NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 11 od 19]

251 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 02:17

SymphonyX

MVP
MVP
Pocelo je ludilo.
D'Angelo i Mozgov za Brooka i 27. pik.

252 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 11:46

Peyton Manning

Admin
Admin
Netsi ce bar jos 5god biti najgori tim lige

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

253 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 13:57

dr.dule

Admin
Admin
@Zona do trona ::
@dr.dule ::u Bostonu opste nisu verovali u tu neman sa Was. cak sta vise. veruju da je bust na kvadrat. bice to triling bastova u Fill. doduse prva dva su sakata busta a za ovu neman ima sanse da bude zdrav bust.

Zasto si onda pre 4 dana slao sms kako je Fultz zverina koja pripada Bostonu? Very Happy

gledao slucajno na espnu listu . tu neman nikada nisam ni video u zivotu. video da je pik 1.
posle bacio pogled na izjave iz bostona i shvatio da je mali bust

254 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 16:40

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::Pocelo je ludilo.
D'Angelo i Mozgov za Brooka i 27. pik.
Neću ništa da komentarišem do ne vidim šta je sve Magic smislio.

255 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 18:56

Zona do trona

Veteran
Veteran
@dr.dule ::
@dr.dule ::u Bostonu opste nisu verovali u tu neman sa Was. cak sta vise. veruju da je bust na kvadrat. bice to triling bastova u Fill. doduse prva dva su sakata busta a za ovu neman ima sanse da bude zdrav bust.

Zasto si onda pre 4 dana slao sms kako je Fultz zverina koja pripada Bostonu? Very Happy

gledao slucajno na espnu listu . tu neman nikada nisam ni video u zivotu. video da je pik 1.
posle bacio pogled na izjave iz bostona i shvatio da je mali bust

E,bas ti je argument. Very Happy

Moraces malo da se spremis do sutra uvece. Smile

Ainge ima neku jebozovnu statistiku od skoro 20 draftovanih igraca koji nikada nisu postali all star igraci.

Ako on i njegovi jataci kazu da ce Fultz biti bust,to mene moze samo jako da raduje. Cool

256 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 19:33

SymphonyX

MVP
MVP
@Vlado997 ::
Magic je bio veliki igrac,ali nije za executive ulogu.Vjerovatno tu Pelinka vuce konce,a ovaj figurira za medije.

257 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 20:52

Zona do trona

Veteran
Veteran
@SymphonyX ::
Magic je bio veliki igrac,ali nije za executive ulogu.Vjerovatno tu Pelinka vuce konce,a ovaj figurira za medije.

Jos tokom sezone sam imao polemiku oko Magica sa Bokijem gde sam isticao da covek nema iskustva za GM poziciju,ali mi jedna stvar nije jasna.

Sta su ljudi ocekivali da ce Lakersi dobiti za Rasela? Svi navijaci Lakersa se hvataju za glavu kao da je Rasel neki franchise igrac koji je trade-ovan.

Rasel je jedan od najgorih odbrambenih igraca u ligi,bukvalno je sramotno los u igri u odbrani. Sasvim prosecan je suter,nema eksplozivnost i sklon je turnoverima. Sa aspekta njegove igre,on ne poseduje niti jedan elemenat u igri koji je elitan ili sutra moze biti elitan.Povrh svega toga,zna se za njegov skandal iz svlacionice,karakter i volja su jako upitni.

To sto je bio 2. pik na draftu,to se moze okaciti macku o rep. I Okafor je bio 3. pik,pa je teski trash od igraca i ja bih pevao ako za njega dobijemo 17-18 pik na draftu.

Za takvog igraca,Lakersi su dobili pik prve runde i Lopeza koga ce posle moci,ako zele, da trade-uju za neki kasniji pik u 1. rundi.

Sto je najbitnije u ovom trade-u,Lakersi su se oslobodili ogromnog tereta u vidu ugovora Mozgova. Vec sada imaju mnogo cistiji salary cap da u buducnosti vijaju neki veliki FA ugovor.

Recimo,da su Lakersi cekali jos jednu sezonu sa trade-om Rasela,dobili bi totalnu bedu od kompenzacije.

Neverovatno mi je da vecina ljudi ne vidi da je ovo vrlo dobar trade za Lakerse.

258 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 22:08

dr.dule

Admin
Admin
ma draft nba je precenjen. danguba je igracina.

259 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 22:57

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::

Jos tokom sezone sam imao polemiku oko Magica sa Bokijem gde sam isticao da covek nema iskustva za GM poziciju,ali mi jedna stvar nije jasna.

Sta su ljudi ocekivali da ce Lakersi dobiti za Rasela? Svi navijaci Lakersa se hvataju za glavu kao da je Rasel neki franchise igrac koji je trade-ovan.

Rasel je jedan od najgorih odbrambenih igraca u ligi,bukvalno je sramotno los u igri u odbrani. Sasvim prosecan je suter,nema eksplozivnost i sklon je turnoverima. Sa aspekta njegove igre,on ne poseduje niti jedan elemenat u igri koji je elitan ili sutra moze biti elitan.Povrh svega toga,zna se za njegov skandal iz svlacionice,karakter i volja su jako upitni.

To sto je bio 2. pik na draftu,to se moze okaciti macku o rep. I Okafor je bio 3. pik,pa je teski trash od igraca i ja bih pevao ako za njega dobijemo 17-18 pik na draftu.

Za takvog igraca,Lakersi su dobili pik prve runde i Lopeza koga ce posle moci,ako zele, da trade-uju za neki kasniji pik u 1. rundi.

Sto je najbitnije u ovom trade-u,Lakersi su se oslobodili ogromnog tereta u vidu ugovora Mozgova. Vec sada imaju mnogo cistiji salary cap da u buducnosti vijaju neki veliki FA ugovor.

Recimo,da su Lakersi cekali jos jednu sezonu sa trade-om Rasela,dobili bi totalnu bedu od kompenzacije.

Neverovatno mi je da vecina ljudi ne vidi da je ovo vrlo dobar trade za Lakerse.
http://www.forumblueandgold.com/2017/06/20/report-lakers-trade-dangelo-russell-to-the-nets-for-brook-lopez-draft-pick/
Fino sročeno. Ja se iskreno nadam da će biti još nešto u draft noći i da nije trejdovao Russella da bi se riješio Mozgovovog ugovora.

A Zona, što se tiče tvoje kritike prema Russellu, D'Angelo je jedini od igrača na rosteru pokazao trunke igre jednog superstara i takođe je u minuloj sezoni bio jedini koji je šutao trojke preko 35% a pogledaj timove u vrhu, to su sve timovi koji vrhunski pogađaju sa linije 3 poena. Russellove brojke su per 36 bolje kada se porede sa prosjekom elitnih guardova kada su imali 20 godina. Jeste da je velika rupa u odbrani ali dosta superstarova ne igraju dobro odbranu. Mene kod njega više brine slow pace što mu dosta komplikuje igru.

Poslednji izmenio Vlado997 dana Sre 21 Jun 2017, 23:40, izmenjeno ukupno 1 puta

260 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 23:35

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Vlado997 ::Russellove brojke su per 36 bolje kada se porede sa prosjekom elitnih guardova kada su imali 20 godina(PER 36).
Jedino su mi malo asistencije ispod prosjeka ali on je combo guard i pokazao je pred kraj sezone da zna igrati i off ball.

261 Re: NBA taj Sre 21 Jun 2017, 23:42

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Biće ovo defintivno najzanimljivija draft noć nekoliko godina unazad. A twitter gori od sinoć, fake accounti insajdera iskaču ko ludi. Very Happy

262 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 02:45

SymphonyX

MVP
MVP
Lakersi su moglu da prodju mnogo bolje da su recimo ovo odradili u odvojenim dealovima.Trejdujes negdje Russella,a onda kontaktiras Netse za Mozgova.Niko me ne moze ubijedit da nisu mogli da nadju bar 2 GM-a koji i dalje vjeruju u Russella.
Ni ovako nisu prosli lose,ali to ne treba da bude jedini kriterijum.

263 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 09:19

dr.dule

Admin
Admin
jbs draft kada ima dve runde a od toga jednu odmah bace

264 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 16:51

Zona do trona

Veteran
Veteran
@SymphonyX ::Lakersi su moglu da prodju mnogo bolje da su recimo ovo odradili u odvojenim dealovima.Trejdujes negdje Russella,a onda kontaktiras Netse za Mozgova.Niko me ne moze ubijedit da nisu mogli da nadju bar 2 GM-a koji i dalje vjeruju u Russella.
Ni ovako nisu prosli lose,ali to ne treba da bude jedini kriterijum.

Problem je u tome sto je ugovor Mozgova jedan od 2-3 najgorih u ligi. Da bi napravio salary dump, ti moras da das nesto timu koji na sebe preuzima taj sakati ugovor.

Lakersi nisu mogli da ponude pikove 2. runde,to nije dovoljno.

Naravno,nisu mogli da ponude 2. pik ili Ingrama jer je to previse.

Rasel je ispao idealan za takav trade,a uveren sam da su njega Netsi i trazili.

Netsi su na 1. stepeniku obnove. Na tom stepeniku prihvatas salary dump jer imas sav prostor ovog sveta u svom capu. Naravno,nadas se da je moguce i neko cudo i da Rasel postane all-star. Very Happy

265 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 17:30

SymphonyX

MVP
MVP
Ugovor Mozgova je los,tu nema spora,ali bespotrebno krvarenje asseta je zadnje sto Lakersi u ovom momentu treba da rade.I sve to zbog Georgea i nekakvog sna o LeBronu 2018.Nastavljaju sa preskakanjem stepenica,a bezbroj je primjera kroz ligu da takav pristup ne prolazi.Gradjenje tima kroz max ugovore nikome nije donijelo rezultat.

266 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 17:42

SymphonyX

MVP
MVP
The NBA's projected salary cap for the 2017-18 season has been revised downward from $102 million to roughly $99 million.
The luxury tax threshold is also likely to be lowered from $121 million to $119 million.

267 Re: NBA taj Čet 22 Jun 2017, 22:03

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Jackson za KP trazi J.Browna, Crowdera, Brooklinove pikove ove i sledece godine i da nam utrape velicanstveni ugovor J.Noa (lafo odustali od ovog zadnjeg), hmmm....
Jedini moguc kraj ovog razgovora:
Ainge:"Napusi se qrca matora zen pedercino!" i prepolovljavanje slusalice nakon divljackog spustanja ka telefonu.

268 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 01:56

Zona do trona

Veteran
Veteran
Lavar otisao kod Bokija! Very Happy

Butler u Minesoti,ok,to niko nije ocekivao.

269 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 02:01

Niger iz huda

MVP
MVP
Sad mogu na spavanje.

Zao mi je Vorena, ali sta da se radi.Kad Dzekson padne na cetvrtu poziciju, ne propusta se.

270 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 02:17

Zona do trona

Veteran
Veteran
Ha ha ha, Chicago radi idiotizam za idiotizmom na ovom draftu. Shocked

271 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 02:50

SymphonyX

MVP
MVP
Bullse treba kaznit oduzimanjem pika sledece godine,sta napravise ljudi.

272 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 07:56

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Jedno od onih jutara kad je najbolje i ne ustajat iz kreveta. Citam za Butlerov trejd i ocima ne vjerujem, sta bi od nas trazili, sve pikove dok svemir ne implodira u sebe plus Browna i Averya. Al zato ce Paul George u LAL za Zubca i pick 2.runde, top55 zasticen, naravno.

Hm, jel Zubca ili Zupca, poljubac - poljupca al opet mi glupo zvuci Zupca, jbga...

Poslednji put izmenio zvaljo dana Pet 23 Jun 2017, 08:03, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : jednacenje suglasnika)

273 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 08:30

Peyton Manning

Admin
Admin
kakav je ovaj Adebayo sto smo ga uzeli?
Mada ne znam sta ce nam centar

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

274 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 10:00

Wild Raven

VIP
VIP
@zvaljo ::Jedno od onih jutara kad je najbolje i ne ustajat iz kreveta. Citam za Butlerov trejd i ocima ne vjerujem, sta bi od nas trazili, sve pikove dok svemir ne implodira u sebe plus Browna i Averya. Al zato ce Paul George u LAL za Zubca i pick 2.runde, top55 zasticen, naravno.

Hm, jel Zubca ili Zupca, poljubac - poljupca al opet mi glupo zvuci Zupca, jbga...

Mislim da vlastita imena ne podležu pod taj tip glasovne promene Very Happy

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

275 Re: NBA taj Pet 23 Jun 2017, 10:27

zvaljo

NFL Star
NFL Star
I meni nesto ostalo u ovoj alkoholnoj otopini sto nekad bjese mozak da ima takvo pravilo al bolje pitati ☺

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu