NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 10 od 21]

226 Re: NBA taj Uto 13 Jun 2017, 10:26

Peyton Manning

Admin
Admin
LeBron James is the 1st player in NBA history to average a triple-double in the Finals.
33.6ppg, 12rpg, 10 apg

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

227 Re: NBA taj Uto 13 Jun 2017, 10:28

kb8

Moderator
Moderator
Alaj bi se raspljesko majstor da ga nije Zeleni dofatio...

228 Re: NBA taj Uto 13 Jun 2017, 10:37

Peyton Manning

Admin
Admin

229 Re: NBA taj Uto 13 Jun 2017, 10:40

Peyton Manning

Admin
Admin

nemam nista protiv KD, svaka cast na tituli, al je dobro poredjenje timova

230 Re: NBA taj Čet 15 Jun 2017, 04:21

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Svako ko na bilo koji način krivi Lebrona za izgubljeno finale je budala.

231 Re: NBA taj Čet 15 Jun 2017, 04:34

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::Zavrsi se i ovo poglavlje.Warriorsi ocekivano sampion,a Durantu svaka cast na predstavama u ovom finalu.Zvijer u svakom pogledu.
James je opet poginuo na teren,ali dzabe sve kad Cavsi nemaju ni trunke two way talenta.Kyrie je nevjerovatan scorer,ali u odbrani je katastrofa.Lovea i da ne spominjem.Ovaj poslednji mora da leti ako misle ista cinjet sledece godine,Ugovora JR-a se moraju rijesit
Ne mora niko da leti, ništa da se oduzima već da se dodaje. To je jedini način za borbu kada na drugoj strani imaš vrhunski uigran tim sa 4 All-Stara. Čist primjer je poslednja utakimica. Kyrie je igrao u bolovima zbog leđa, imao je jedno 4-5 airballova u drugom poluvremenu i nije se mogao rezultat preokrenuti sa Lebronom i JR-om(ovaj drugi je igrao ko da se nije zajebavao kad je tvitovao Cavs in 7 Very Happy) protiv ovih Warriorsa koji su daleko od onog tima prošle godine.

232 Re: NBA taj Čet 15 Jun 2017, 04:49

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::Bas mi je zao LeBrona, uvek ce ostati da ima 3-5 u finalima, a covek gine..pa sinoc opet 40 poena, skoro triple double i procenat sutra 65%...nestvarno..al kad clan "velike trojke" da 6 poena, a drugi daje poene, al dozvoljava podjednako, sta vredi..mora se Cle pojacati, inace ce GSW vezati 4-5..LeBron sigurno jos ima u rezervoaru bar 2-3 vrhunske sezone
svaka cast i GSW, oni su samo KD doveli, sve su drugo draftovali, KD je zver, Kari najbolji trojkas, Klej i Green top, zasluzene titule i obaranja raznih rekorda
sve u svemu, dosadna sezona, jedino zanimljivo bio run Miami, koji se zavrsio jednim mecom od PO
Glavni problem Kevina Love-a u ovoj seriji je bio konstantnost, tj. bolje je reći nekonstantnost, ali je opet imao svoju ulogu u svakoj od utakmica. A što se tiče Kajrija, glupo je kritikovati njegovu odbranu koja nije ništa lošija od Karijeve, Vestbrukove ili Hardenove. Jednostavno nije svako CP3 ili John Wall. Šta tek onda reći o Kariju, koji ima sreće da ima kraj sebe vrhunskog defanzivca. Pogledaj šta je bilo kad Klej nije čuvao Kajrija pa je ovaj morao da radi posao. Da nema Kleja u timu Warriorsa, Kajri bi svaku utakmicu minimum 30p Kariju uvaljivao.

233 Re: NBA taj Čet 15 Jun 2017, 04:53

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
A što se tiče KD-a, kapa dole kako je odigrao seriju, jedini način da se on zaustavi je bio da mu se blokira šut što je u domenu naučne fantastike. MVP ko kuća. Ostaće upisano u istoriji da je šampion i da je uzeo prsten, ali taj kao i svaki drugi sa Warriorsima će uvijek imati mrlju.

234 Re: NBA taj Čet 15 Jun 2017, 13:50

SymphonyX

MVP
MVP
Oces da dodajes jos igraca u tim koji vec ima najveci payroll lige,a nikakvu realnu sansu da pobijedi Warriorse.Ovi ce sledece godine da budu jos jaci,a James ne postaje mladji.Njima trebaju ozbiljne promjene,swingman ozbiljan je must.Love i JR treba da lete.

235 Re: NBA taj Pet 16 Jun 2017, 01:15

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Naravno, u pravu si da ova dvojica mogu da idu u slučaju adekvatnih zamjena. A što se tiče payrolla, koga god Cavsi pokušaju da vrbuju, tu priče o nekim velikim parama jednostavno zato što sa druge strane imaš pojedince koji su javno rekli da bi uzeli paycut da bi se održao core Warriorsa.

236 Re: NBA taj Sub 17 Jun 2017, 17:34

Zona do trona

Veteran
Veteran
Svi relevantni NBA insajderi pisu od nocas kako je Fila spremna da uradi trade up za Fultza.

Navodno,ceka se jos samo medicinski izvestaj i workout koji je Fultz hitno zakazao za ovaj vikend u Fili.

Iako svi govore da je ovo skoro done deal,ja nisam jos 100 posto siguran.

Ainge je poznat po masakrima koje radi u trade-ovima. Garantujem da je trazio nas 3. pik, pik Lakersa sledece godine i pik Kingsa u 2019.

Ni u ludilu ne treba pristati na taj trade.

3. pik i jedan od pikova Lakersa i Kingsa je druga prica.

237 Re: NBA taj Sub 17 Jun 2017, 17:36

Zona do trona

Veteran
Veteran
Sto je jos bolje,jutros mi je stigla poruka od Duleta u kojoj me zajebava kako cemo ostati kratkih rukava i kako ce Boston draftyovati neman zvanu Fultz. Very Happy Very Happy

238 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 06:27

SymphonyX

MVP
MVP
Done deal.Naravno da niste poslali oba pika,to ni rodjena majka ne bi platila za Fultza.

239 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 08:48

Peyton Manning

Admin
Admin
Ma da, jedan od ta dva pika, pa ne dolazi MJ ili LbJ na draft, nego Fultz
dobar posao, 76ers mogu biti sjajan tim, kompletno draftovan

240 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 09:07

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Zato bez oba ta pika zauzvrat nismo ni trebali raditi ovaj trejd, pa hocete ili necete, bujrum. Malo mi je i glupo da ovdje komentarisem jer sam ukupno ove sezone pogledo slovom i brojem 0sek NCAAM (sem highlightsa prvih par prospekata) ali prica je da je Ainge odusevljen Jacksonom i s tim nemam problema, jedino sto se meni cini je da LAL s 2nd pikom nema teorije da uzmu Lonza, vec ce oni uzet Jacksona a mi ostajemo sa sopstvenim spolovilom u ruci, neerektiranim. 
Sacekajmo Zonin komentar, ako on bude zadovoljan trejdom usracu se od rakije do 11AM

241 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 15:05

Zona do trona

Veteran
Veteran
Naravno da sam zadovoljan. Cool

Dajemo samo jedan buduci pik,cak i tu postoje minimalne sanse da damo Bostonu kikiriki pik.

Imamo top 1 protekciju na 2018. Lakers piku. Recimo,Lakersi osvoje lutriiju sledece sezone,onda Boston dobija pravo na 2019 Sacramento pik. Sacramento se popravi za dve godine i Boston dobija kikiriki.

Naravno,jako su male sanse da se ovako nesto desi.

Ovaj trade moze biti od kljucnog znacaja za narednih 10-15 godina.

Jedna stvar je sigurna,Ainge ima muda do poda. Ne bih mu bio u kozi ako se ispostavi da je Fultz superstar.

242 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 15:14

Zona do trona

Veteran
Veteran
Ocekujte da ce u draft noci Boston napraviti trade za Butlera ili George-a.

243 Re: NBA taj Ned 18 Jun 2017, 16:59

Peyton Manning

Admin
Admin
https://www.facebook.com/MiamiHeatBalkanfans/videos/1546303208755013/
pre 4godine..pola ulice sam probudio posle ovog suta..jedan od najbitnijih suteva u istoriji kosarke sammpion

244 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 00:13

Zona do trona

Veteran
Veteran
Embiid,Simmons i Fultz u istom timu,jos ne mogu da dodjem sebi od srece!

Sada treba sve uciniti da se potpise Reddick u FA. Pored ovog trilinga,Reddick ce imati jos 100 puta vise prostora za sut nego sto je imao sa maestralnim Paulom u LAC.

Prosto neverovatno!

245 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 17:39

SymphonyX

MVP
MVP
Mnogo bolje od one spominjane verzije sa Lowry-jem.To nikako nije pilo vodu.

246 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 20:36

Niger iz huda

MVP
MVP
Deni rece da istog igraca bira da je imao i prvog pika.Znaci 99% je Dzekson.Ne koristi Boston najbolje Bruklinove pikove.

Sansi sigurno biraju najbolju dostupnu trojku.Ili Tejtum ili Isak.Ako Boston pokupi nekog od ove dvojice, onda Dzekson.

247 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 21:35

Zona do trona

Veteran
Veteran
@Niger iz huda ::Deni rece da istog igraca bira da je imao i prvog pika.Znaci 99% je Dzekson.Ne koristi Boston najbolje Bruklinove pikove.

Sansi sigurno biraju najbolju dostupnu trojku.Ili Tejtum ili Isak.Ako Boston pokupi nekog od ove dvojice, onda Dzekson.

Spartakus,Ainge kenja za sve pare. Nema logike ta njegova izjava.Recimo da Ainge smatra da je Jackson najbolji igrac na draftu i da ga zeli po svaku cenu. Da li bi Ainge rizikovao da se spusta na 3. pik i izgubi tog igraca? Niko jos ne zna sta ce Lakersi uciniti sa pikom.

Ta njegova izjava je klasican primer verbalne kontrole stete.

Ainge ima muda do poda. U slucaju da Fultz postane superstar,nece ga izvuci ni to da Jackson,Tatum ili koga budu vec birali postane dobar igrac.

3 godine od danas ovaj trade moze postati all time draft prica.

248 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 21:53

dr.dule

Admin
Admin
u Bostonu opste nisu verovali u tu neman sa Was. cak sta vise. veruju da je bust na kvadrat. bice to triling bastova u Fill. doduse prva dva su sakata busta a za ovu neman ima sanse da bude zdrav bust.

249 Re: NBA taj Pon 19 Jun 2017, 22:34

Zona do trona

Veteran
Veteran
@dr.dule ::u Bostonu opste nisu verovali u tu neman sa Was. cak sta vise. veruju da je bust na kvadrat. bice to triling bastova u Fill. doduse prva dva su sakata busta a za ovu neman ima sanse da bude zdrav bust.

Zasto si onda pre 4 dana slao sms kako je Fultz zverina koja pripada Bostonu? Very Happy

250 Re: NBA taj Uto 20 Jun 2017, 22:59

Zona do trona

Veteran
Veteran
Ljudi,od ovog momenta,pa sve do petka ujutru,morate se priljubiti uz net.

Na sve strane pucaju razne informacije. Cavsi otpustili GM,otvoren sukob Lebrona i Gilberta,George hoce u Lakerse,Butler zahteva trade.

Kao da ovo nije bilo dovoljno,sada je procurela vest da je Phil Jackson spreman da trade-uje Porzingisa. Shocked

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu