NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 14]

176 Re: NBA taj Sub 03 Jun 2017, 12:47

Peyton Manning

Admin
Admin
procitah negde da ce Klej mozda otici

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

177 Re: NBA taj Sub 03 Jun 2017, 17:00

SymphonyX

MVP
MVP
Nece Klay nidje.

178 Re: NBA taj Ned 04 Jun 2017, 00:00

Niger iz huda

MVP
MVP
Ima on ugovor jos dve godine, jedino ako ga trejduju mada odbrana GS ce puno da gubi njegovim odlaskom.

Danas sam procitao jedan realan scenario za GS.Kari max, Kevin Durent 31,8 miliona, Igudala 18, Livingston 9, dok se ostale rupe krpe minimalnim ugovorima.

179 Re: NBA taj Ned 04 Jun 2017, 17:15

SymphonyX

MVP
MVP
Njima je najbitnije da su sad ugovori Klaya i Greena cisti steal (zajedno 34 miliona),pojedninacno u rangu Tristana Thompsona - koliko god to cudno zvucalo.Steph i Durant ce sami imat vise od toga,oko 36 miliona prva godina,mada postoje govorkanja da ce obojica uzet manje zbog zajebane cap situacije.4 igraca debelo iznad 100 miliona ne ostavljaju prostor da se Iggiju da 18 miliona.Bce zanimljivo vidjeti kako ce se razmotat ta situacija,mada sumnjam da ce ikoga bit briga ako uzmu titulu.

180 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 01:10

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Dajte ba ljudi šta se ložite medijski spin, sjetite se samo pobjeda u seriji prošle godine, bilo ih je i po 30 razlike. Cavsi si odigrali jedan od najlošijih mečeva sezone u prvoj utakmici. Lue je rekao da im je napad najbolja odbrana i da ne smiju griješiti u napadu a imali su 20 izgubljenih od kojih 8 Lebronovih, GS je 15-20 poena više kapitulirao na osnovu tih izgubljenih lopti, sem velke trojke mislim da su ostali dali oko 25 poena. Nema šanse da povežu dvije takve partije, sigurno nas očekuje neizvjesnija druga partija a biće kroz čitavu seriju dosta oscilacija garant.

181 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 06:49

Wild Raven

VIP
VIP
superzanimljivi PO se nastavlja.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

182 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 07:45

SymphonyX

MVP
MVP
Mecevi su stvarno lijepi za gledanje.Mozda nema rezultatske neizvjesnosti,ali ima sjajnih momenata.

183 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 09:07

Peyton Manning

Admin
Admin
Vidim neizvesno na HT, a onda se GSW odlepi..stvarno neverovatno igraju..timski plus takvi indivicualci..sto rece neki komentator jednostavno nema odbrane od suta sa 8 metara preko ruke u 3 sekundi napada..a kod Karija to nije slucajnost da pogodi
i bez KD su prejaki, sa njim, koji je top 3 igrac deluje da Cle nema neke sanse..Lbj triple double, al opet puno izgubljenih lopti, Irving prosek
videcemo, bilo je i prosle godine 3-1, pa znamo kako se zavrsilo
edit:
sad vidim 4 izgubljene lopte, to nije puno, pomesao sam sa Karijevih 8..jos sut 12-18, sta vise on treba da uradi jbg..70 poena da postigne

184 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 09:17

kb8

Moderator
Moderator
Barem nema neprospavanih noći...

Fino vjutro condensed uz kafu i milina...

185 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 13:24

Wild Raven

VIP
VIP
Sinoć na utakmici

186 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 18:42

SymphonyX

MVP
MVP
@Peyton Manning ::Vidim neizvesno na HT, a onda se GSW odlepi..
Bilo je "neizvjesno" jer su Warriorsi na poluvremenu imali 15-ak izgubljenih lopti.Ni u jednom momentu nije izgledalo da ih Cavsi mogu ugrozit.
Ako misle da nesto ucine,moraju spustit tempo i povecat koncentraciju u odbrani.Valjda ce ih dolazak doma malo refat.

187 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 21:05

Zona do trona

Veteran
Veteran
@SymphonyX ::
Bilo je "neizvjesno" jer su Warriorsi na poluvremenu imali 15-ak izgubljenih lopti.Ni u jednom momentu nije izgledalo da ih Cavsi mogu ugrozit.
Ako misle da nesto ucine,moraju spustit tempo i povecat koncentraciju u odbrani.Valjda ce ih dolazak doma malo refat.

Glavni problem Cavsa je sto Lebron vise ne moze da igra elitno u oba pravca kada je u pitanju finale. Jednostavno,covek je 15 godina u ligi i nema vise snage da igra odlicno odbranu na elitnom napadacu kao sto je Durant,a da u isto vreme ima tripl dabl sa super procentima suta u napadu.

Iz toga proizilazi drugi problem Cavsa. Ako ne moze Lebron,Cavsi nemaju drugog igraca koji moze da odigra odbranu na Durantu. Nije slucajno sto ce bas Durant biti MVP finala.

188 Re: NBA taj Pon 05 Jun 2017, 22:09

Peyton Manning

Admin
Admin

mada velika je razlika sto covek sa slike nije igrao za GSW prosle godine

189 Re: NBA taj Uto 06 Jun 2017, 00:17

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
@SymphonyX ::
Realno,  Cavsi si su prvo poluvrijeme  odigrali sa istom boljkama kao i u prvom meču, zato su i primili 67 poena na poluvremenu. Previše izgubljenih lopti, GS ubrzao tempo, Clevelend se loše branio u tranziciji a onda u drugom poluvremenu su Warriorsi počeli ubacivati trice, jedan od razloga je loše preuzimanje u dobrani, pogledajte koliko su otvorenih trica imali Warriorsi, previše. Cavsi su pali čim im je šut stao jer skok uopšte nije postojao.

190 Re: NBA taj Uto 06 Jun 2017, 10:51

Peyton Manning

Admin
Admin
https://www.facebook.com/ESPN/videos/1666183136761769/
LbJ uvek klasa

191 Re: NBA taj Sre 07 Jun 2017, 21:35

Peyton Manning

Admin
Admin
https://www.facebook.com/ILoveBasketballTv/videos/10155379352183537/
brutalan tempo

192 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 08:39

KPGS

VIP
VIP
I jos jedna pobeda GSW i bice sve 4 metle u PO serijama!
Toliko o kvalitetu NBA i zanimljivosti!
NBA pre 25 godina i sada nebo i zemlja!
BTW, moze da kaze ko god sta hoce, i statistike, i broj koseva i kurac, palac komunalac,
ali Michael Jordan je bog i batina NBA! Bio i ostao!
A LBJ je samo Leflop sto bi rekao moj prijatelj!
Jordanu ne bi bila pisava ruka kad treba da dobije mec!
Samo se setite kraja 6 utakmice protiv Utah Jazz-a, kad je onom nesrecniku napravio diskus herniu svih prsljenova pre nego sto je dao odlucujuci kos!

193 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 09:30

Peyton Manning

Admin
Admin
@KPGS ::I jos jedna pobeda GSW i bice sve 4 metle u PO serijama!
BTW, moze da kaze ko god sta hoce, i statistike, i broj koseva i kurac, palac komunalac,
Samo se setite kraja 6 utakmice protiv Utah Jazz-a, kad je onom nesrecniku napravio diskus herniu svih prsljenova pre nego sto je dao odlucujuci kos!
I to je sad tako amin da je MJ bolji, bez diskusije..sto neko napisa, da je u njegovoj eri bilo neta isto bi prosao kao LbJ sa omalovazavanjem..
covek je dao 40 poena opet juce uz preko 50% suta, sta on vise treba da uradi? 70 poena, 100% suta?
Drugo voleo bh da vidim Dzordanove Bulse protiv tima koji sutira trojke bolje nego sto moze na igrici da se napravi, a uz to im je tranzicija isto tako savrsena itd
LbJ ima centra koji je dao 10 poena za tri meca

194 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 09:43

Wild Raven

VIP
VIP
jbt...ja potpuno zaboravio da se to igralo jutros.

195 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 09:45

Peyton Manning

Admin
Admin
Jednostavno GSW je dream team..vise nego Mia sto je bio..nemoguce ih je braniti..bez Durenta su bili strasni, ali taman da Cle moze da se nosi sa njima..sada je nemoguce

196 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 10:00

Peyton Manning

Admin
Admin
LeBron gonna tell the Cavs he is going to the gas station for cigarettes & not come back.
Laughing Laughing

197 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 10:05

kb8

Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::
I to je sad tako amin da je MJ bolji, bez diskusije..sto neko napisa, da je u njegovoj eri bilo neta isto bi prosao kao LbJ sa omalovazavanjem..
covek je dao 40 poena opet juce uz preko 50% suta, sta on vise treba da uradi? 70 poena, 100% suta?
Drugo voleo bh da vidim Dzordanove Bulse protiv tima koji sutira trojke bolje nego sto moze na igrici da se napravi, a uz to im je tranzicija isto tako savrsena itd

Yep, nema se šta LBJ prigovorit, čo'ek je najbolji na planeti trenutno al protiv ovih nemreš...

Što nas onda opet dovodi do priče o govnjivoj ligi koja je to sve dopustila da se tako slažu rosteri...

Možemo pričat šta oćemo, al za Sterna je to još nekako išlo, sad je golo govno... Televizija, reklame, pare, qratz palac i sve ošlo u pm...

198 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 10:13

Peyton Manning

Admin
Admin
@kb8 ::
@Peyton Manning ::

Yep, nema se šta LBJ prigovorit, čo'ek je najbolji na planeti trenutno al protiv ovih nemreš...

Što nas onda opet dovodi do priče o govnjivoj ligi koja je to sve dopustila da se tako slažu rosteri...

Možemo pričat šta oćemo, al za Sterna je to još nekako išlo, sad je golo govno... Televizija, reklame, pare, qratz palac i sve ošlo u pm...
Bas tako..sad otprilike Westbrook bi trebao da predje u Cle da bi se izjednacile snage donekle, a onda tek moze da se ugasi ostatak lige..
LeBron je znao da bude choker u Mia tokom finala, ali ove tri sezone u Cle ubija..prvu godinu je nosio tim, iako je igrao bez Irvinga i Lava, prosle godine je doneo titulu, ove opet ima 30+ poena, sjajan procenat suta, mozda malo losije cuva KD, ali ne moze se sve, KD je bez mane ofanzivno, stvarno pljuvati LeBrona mi je neshvatljivo

199 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 10:52

kb8

Moderator
Moderator
Ma nema šta, čo'ek ubija, hands down al igra maltene sam...

Napad još i ide nekako cijeloj ekipi al džabe kad u obrani on nemre 5 njih čuvat i ne znaš di su više šuplji...

200 Re: NBA taj Čet 08 Jun 2017, 10:53

Peyton Manning

Admin
Admin
Tristan je najveca sramota..Kajri je strasan igrac, al zna da nestane ceo mec..mozda bude i metla, mada kazu 15m ce izgubiti GSW ako ne bude 5.mec, pa mozda malo skinu nogu sa gasa

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu