NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 33 od 36]

801 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 11:02

kb8

Moderator
Moderator
Dulo postade sumnjičav...

802 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 11:04

dr.dule

Admin
Admin
smrdi. bez Jo Jo tesko. Bo Bo nije dovoljan.

803 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 15:47

The Bad Man

Rookie
Rookie
Niko nije ni mislio da će ići lako. Siguran sam da bi Embid igrao da je krenulo 0-1. Sad kad im je doslo iz dupeta u glavu, pustice ga u game 3. Wade pokazao da godine u ovoj fazi sezone nisu presudan faktor, vec nesto drugo.

San Antonio ekipa na zalasku, i neće im 3 Greg Popovica pomoci da se izvuku iz grupe mediokritetskih timova narednih sezona. Njima je prosek prve petorke okvirno 33 godine, sa klupom koju predvodi gospodin koji je zagazio u petu deceniju. Bolje bi im bilo Lenarda da unovce sa paketom talenta, jer ce im proces oporavka trajati duze nego File i Lejkersa zajedno

804 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 17:26

Peyton Manning

Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

805 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 00:27

The Bad Man

Rookie
Rookie
Ne preterano atraktivni mečevi večeras...Prognoziram rutinu Toronta, brejk Milvokija na ledjima crnog Grka i neiskorišćenu meč loptu Obrve

806 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 07:41

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Portland ce posle ovog play-offa shvatiti da je vreme da se trade-uju McCollum i Lillard i da se krene od nule.

Sa druge strane,od ogromnog znacaja za New Orleans je da pobedom u ovoj seriji pokazu Davisu da vredi da ostane u New Orleansu i u narednim seznama.

807 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 10:14

The Bad Man

Rookie
Rookie
Sreća pa se ne kladim, bio bih u debelom minusu...

Pelikani su definitivno najveće iznenađenje dosadašnjeg plej ofa, a ključni faktori su na poziciji 1-Rondo i Jrue Odmor. Neverovatno koliko su limitirali Lilarda i Mekoluma. Mada ja mislim da ide brejk Portlanda sad, i onda ulazimo u potencijalnu dugu seriju

808 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 11:13

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Nema tu nista od dugacke serije.

Bekovski duo Portlanda je los u defanzivi i precenjen u napadu.

Jrue, konacno, od druge polovine sezone igra odlicno,a Rondo je uvek podizao formu u playoffu. Da se nije povredio usred serije Bulls-Celtics u proslom play-offu,sumnjam da bi Boston dobio Chicago.

809 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 11:36

kb8

Moderator
Moderator
Ovaj put se moram složit s Pticom, Portland je voda i ovo što gledamo je po meni skroz očekivano...

Što nisam očekivao da će Celtsi biti na 2-0, očekivao sam ipak da će Bucksi uspjet ukrast jednu...

Sve druge serije trenutno što se odigraše, business as usual...

810 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 13:49

SymphonyX

MVP
MVP
Jrue je najbolji igrac serije,a Lillarda je ona povreda potpuno izbacila iz ritma.
Sranje jebeno.

811 Re: NBA taj Sre 18 Apr 2018, 16:33

The Bad Man

Rookie
Rookie
Sta znam, Lilard je uvek bio clutch igrač. Volim da ga gledam jer je paljevina. Još uvek se nadam produženju te serije...

Problem Portlanda je i veoma tanka klupa, sve su to anonimci bez prevelike uloge. Dovoljno ih je uporediti u tom segmentu sa recimo Torontom ili Filadelfijom

812 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 00:08

The Bad Man

Rookie
Rookie
Sta veceras ocekivati...verovatno jaci otpor Jute i laganiju pobedu Hjustona nego u G1. James na 40+ ako zagusti...

813 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 07:38

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@The Bad Man ::Sta veceras ocekivati...verovatno jaci otpor Jute i laganiju pobedu Hjustona nego u G1. James na 40+ ako zagusti...

Sve si pogodio. Smile

814 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 08:34

Peyton Manning

Admin
Admin
king
a "mvp" 2/18 sut

815 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 09:45

Peyton Manning

Admin
Admin

816 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 10:06

kb8

Moderator
Moderator
Drago mi što Wolvesi konačno ufatiše PO al brate jesu zalutali pravo...

Barem prema do sada prikazanom...

Zato s druge strane, Jazz - OKC bi moglo ladno u sedam tekmi otići...

817 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 10:21

Peyton Manning

Admin
Admin
Nadam se da Jazz prolaze, bas gotivna ekipa trenutno

818 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 10:25

Peyton Manning

Admin
Admin

Kakvi su lesinari novinari, uopste nije trenutak za takvu vest i sta ocekuju da ce reci..

819 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 12:32

The Bad Man

Rookie
Rookie
@Zona do trona ::
@The Bad Man ::Sta veceras ocekivati...verovatno jaci otpor Jute i laganiju pobedu Hjustona nego u G1. James na 40+ ako zagusti...

Sve si pogodio. Smile

I ćorava koka ubode zrno Very Happy

Gledao sam Kavse sinoć, već u prva 2,3 minuta se videlo u kom smeru će ići meč. Lebron je u prvih 5 napada šutirao 5/5 i otvorio 11-0. Razlika je i dalje rasla u prvoj četvrtini, Indijana je delovala totalno pogubljeno. Kasnije su smanjivali razliku, pred sam kraj i mogli do egala, ali je Oladipo prodao par ključnih lopti. Utisak je da mora proigrati i ostatak Klivlenda ako misle dalje od druge runde...

Juta očekivano, tvrda ekipa koja igra odbranu. Sad Oklahoma ide u vruć Salt Lake City, ne bi me čudilo da Juta ode na 3-1.

Rookie generacija ove sezone je neverovatno jaka. Mičel i Simons su već lideri plej of timova, Tejtum takođe igra važnu ulogu u osakaćenom Bostonu. Markanen je unikatan igrač, dominiraće ligom kroz par godina. Kyle Kuzma i Denis Smith Junior isto vrlo dobri...

Kad uporedimo sa prošlom sezonom gde su se Brogdon i Šarić utrkivali za rukija godine, sa prosecima oko 11,12ppg...naš Bogdanović je na tom nivou ove sezone

820 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 22:27

Peyton Manning

Admin
Admin
Joel Embiid (orbital bone fracture) remains doubtful for Thursday's Game 3 vs. Miami.
Embiid is making progress and was able to do a little bit of contact at Wednesday's practice. Coach Brett Brown said "everything is still on the table" in regards to his availability, so it sounds like the 76ers will re-evaluate him after warmups.

821 Re: NBA taj Čet 19 Apr 2018, 23:07

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Upravo su javili novinari iz Filadelfije da je Embiid probable za veceras. Sto znaci da ce sigurno igrati.

Na netu slavlje navijaca File kao da je mec vec zavrsen i da je Embiid imao 40 poena,20 skokova i 5 rampi.

Embiid nije igrao 3 nedelje,nosice masku i ovo mu je 1. play-off mec u zivotu.

Ne ocekujem nikakav spektakl od njega veceras.

822 Re: NBA taj Pet 20 Apr 2018, 00:15

The Bad Man

Rookie
Rookie
Sinoć se dalo nešto i prognozirati, večeras je to veoma nezahvalno i svaki scenario je moguć.
Ponoviću samo ono od prekjuče-mislim da Portland uzvraća udarac.

A sad pivce da se ladi, meč u Majamiju kreće za sat vremena Smile

823 Re: NBA taj Pet 20 Apr 2018, 08:17

dr.dule

Admin
Admin
vratio se Jo Jo i stvari dosle na svoje mesto . mirise da Philly napada tepsiju

824 Re: NBA taj Pet 20 Apr 2018, 08:19

Peyton Manning

Admin
Admin
Gubimo dva poena pred cetvrtu, izgubimo 20..a u pm

825 Re: NBA taj Pet 20 Apr 2018, 08:59

kb8

Moderator
Moderator
Sve prema očekivanjima rekao bih i sinoć...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 33 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu