NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 14]

201 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 09:47

kb8

Moderator
Moderator
I fino krumpir protiv divizijskog rivala...

Sezona za pamćenje...

202 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 09:56

KPGS

VIP
VIP
Bogme rodilo krompira u basti Lambo Fieldsa, drugi put u sezoni kuci!
Takvu rodnu godinu za krompir u sopstvenoj basti imam utisak da nikad u zivotu nisu imali do sada!
Znaci GM i HC i svi ostali da dobiju nogu u debela dupeta i da radi metla !

203 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 10:00

kb8

Moderator
Moderator
Obvezatno...

Ak ovo nije razlog za čistku, onda je neće nikad i bit...

204 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 10:06

Peyton Manning

Admin
Admin
Dokazalo se da su bez ARoda bukvalno samo dno lige
Nelson je washed up, ne moze se ni na njega vise racunati

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

205 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 10:08

kb8

Moderator
Moderator
Ubuđali se ipak...

206 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 10:49

Wild Raven

VIP
VIP
Tako je to kad imaš sistemski problem koji se uspešno sakriva iza leđa jednog genija.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

207 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 12:39

Rasha

NFL Player
NFL Player
A ja se kladio na moje mislio AR ce igrati, koja sam ja budala uzas

208 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 13:23

Wild Raven

VIP
VIP
Da ih ti stvarno osećaš kao tvoje ti bi znao da je AR stavljen na IR istog momenta kad se to dogodilo.

209 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 13:35

Rasha

NFL Player
NFL Player
Pa bas sam gledao na jednom mestu dal ce igrati i izgleda nisam dobro video scratch

210 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 15:52

The Bad Man

Rookie
Rookie
Hundley je pokazao da je kvoterbek bez ikakve perspektive, dobrih fizickih predispozicija i nikakvih bacackih kvaliteta. Mekarti i defanzivni koordinator treba da lete momentalno i da pocne polako da se pravi tim koji u narednih 5 godina moze Rodzersu pomoci u napadu na bar jos jedan SB

211 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 17:47

Peyton Manning

Admin
Admin
Report: Teams believe Rodgers should be released after Packers broke IR rule
Multiple teams have reportedly complained to the NFL that the Packers violated rules by placing Aaron Rodgers back onto injured reserve without the quarterback suffering a new injury, and argue Green Bay should be forced to release him as a result, sources told Adam Schefter of ESPN.

212 Re: Green Bay Packers taj Ned 24 Dec 2017, 17:54

penban

Moderator
Moderator
Otpuste ga, pokupi ga CLE i Zeka promeni sudbinu te franšize Very Happy

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

213 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 01:54

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
ČAk i da ga otpuste, on bi odmah potpisao sa njima ugovor, samo za malo veće pare. Da je malo pametniji/sebičniji otišao bi bilo gde drugde jer GB bez AR bi bio tu negde u rangu sa govnjivima.

214 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 01:55

viking

VIP
VIP
Posrali smo vam se po Lambow fieldu uzduž I popreko. Ni posle 24 sata niste uspeli da ga očistite koliko smo se posrali Razz

http://www.vikings.com

215 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 02:08

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Dali ste buđavih 16 poena jednoj od slabijih odbrana u NFL-u i ti si srećan zbog toga???

Čoveče ovo kao da si potukao invalida ili ženu...

Poslednji izmenio Mean_Machine dana Pon 25 Dec 2017, 03:13, izmenjeno ukupno 1 puta

216 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 02:25

viking

VIP
VIP
Voleo bi da vidim bolji tim koliko bi poena napravili na onoj klizavoj zamrznutoj ledini na - 20C. Da je bilo 32:16 bilo bi WoooW, razbili su ih a to je isto 16 razlike. A to što dva čoveka nisu igrala (plavuša i zečica) ne pravi žene od ovog tima iz prostog razloga što jedine dve žene u ovom timu nisu igrale (gore navedene) Voleo bi da vidim tvoj raspali Oakland na Lambow fieldu na - 20C protiv ovih "žena"

217 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 02:49

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Ne bi bilo woow kao što rekoh jer ste igrali protiv bogalja.
Ako smatraš Rodžersa ženom, pa ne znam šta da ti kažem, možda si ti navikao da te bije žena, ali meni je to čudno.

Mi smo se žestoko usrali ove sezone, ne treba biti genije da to čovek skonta.

Moja poenta je da ekipa koja puca na SB bi trebalo da postigne više od 16 poena užasnom GB.

218 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 03:50

viking

VIP
VIP
Tim ostane bez dva igrača i odma je užasan. Pa i mi smo ostali bez dva startna QB I RB pa šta???. Sledeći u liniji stupa na pozornicu i igra. Ovo je timski a ne pojedinačni sport. SF je napumpao Jagse sa 44 poena pa šta. Jel ih to odmah pravi kandidatom za SB!?!?! Broj poena u ovom sportu ne znači ništa. Broje se samo W. Neznam da li si ikada igrao AF? Ja jesam i tvrdim da bi retko ko juče postigao više poena. Video si valjda koliko je bilo nepreciznih pasova, ispuštenih lopti, klizanja i levo i desno jer je trava zamrznuta i klizava, lopta tvrda a klizava, sve to treba prevazići a ne praviti greške kao fumble i INT. Zato je 16 poena vredno kao suvo zlato. A što se Zeke tiče, znam ljude koji ga poznaju i koji su mi rekli da je dotični jedna uobražena primadona i picajzla. Ja takve ljude ne cenim i ne poštujem ma koliko bili dobri u onom čime se bave. Ako nisi dobar čovek, džaba ti sve.

219 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 07:48

Wild Raven

VIP
VIP
@Mean_Machine ::ČAk i da ga otpuste, on bi odmah potpisao sa njima ugovor, samo za malo veće pare. Da je malo pametniji/sebičniji otišao bi bilo gde drugde jer GB bez AR bi bio tu negde u rangu sa govnjivima.

Problem je što bi morao da ide kroz WW, a to znači da bi završio u Klivlendu.

220 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 11:03

Peyton Manning

Admin
Admin
@viking ::Tim ostane bez dva igrača i odma je užasan. Pa i mi smo ostali bez dva startna QB I RB pa šta???
Da, ali vama taj QB nije ni blizu najbolji igrac tima, a ne top3 qb lige..sto ne umanjuje da je GB kurac od tima, top 3 pick bez AR

221 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 12:05

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Tim u kome valja samo startni QB i koji nosi ceo tim je odmah očajan kada mu ne igraj taj startni QB? Pa da...

Mi smo ti najbolji primer od prošle godine da se vidi vrednost startnog QB-a. Ljudi su nas stavljali u SB a kada se Carr povredio đoka.
Mislim da naravno SB nije bio realan, ali smo mogli ugaziti Texanse i Brok Šoka sa Carrom.

A Vas sam u nekoj drugoj temi baš uzeo za primer kao jedne od ekipa koja je pretrpela dosta povreda ali je i dalje odična. Vi ste i po broju igrača i trenerskog osoblja bolji od GB (bez Rodžersa).

E sada da li je Rodžers primadona to ne znam, i ne verujem u izreke preko 3. kolena, pogotovo još kada je jedno od njih navijač Vikinga. Very Happy
Ako ti je bitno kakav je neko čovek generalno ne bi trebalo gledati NFL jer je veliki procenat njih služio neku kaznu, što bande, što droga, što nasilje u porodici...

Nisam igrao profesionalno, već baš po snegu sa ortacima. Naravno da je teže, ali viđali smo svi utakmice i po mećavi koje su se završavale sa više poena. E sada donekle razumem da nisu morali da jurcaju pošto je i napad GB bio očajan, pa ste igrali sigurica. Ali onda to znači (koristeći tvoju terminologiju) da ste se više usrali nego što ste se posrali.

222 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 12:09

The Bad Man

Rookie
Rookie
@viking ::Tim ostane bez dva igrača i odma je užasan. Pa i mi smo ostali bez dva startna QB I RB pa šta???. Sledeći u liniji stupa na pozornicu i igra. Ovo je timski a ne pojedinačni sport. SF je napumpao Jagse sa 44 poena pa šta. Jel ih to odmah pravi kandidatom za SB!?!?! Broj poena u ovom sportu ne znači ništa. Broje se samo W. Neznam da li si ikada igrao AF? Ja jesam i tvrdim da bi retko ko juče postigao više poena. Video si valjda koliko je bilo nepreciznih pasova, ispuštenih lopti, klizanja i levo i desno jer je trava zamrznuta i klizava, lopta tvrda a klizava,  sve to treba prevazići a ne praviti greške kao fumble i INT. Zato je 16 poena vredno kao suvo zlato. A što se Zeke tiče, znam ljude koji ga poznaju i koji su mi rekli da je dotični jedna uobražena primadona i picajzla. Ja takve ljude ne cenim i ne poštujem ma koliko bili dobri u onom čime se bave. Ako nisi dobar čovek, džaba ti sve.

I, koliko puta si sekovao Rodzersa dok si se bavio fudbalom? Sta kazu prijatelji, sta najvise voli da jede? Laughing

Plavusa, zecica, israli smo se na Lembo...koliko imas godina druze?
Covece, imali ste bolju sezonu, evo ja vam pruzam ruku. Imate fenomenalnu odbranu, solidan napad i moje misljenje je da imate sanse za Super Bowl ako zadrzite ovaj nivo igre. Svaka cast!
Prethodnih godina smo mi imali vise uspeha, a i kroz istoriju, pa to sad ne znaci da ovde treba ponizavati i busati se u grudi.

P.S. Drao nas je i Baltimore sa nulom i vecom razlikom , pa im je prva runda zadnji domet

223 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 16:23

Sirko

VIP
VIP
@Wild Raven ::Tako je to kad imaš sistemski problem koji se uspešno sakriva iza leđa jednog genija.
+11111111

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

224 Re: Green Bay Packers taj Pon 25 Dec 2017, 16:43

Sirko

VIP
VIP
@viking ::A što se Zeke tiče, znam ljude koji ga poznaju i koji su mi rekli da je dotični jedna uobražena primadona i picajzla. Ja takve ljude ne cenim i ne poštujem ma koliko bili dobri u onom čime se bave. Ako nisi dobar čovek, džaba ti sve.

Komšo, mislim da je na tebe ostavio Zeka popriličan trag što vas je jebao sve ove godine ili možda ne razdvajaš ljude kakvi su na terenu i van njega. Mnogi zbog takvih stvari recimo ne vole Cristiana Ronalda, ali mu moraju priznati da je najbolji.

S druge strane,
vi ste odlični ove sezone, zaista pravi tim. Voleo bih da imamo makar trećinu te hemije i stručnog štaba. Veoma moguće da ste SB tim, ali to tek treba pokazati u PO.

A mi, šta reći sem da ako ova sezona ne opameti nas da treba da šutnemo HC, DC i još tu neke. Problem je i u igračima, ali da su bolji treneri, bili bi i oni sigurno bolji. Poenta je da se mnogi sakrivaju iz Zeke ko što je neko napisao... Trenutno mi je najveća želja da ode McCarthy, a potom i Capers. Da se sve to najuri i dovede neko ko ume da izvuce najbolje iz igrača, a ne pičkice...
Sa Rodgersom, nama ne treba mnogo da bi bili SB ekipa, ali treba pravi trener.

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

225 Re: Green Bay Packers taj Uto 26 Dec 2017, 09:47

dr.dule

Admin
Admin
ima nesto trulo ovih dana u GB

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu