NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 36]

776 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 00:06

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Dobila Indiana,sada sa sigurnoscu mozemo reci da je ovo kraj sage Cavsi igraju opustenciju u regularnoj sezoni i onda Lebron doda gas u play-offu.

Istok je totalno otvoren u ovom play-offu.

777 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 00:41

The Bad Man

Rookie
Rookie
Neočekivano, mada je ovo tek pocetak serije. Verovatno ide rutinska pobeda Cavsa, pa u Indijani lomljava. Jedno je sigurno, Klivlend se nece setati do finala.
Zavrsnica Boston-Milvoki jedna od najludjih u skorijoj istoriji NBA plej ofa

778 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 07:42

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@The Bad Man ::Koliko sam pohvatao, nije se jos nikad desilo. Bilo je slucajeva NFL i NHL, i NFL i MLS, ali nikad NBA I NFL. Kakvo bi to cudo bilo da Filadelfija uzme i kosarku...ipak, mislim da je prerano i da ce im trebati jos 2,3 sezone da sazru.

Inace volim NBA isto koliko i NFL, ali nikad nisam imao tim za koji navijam. Uvek sam simpatisao timove na osnovu igrača. Dalas sam gotivio zbog Novickog, Oklahomu zbog Durenta(dok nije postao supak), Boston lani zbog velike trojke(cetvorke). Sada mi se sviđa Fila i navijacu za njih do kraja, iako mi se ne dopada nacin na koji su dosli do oformljivanja ovog tima

Pozdrav za mog sugradjanina. Smile

Samo mi se ne svidja ovo sto si napisao na temu nacina na koji je Fila oformila tim,ali dobro... Very Happy

779 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 08:37

SymphonyX

MVP
MVP
Nevjerovatno koliko su marginalizovali Lovea.
Plus sinoc,Green bio ocajan.

780 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 08:56

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Nevjerujem da ce se Cle prosetati protiv Indiane,pogotovo kad vidim Lance Stepehnson je napaljen ko nikada. Biti ce krvi izmedu njega i Lebrona do kraja.

781 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 10:01

Peyton Manning

Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

782 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 10:17

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Samo nek dode Lebron i biti ce dovoljno.

783 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 10:29

Niger iz huda

MVP
MVP
Finale Istoka Toronto-Fila.

I meni se cini da dolazi Lebron u Hjuston.

784 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 11:09

The Bad Man

Rookie
Rookie
@Zona do trona ::
@The Bad Man ::Koliko sam pohvatao, nije se jos nikad desilo. Bilo je slucajeva NFL i NHL, i NFL i MLS, ali nikad NBA I NFL. Kakvo bi to cudo bilo da Filadelfija uzme i kosarku...ipak, mislim da je prerano i da ce im trebati jos 2,3 sezone da sazru.

Inace volim NBA isto koliko i NFL, ali nikad nisam imao tim za koji navijam. Uvek sam simpatisao timove na osnovu igrača. Dalas sam gotivio zbog Novickog, Oklahomu zbog Durenta(dok nije postao supak), Boston lani zbog velike trojke(cetvorke). Sada mi se sviđa Fila i navijacu za njih do kraja, iako mi se ne dopada nacin na koji su dosli do oformljivanja ovog tima

Samo mi se ne svidja ovo sto si napisao na temu nacina na koji je Fila oformila tim,ali dobro... Very Happy

Tankovanje i proces su bas dugo trajali, ali ce polako poceti da se isplacuje. Plus, neverovatno da je svaki ruki kog ste uzimali propustao celu prvu sezonu zbog povrede. Izgleda da konacno dolaze srecna vremena za grad Filadelfiju Smile

Sinoc Oklahoma ocekivano dobila, Hjuston dobio neocekivano tesko.
Morace Karmelo da prati Vestbruka i Dzordza ako ista misle da naprave

785 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 11:12

Peyton Manning

Admin
Admin
Pricao oko Kawai-a je jedna od najcudnijih koje sam ikada cuo..

786 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 12:28

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::Nevjerovatno koliko su marginalizovali Lovea.
Plus sinoc,Green bio ocajan.

Bukvalno,ali bukvalno,ovo mi je bio glavnu utisak posle sinocnjeg meca.

Tuzno je gledati da je Love pretvoren u spot up sutera koji uzgred dobije jednu loptu za sut svakih 20 minuta.

Dok J.R. Smith u isto vreme sutira i raspada se do besvesti...

787 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 12:38

SymphonyX

MVP
MVP
Nema tu pomoci kad igraju bez trenera,nece James da proguta ego nikako.

788 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 13:35

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Pricao oko Kawai-a je jedna od najcudnijih koje sam ikada cuo..

A tek cemo u offseasonu videti da li je Kawai doneo cvrstu odluku da napusta Spurse ili sve ovo nece na kraju ispasti dramaticno.

789 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 13:46

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@The Bad Man ::
@Zona do trona ::

Tankovanje i proces su bas dugo trajali, ali ce polako poceti da se isplacuje. Plus, neverovatno da je svaki ruki kog ste uzimali propustao celu prvu sezonu zbog povrede. Izgleda da konacno dolaze srecna vremena za grad Filadelfiju Smile

Sinoc Oklahoma ocekivano dobila, Hjuston dobio neocekivano tesko.
Morace Karmelo da prati Vestbruka i Dzordza ako ista misle da naprave

Tankovanje nije uopste dugo trajalo. Smile Recimo,kada su poslednji put Lakersi bili u play-offu?

Proces jos traje. Smile

790 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 14:08

dr.dule

Admin
Admin
prica se da Philly ide po tepsiju

791 Re: NBA taj Pon 16 Apr 2018, 14:15

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
@dr.dule ::prica se da Philly ide po tepsiju

Naravski.

Dovescemo i Hinkie-ja sledeci cetvrtak u BJ na sportsko-rekreativni vikend maraton. Very Happy

792 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 01:20

The Bad Man

Rookie
Rookie
Lejkersi su sasvim druga priča, njih je Kobe sa svoje zadnje 2 godine ugovora unazadio 10 godina.

Filadelfiju i Hinkija su sahranjivali unapred, jer kako su birali sa prve 3 pozicije, tako se svako povredjivao. Ali uprkos tome, sve su dobro birali-Embid je bolji igrač i od Viginsa i Dzabarija, Šarić pouzdana četvorka, a Simons budući najbolji igrač lige. Jedino ostaje pitanje Fulca, trenutno ne bih davao prognoze...
Sa druge strane, odlično poslagana iskusna šuterska vojska-Belineli, Kovington, Ilijasova, Redik. Što Dule kaže, ovaj tim ima kvalitet za tepsiju. Samo će iskustvo okosnice tima biti prepreka da se već ove sezone napravi takav iskorak.

I još jedna stvar-velika šteta bi bila da Lebron predje u Filu.Bacio bi u drugi plan sav ovaj talenat ekipe, a oni su sposobni i bez njega da dominiraju za 2,3 godine!

793 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 07:42

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Miami je nocas promenio game plan i odmah im je urodilo plodom. Totalno su umrtvili tempo utakmice po cenu pravljenja milion licnih u 1. poluvremenu. Odigrali su odlicnu odbranu na sutu za 3.

Bo Bo odigrao dobro,svi drugi su podbacili. Kao sto sam rekao,bice ovo,najverovatnije,teska serija za nas.

Sudije su bile katastofalne. Ja se ne secam dva meca koje nam je sudio Tony Brothers u regularnoj sezoni,a da se utakmice nisu pretvorile u sajam pogresnih odluka.Juce je bila ista stvar.

Dragic juce krene na ulaz,nasa odbrana ga zvekne po rukama u momentu polaganja da ociglednije ne moze biti,nema faula.

Neko od Heat igraca ,u mometu skok suta Belinelija,odigra skroz cisto samo po lopti,sviraju faul za nas.

Saric je 100 puta fauliran,skoro niti jednom mu nisu svirali faul.

Simmons krene na zakucavanje,Wade ga bukvalno tackle-uje bez namere da igra na loptu,sudije sviraju obican faul.

Ocajno,ocajno sudjenje,bojim se da ce biti jos gore sto znacaj utakmica bude rastao u play-offu.

NBA liga vec godinama ostaje nema na problem ocajnog sudjenja.

794 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 08:21

Peyton Manning

Admin
Admin
Vintage D-Wade Cool
Whiteside opet nista

795 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 08:53

kb8

Moderator
Moderator
Moram priznati da sam očekivao više od Spursa a oni skinule gaće i prije nego su došli u Zaljev...

796 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 08:55

Peyton Manning

Admin
Admin
Klay pokazuje da je legitimni no1 igrac u nekom drugom timu.
Lagano dranje SAS bez Stepha, sto mi je uvek drago da vidim. Da SAS gubi..mada to vise nije onaj SAS koji ne volim sa Dankanom, Parkerom itd

797 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 09:18

kb8

Moderator
Moderator
Istina...

Al kol'ko su mi dragi jedni i drugi najbolje da oboje izgube...

798 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 09:25

Peyton Manning

Admin
Admin
KD ne mogu da smislim, al Klay i Steph su gotivni igraci skroz

799 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 09:26

Peyton Manning

Admin
Admin

800 Re: NBA taj Uto 17 Apr 2018, 10:57

dr.dule

Admin
Admin
hm. Philly pukla. smrdi osvajanje tepsije.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu