NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2017-2018 » Regular Season 2017/18 » Week 2

Week 2

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51 Re: Week 2 taj Ned 17 Sep 2017, 23:55

Steelers

Design Team
Design Team
nastavlja se mec u koloradu

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

52 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 01:33

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Redskinsi dobili Ramse... Steta za LA, da su izvukli, 2/0 bi bio odlican start, ovako nista od njih.

53 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 11:02

KPGS

VIP
VIP
Nisam uspeo bas sve da odgledam, jedan laptop red zone, drugi laptop na smart TV pa setaj utakmice, dva para slusalica na usi (od svake sluske po jedna na uvo, druga na glavu, kao manijak sam izgledao jer ono govno split screen je djubre nevidjeno, a dizajneru da bog da umro od lepre i sifilisa polako na tenane), ali neke univerzalne cinjenice opet izlaze na videlo:
1. Blake Bortles je djubre i ostace djubre i to niko na svetu nece moci da popravi;
2. Ne mozes od govana napraviti pitu, ma koliko puta je mesio i pekao ( SEA CHICKEN OL);
3. Planina Kolorada retko kojem gostu prija (zubati EE je trcao kao ja);
4. Svaki gazda koji hoce da usicari na igracu placa kaznu ( Pitajte LAC da li placu za Lembom);
5. Arizona Kardinalsi su toliko jadni da je to strasno (muciti se protiv desetkovane IND.

54 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 20:45

Zona do trona

Veteran
Veteran
Bortles je djubre,ali ce biti zanimljivo gledanje OL Jagsa i njihov totalno problematican izbor Fourneta,
o tome sam pricao jos za vreme drafta.

Das ekstra visok pik 1. runde za RB,a imas gomilu prioritetnijih rupa za krpljenje,run blocking ti recimo suck-uje.

I onda vidis kako to radi pametna ekipa poput Chiefsa koja u 3. rundi nadje zverskog RB.

2. SEA-SF nisam odgledao cak ni 2 minute highlightse. Bez komentara.

3. Jos manje ce im prijati sada kada postoji naznaka da su Broncosi uboli jackpot sa QB u 7.rundi.

4. Chargersi su choke-ovakli i sa Lembom i sa Korejancem i sa mali milion drugih kreatura. Pocevsi jos od onog imbecila koji je pre deset godina presekao Brady-ja i poceo da izigrava heroja,umesto da je legao na zemlju i okoncao utakmicu.

5. Umesto da izgubimo protiv Coltsa i odigramo vrhunski tank ove sezone,mi vijamo pateticnu pobedu.

55 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 20:50

Wild Raven

VIP
VIP
5. Očigledno Coltsi rade to bolje nego vi. Ili možda samo imaju više iskustva Very Happy

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

56 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 20:55

Niger iz huda

MVP
MVP
Da li se ja to tripujem ili je O-linija Bronkosa bolja od proslosezonske?

Napad treba jos da se pokaze, ali deluje da je ubojitiji i raznovrsniji.

Edit:Kroz dve nedelje im dolazi Ouklend.To ce biti odlican men.

57 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 20:58

Zona do trona

Veteran
Veteran
@Niger iz huda ::Da li se ja to tripujem ili je O-linija Bronkosa bolja od proslosezonske?

Deluju bolje nego u prethodnoj sezoni. I ne samo to, OL Broncosa je sinoc odigrala mnogo,mnogo bolje nego u week 1 protiv Chargersa.

58 Re: Week 2 taj Pon 18 Sep 2017, 23:41

SymphonyX

MVP
MVP
@Niger iz huda ::Da li se ja to tripujem ili je O-linija Bronkosa bolja od proslosezonske?

Potpisao je Leary iz Dallasa,draftovali su Bollesa u prvoj rundi.Poboljsanja u svakom pogledu.

59 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 01:05

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Ako puknemo veceras, to bi bilo to od ove sezone. Mada cim sam video Kakaduovu frizuru sve mi je bilo jasno.

60 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 01:38

KPGS

VIP
VIP
@Pit Bull ::Ako puknemo veceras, to bi bilo to od ove sezone. Mada cim sam video Kakaduovu frizuru sve mi je bilo jasno.
Kada i baba sera sa Met life stadiona zna napamet sve akcije u napadu,
ucini se coveku da krave imaju odbranu kao chicago 85 godine!

61 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 02:20

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Na jednom fantaziju gubim 8 razlike i imam u ekipi Marsala i Dzonsa, a jedno mesto... Prvo sam stavio Marvina, ali premotah na Marsala, kontam domaci teren, imace vise prostora jer OBJ igra... Na kraju cu se sjebati sto sam promenio.

62 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 03:10

Bizon

NFL Player
NFL Player
Sta napravi panter NYG-a xD

63 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 03:14

Wild Raven

VIP
VIP
Da je panter ono napravio bilo bi super. Ne valja kad kicker to uradi.

64 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 08:17

Peyton Manning

Admin
Admin
@Pit Bull ::Na jednom fantaziju gubim 8 razlike i imam u ekipi Marsala i Dzonsa, a jedno mesto... Prvo sam stavio Marvina, ali premotah na Marsala, kontam domaci teren, imace vise prostora jer OBJ igra... Na kraju cu se sjebati sto sam promenio.
Greska

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

65 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 08:51

KPGS

VIP
VIP
@KPGS ::
@Pit Bull ::Ako puknemo veceras, to bi bilo to od ove sezone. Mada cim sam video Kakaduovu frizuru sve mi je bilo jasno.
Kada i baba sera sa Met life stadiona zna napamet sve akcije u napadu,
ucini se coveku da krave imaju odbranu kao chicago 85 godine!
Nemaš OL, nemaš RB, nemaš ni trenera (HC razmišlja više o kvalitetu ulja za kosu koju je zalizao kao žabarski mafiozo), a vataš na patetiku (A. Bradshow zvoni plavim zvonom da proslave pre početka utakmice 10 godina kako smo se posrali Tomici i BB po nepobedivoj sezoni) a tvoj sadašnji tim kurton žešći koji ne može 20 poena da da na zadnjih 8 utakmica. Pa komšije crkotine NY propelerci su dali 20 poena a tankuju za 1 picka sledećeg drafta. Možemo da im se pridružimo u trci.

66 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 09:13

dr.dule

Admin
Admin
NYG SB tim. Odlično izdanje. Samo još 10 godina do novog prstena.

67 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 09:34

KPGS

VIP
VIP
Suma sumarum posle dva kola:
odavno nisam video više užasnih krševa od timova nego ove godine.
Svake godine imaš par jadnih, ali ovo je godina jada i užasa.
Top užas timovi (neki slučajno, a neki koji tankuju i namerno):
NY propelerci, cinci slinci, krezubi jaguari sa kršem QB BB, IND bez Lucka, večiti na ovoj listi Brownsi, Buffallo debilsi, SF , Arizona, LA LAMBS, CHI sa pinhead QB (Jesus F Christ, njemu dati onolike pare);
jos dva koraka i tu mogu da se pridruže NY Giantsi, Sveci iz New Orleansa, ...
Ko je po vama najveće dosadašnje razočaranje prvenstva?
Po meni Arizona i NY Giantsi.

68 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 09:58

kb8

Moderator
Moderator
Vi i to debelo...

Vidio sam vas u SB još tamo na Kombajnu al sad kad vidim s čime raspolažete, ne vidim vas ni blizu PO a kamoli šta više...

69 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 10:56

dr.dule

Admin
Admin
Rano je govoriti. Pametne ekipe su u septembru u slabijoj formi.

70 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 11:10

kb8

Moderator
Moderator
Jedno je slabija forma a drugo je propuh koji neće pokrpat niti jedan mjesec u godini...

71 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 11:52

KPGS

VIP
VIP
@kb8 ::Vi i to debelo...

Vidio sam vas u SB još tamo na Kombajnu al sad kad vidim s čime raspolažete, ne vidim vas ni blizu PO a kamoli šta više...
Moras pod hitno kod oftamologa! Ja sam video jos u proslom prvenstvu da nismo ni za kurac, a sve one pobede su bile više mučenje nego prave pobede, sve su bile u grču i kad u sebi šapućeš :Gospodi pomiluj, gospodi pomiluj,.... E ove godine smo doveli buduću zvezdu u emisijama o NFLu (nenormalnog baksuza Brandon M.), a OL nismo popravili, play book u napadu ostao tanak ko lokalne novine nekog sela i .... Počeo raspad sistema Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

72 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 12:10

kb8

Moderator
Moderator
A je'iga, na papiru ste izgledali i izgledate sasvim ok i reko rupu u O lajnu ćete nekako zamaskirat valjda kad ste već silne pare utukli na druge stvari...

A jesam se zajebo big time...

73 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 12:41

Wild Raven

VIP
VIP
Čitam da je Romo opet sinoć briljirao.

U garbidž tajmu, Patsi postave neku odbranu, a on ofira kako to neće igrati kad je bitno, nego zbog statistike, da otežaju skauting Very Happy

74 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 13:28

kb8

Moderator
Moderator
Jest, odslušao sam ga malo...

Odličan je...

75 Re: Week 2 taj Uto 19 Sep 2017, 14:04

SymphonyX

MVP
MVP
@Wild Raven ::Čitam da je Romo opet sinoć briljirao.

U garbidž tajmu, Patsi postave neku odbranu, a on ofira kako to neće igrati kad je bitno, nego zbog statistike, da otežaju skauting  Very Happy
Romo pomjera granice,nadam se da ce covjek postavit standard za buduce sezone. teg

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu