NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2018/19 » Draft 2018

Draft 2018

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 34]

776 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 18:58

Steelers

Design Team
Design Team
@Wild Raven ::Sad gledam ponovo ovog Olivera. Hoću njega večeras. Stvarno je dečko zver. Nek se snalaze sa OL kako znaju i umeju, Oliver sa no.34 je steal drafta.
od decembra si prizivao barklija pa mozda i njega prizoves sunny

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

777 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 19:11

Wild Raven

VIP
VIP
Dečko ima ruke ko čimpanza, vise mu do ispod kolena. Kakav je to edge na toj poziciji jbt.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

778 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 19:13

Peyton Manning

Admin
Admin
Cle bolje da je uzeo Chubba a sad njega ili Jacksona..al dobro, oni znaju sta rade.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

779 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 19:15

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::al dobro, oni znaju sta rade.
jesi siguran Very Happy

780 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 19:18

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Svi znamo šta Cleveland radi godinama Very Happy
Imam osećaj da su se malo zajebali, da bi im Baker ostao za 4. pika a da su mogli Barklija kao prvog.

781 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 19:47

Peyton Manning

Admin
Admin
@Mean_Machine ::Svi znamo šta Cleveland radi godinama Very Happy
Imam osećaj da su se malo zajebali, da bi im Baker ostao za 4. pika a da su mogli Barklija kao prvog.
Pitanje je, mozda bi onda NYG posegao za Darnoldom, a NYJ uzeo Bakera.

782 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:30

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ako vjerujes da je Mayfield tvoj QB za narednih 15 godina,a oni to ocigledno misle,onda se apsolutno ne kockas hoce li ostati na 4 ili ne.

783 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:31

dr.dule

Admin
Admin
Soni ce imati vise TD i pasom i trcanjem od Barkley.a ove sezone . zapamti te sta sam rekao 27.4

784 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:34

dr.dule

Admin
Admin
@SymphonyX ::Ako vjerujes da je Mayfield tvoj QB za narednih 15 godina,a oni to ocigledno misle,onda se apsolutno ne kockas hoce li ostati na 4 ili ne.

Baker je najbolji qb u ovoj klasi. IPA ga zapazio jos pre dve godine posle bola sa Bamom. samo problem je sto je otisao u Cle a tamo bi i Pajser bio bust.

sto se tice Rudolpha. najbolji mec ncaa je bio sudar Baker Rudolph. komentarisali smo kada je bio mec.

785 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:41

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Peyton Manning ::
@Steelers ::Tremaine and Terrell Edmunds become the first brothers to ever get taken in the first round of the NFL Draft
Ponosni roditelji, svaka cast, kakvo vece u njihovom domu, mogu samo da zamislim.
Super je bila reakcija i Jaire Alexander kad je izabran Lamar, bas se obradovao..

Kad smo kod reakcija nakon biranja Lamara, neverovatno koliko su se crnci pomamili oko toga. Pocevsi od mog burazera Prime Time-a pa do ostalih sportista. Oni izgleda misle da ljudi nece da ga biraju zato sto je crnac, odnosno zato sto je crnac QB pa kao onu cetvoricu su birali pre njega jer su belci a losiji su. I Watson se odma javlja kao podrska bratu ovo ono...

786 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:43

dr.dule

Admin
Admin

787 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:45

dr.dule

Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::
@Steelers ::Tremaine and Terrell Edmunds become the first brothers to ever get taken in the first round of the NFL Draft
Ponosni roditelji, svaka cast, kakvo vece u njihovom domu, mogu samo da zamislim.
Super je bila reakcija i Jaire Alexander kad je izabran Lamar, bas se obradovao..

Kad smo kod reakcija nakon biranja Lamara, neverovatno koliko su se crnci pomamili oko toga. Pocevsi od mog burazera Prime Time-a pa do ostalih sportista. Oni izgleda misle da ljudi nece da ga biraju zato sto je crnac, odnosno zato sto je crnac QB pa kao onu cetvoricu su birali pre njega jer su belci a losiji su. I Watson se odma javlja kao podrska bratu ovo ono...

svi na forumu znaju moje misljenje o crnom qb. brat L je neko ko ce mozda za 4 godine promeniti moje misljenje. odlican pik Bal.

788 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 20:57

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Moje misljenje je isto, to sam i rekao. Nemam nista protiv toga sto je crn daleko bilo nego sto je takav tip QB-a. Samo jedan takav slican je uspeo da osvoji SB i to je Wilson ali on je decko za mene elita. Ovaj bude li primao udarce kao Newton recimo zavrsice kao RGIII.

789 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:00

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ja se najezim kad ga cujem kako prica.

790 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:04

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Takodje, bila je ona prica kako ima najmanji IQ medju QB-ovima i da se zakljuciti to samo kad se pogleda neki njegov intervju.

791 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:05

Steelers

Design Team
Design Team
bice rudolf najbolji, samo da ne zavrsi u NE

792 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:06

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::
@SymphonyX ::Ako vjerujes da je Mayfield tvoj QB za narednih 15 godina,a oni to ocigledno misle,onda se apsolutno ne kockas hoce li ostati na 4 ili ne.

Baker je najbolji qb u ovoj klasi.
Od kad sam se malo ukljucio u pracenje NCAA i drafta, Baker mi deluje najbolje.

793 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:08

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::Ja se najezim kad ga cujem kako prica.
Sto?

794 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:15

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@SymphonyX ::Ja se najezim kad ga cujem kako prica.
Sto?

Prebaci ovde na 3:50. Mislim svi oni tu govore iste stvari, po sablonu ono ali nacin na koji prica. Necu da gresim dusu da optuzujem decka da je glup samo tako deluje Very Happy

795 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 21:40

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP

Imas i ovo. Dobar je decko vidi se, deluje dobro vaspitan i mlad je jos naravno. Ali reci mi kad ga gledas ovako da li ti deluje kao neko ko ce biti lider ove ekipe i SB sampion u godinama koji dolaze. Bas bas bi voleo da nisam upravu ali meni ne...

796 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 22:03

mardok

NFL Star
NFL Star
To je Brat Lamar, nemoj da si rasista, samo sto je decko sa juga, i ima debelu mamu.

797 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 22:20

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Laughing

A sto je najgore to vecina i misli, da nece da ga biraju zbog boje koze. Pa onda ona prica kad je bila da hoce da ga konvertuju u WR, odma se javljaju borci za prava i optuzuju za rasizam. Strasne stvari, ceo dan citam o svemu tome i pokusavam da se nateram da zavolim ovaj potez ali jako tesko ide. Mnogo zajebana situacija kad ekipa koju volis odabere igraca kojeg ne volis za kljucnu figuru fransize u narednih nekoliko godina Very Happy

798 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 23:05

Bugi

NFL Star
NFL Star
Kada pocinje program nocas, u 1 posle ponoci ?

799 Re: Draft 2018 taj Pet 27 Apr 2018, 23:20

Steelers

Design Team
Design Team
@Bugi ::Kada pocinje program nocas, u 1 posle ponoci ?
da

800 Re: Draft 2018 taj Sub 28 Apr 2018, 00:24

SymphonyX

Veteran
Veteran
Hurst i Landry ispali iz prve runde zbog zdravstvenih problema.Bice zanimljivo vidjet ko ce tu povuc obarac.

Some teams red flagged Guice because of his off field problems.

Poslednji izmenio SymphonyX dana Sub 28 Apr 2018, 00:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 34]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu