Adams, Cobb, oba Williamsa, Bulaga, Bakhtiari...možda sam nekog i preskočio. U svakom slučaju, do poluvremena su nastupali "starteri", od poluvremena igrači koji će pretpostavljam retko dobijati priliku.

Prvo poluvreme fantastična odbrana. Čak je i odbrana trčanja funkcionisala besprekorno. Gilbert je zver, imao je veliki broj sackova u predsezoni. Sekondari od najslabije tačke polako postaje zaštitni znak-oba rukija CB su imali po Interception, s tim što je Jacksonov TD nakon Int poništen zbog greške nekog drugog.

Ono što može da zabrine je veliki broj prekršaja, na tome će morati da se poradi. Napad takođe bezidejan, ali treba imati na umu da niko od startera nije nastupio. U poslednjoj deonici primismo TD i FG, u trenucima kada je na terenu bila "treća" postava.

Sumirajući predsezonu, imamo čemu da se nadamo. Napredak je evidentan iz kola u kolo. Naravno, sve će to biti drugačije kada krene da se igra za bodove, ali svakako da se nešto može izvući i iz predsezonskih mečeva...

344 Re: Green Bay Packers taj Uto 28 Avg 2018, 12:57

The Bad Man

Standardan
Standardan
Biće zanimljivo videti šta će biti sa Hundleyem i Kizerom. Tu je i draftovani Tim Boyle, koji je pokazao da itekako ima potencijala u predsezoni.

Iskreno, mislim da nema smisla zadržavati obojicu-sličan su tip Qb. Bolje ostaviti Boyla kao No.3 da uči...
Bilo kako bilo, ponovo ćemo da strepimo da se Rodgers ne povredi.

345 Re: Green Bay Packers taj Sre 29 Avg 2018, 19:56

penban

Moderator
Moderator
Zeka dobi lep kes

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

346 Re: Green Bay Packers taj Sre 29 Avg 2018, 20:19

Wild Raven

VIP
VIP
Njemu jedino da daje 51 posto deonica. Samo tako mu mugo dati koliko ih je zadužio.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

347 Re: Green Bay Packers taj Sre 29 Avg 2018, 21:48

Peyton Manning

Admin
Admin
Ako ne osvoji ove ili sledece sezone, preplatili su ga.
Poznato je koliko sam fan AR, ali ovo su nadrealno velike pare.

348 Re: Green Bay Packers taj Čet 30 Avg 2018, 08:31

kb8

Moderator
Moderator
Ma kakvo osvajanje...

Pa imali su Favrea godinama pa osvojili jedva jedan naslov, sa Zekom to već imaju tako da su svoju normu prebacili...

Ovo sad igraju samo za pare...

349 Re: Green Bay Packers taj Čet 30 Avg 2018, 13:45

The Bad Man

Standardan
Standardan
Šta reći...zbog ovog čoveka sam zavoleo NFL i Green Bay. Činjenica je da bi negde drugo osvojio mnogo više titula. Siguran sam da bi u Patriotama uzeo u najmanju ruku koliko i Brejdi.

Ipak, ostao je tu i velika je verovatnoća da će u Packersima i završiti karijeru. Taj jedan Superbowl nije ništa što Green Bay još nije video, ali su njegova vernost i talenat koji se viđa jednom u sto godina presudili da dobije ovakav ugovor.

Da li je zasluženo? -Da, naravno da jeste. On je jedini krivac što smo svake godine bar favorit iz senke.  Matt Ryan ima 30M, Rodžers ima samo 3 vise...

OFF-Hundley u Sijetlu za pika šeste runde. Pozdravljam potez i pruženu šansu talentovanom Boylu da ostane i možda jednog dana nasledi Aarona...

350 Re: Green Bay Packers taj Čet 30 Avg 2018, 13:48

Peyton Manning

Admin
Admin
@kb8 ::Ma kakvo osvajanje...

Pa imali su Favrea godinama pa osvojili jedva jedan naslov, sa Zekom to već imaju tako da su svoju normu prebacili...

Ovo sad igraju samo za pare...
Sto se mene tice, AR je bar 2 klase bolji QB od Favrea..

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu