NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 7 od 12]

151 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 09:19

Peyton Manning

Admin
Admin
ma da, neizbezno je, a uvek ima case for and against cak i za MJ koji se mozda i najneprikosnovnije smatra GOAT, vise nego Fedex, Brady itd

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

152 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 09:34

kb8

Moderator
Moderator
Upravo tako...

Neko ima više, neko manje al uvijek su bile priče i uvijek će biti...

Reci mom starom da postoji bolja momčad od Brazila s Peleom, Garinchom, Vavom... Da 5 Ronalda i 5 Messija igraju u istoj ekipi, nema jebene šanse...

153 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 09:41

Peyton Manning

Admin
Admin
da, da, znam sve, za mog dedu nema boljih kosarkasa od Kicanovica i Dalipagica Very Happy

154 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 11:37

Wild Raven

VIP
VIP
Za njega je jako dobra stvar da ima motivaciju i da može da nađe motivaciju, pa taman bilo i to što je navedeno, bez obzira koliko realno ili ne to izgledalo.
Da je bogdo Đoka mogao to isto da uradi sa Fedom kao ciljom, nego se istopio ko Sneško Belić nakon osvajanja RG.

A na tu temu ima mnogo subjektivnosti. Hipotetički, uvek će biti nemali broj ljudi kojima je MJ jednostavno GOAT, bez obzira koliko titula LBJ osvojio, bez obzira kakve statse imao. Uvek će biti onih kojima će elegancija i lakoća kojom je MJ igrao biti ispred jednog prstena više ili 1000 poena ili 200 skokova više u karijeri koje će možda jednog dana LBJ imati.
Baš kao što bi hipotetički Federerova elegancija mnogim ljudima uvek odnosila prevagu nad eventualnim nekim slamom i mastersom više i nekom pobedom u H2H više koju će možda jednog dana postići Nadali ili Đoković svojim grinderskim trkačkim ili sngatorskim tenisom.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

155 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 11:42

kb8

Moderator
Moderator
Suma sumarum, GOATovi su subjektivna stvar bez obzira na razno razne brojke i svako ima neke argumente, da tako kažem, koji kazuju da je neko bolji i / ili lošiji od onog drugog...

156 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 12:06

Wild Raven

VIP
VIP
exactly my friend...mnogo je bolje uživati u igri i bataliti te apstraktne priče...a ako sami igrači pronalaze motivaciju u jurenju tih koji su hipotetički goat-ovi....tim bolje za njih.

157 Re: NBA taj Pon 29 Maj 2017, 16:36

penban

Moderator
Moderator
@Wild Raven ::Za njega je jako dobra stvar da ima motivaciju i da može da nađe motivaciju, pa taman bilo i to što je navedeno, bez obzira koliko realno ili ne to izgledalo.
Da je bogdo Đoka mogao to isto da uradi sa Fedom kao ciljom, nego se istopio ko Sneško Belić nakon osvajanja RG.

A na tu temu ima mnogo subjektivnosti. Hipotetički, uvek će biti nemali broj ljudi kojima je MJ jednostavno GOAT, bez obzira koliko titula LBJ osvojio, bez obzira kakve statse imao. Uvek će biti onih kojima će elegancija i lakoća kojom je MJ igrao biti ispred jednog prstena više ili 1000 poena ili 200 skokova više u karijeri koje će možda jednog dana LBJ imati.
Baš kao što bi hipotetički Federerova elegancija mnogim ljudima uvek odnosila prevagu nad eventualnim nekim slamom i mastersom više i nekom pobedom u H2H više koju će možda jednog dana postići Nadali ili Đoković svojim grinderskim trkačkim ili sngatorskim tenisom
.

Potpisujem od reči do reči

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

158 Re: NBA taj Uto 30 Maj 2017, 01:48

SymphonyX

MVP
MVP
@Peyton Manning ::ma da, neizbezno je, a uvek ima case for and against cak i za MJ koji se mozda i najneprikosnovnije smatra GOAT, vise nego Fedex, Brady itd
Gretzky je sigurno jedini neprikosnoveni GOAT,za sve ostale sportove moze postojat rasprava,ali za hokej nikako.

159 Re: NBA taj Uto 30 Maj 2017, 09:07

Peyton Manning

Admin
Admin
@SymphonyX ::
@Peyton Manning ::ma da, neizbezno je, a uvek ima case for and against cak i za MJ koji se mozda i najneprikosnovnije smatra GOAT, vise nego Fedex, Brady itd
Gretzky je sigurno jedini neprikosnoveni GOAT,za sve ostale sportove moze postojat rasprava,ali za hokej nikako.
Verujem ti na rec, ne pratim da bih znao..znam naravno ko je Wayne Gretzky ali nista vise od toga

160 Re: NBA taj Uto 30 Maj 2017, 09:18

kb8

Moderator
Moderator
Ono što je Gretzky napravio je, ne znam, mix Jabbara - Jordana - LBJa i ne znam koga...

Koje su to jebene brojke bile...

Čo'ek je imo i statse i utjecaj na igru i sve u pm...

Je-be-no...

161 Re: NBA taj Sre 31 Maj 2017, 00:01

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Ne znam koliko ste upratili situaciju sa Kanterom al evo priča kako je uteko iz Indonezije
https://www.theplayerstribune.com/enes-kanter-turkey-passport/

162 Re: NBA taj Čet 01 Jun 2017, 02:03

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
A jeste se svi utišali pred buru, nigdje niko da baci kakvu predikciju. Lakers in 6.

163 Re: NBA taj Čet 01 Jun 2017, 08:28

kb8

Moderator
Moderator
Čuj 6...

Ak ih ne pometemo, nismo ništa napravili...

164 Re: NBA taj Čet 01 Jun 2017, 08:32

Danijel Lg

Admin
Admin
Vidim nešto se priča o MJ a ne stoji se mirno

STANE VAS SVE PRATI

165 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 08:04

Wild Raven

VIP
VIP
Nešto deluje da će i finale biti na nivou plejofa.

166 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 08:22

Peyton Manning

Admin
Admin
Jedan blowout ne znaci mnogo..Durenta i Karija je krenulo, LbJ previse lopti izgubio, a ostatak tima nista..bice to bolje

167 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 09:16

kb8

Moderator
Moderator
Ak ništa drugo, barem su dosljedni što se tiče 'odličnog' PO...

168 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 09:19

Peyton Manning

Admin
Admin

169 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 10:28

Wild Raven

VIP
VIP
osnovno pitanje je koga Cavsi mogu dovesti sledeće sezone da bi izjednačili šanse u finalu Very Happy

Taj neko bi morao da bude odličan igrač, da je spreman da se potčini volji Lebronovoj, da je spreman da igra za siću i poželjno da nema titulu da bi bio motivisan. Very Happy

170 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 11:13

kb8

Moderator
Moderator
Kako god okreneš, smijurija od lige...

171 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 11:33

Ol' Dirty Bastard

NFL Star
NFL Star
To je i najgore od svega, sto ne vidim da ce se u skorije vreme obe ekipe raspasti a moguce da ce se Klivland i pojacati...

172 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 11:40

Wild Raven

VIP
VIP
Sama NBA je kriva...pa posle kad padnu prihodi, gledanost, kurcipalci...biće jao kuku.

173 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 12:08

kb8

Moderator
Moderator
Zato i kažem, smijurija od lige jer NBA je to napravila što sad imamo, nisu igrači i ini...

174 Re: NBA taj Pet 02 Jun 2017, 22:37

Peyton Manning

Admin
Admin

175 Re: NBA taj Sub 03 Jun 2017, 11:42

Niger iz huda

MVP
MVP
Nema Klivlend prostora u SC i tesko da ce ikog da dovodi preko leta, to kasnije u toku sezone ce doci pojacanja slicna Korveru, Deronu itd.

GS ne moze sve igrace da zadrzi, mada moze da ugura Igudalu, KD-a i Karija.Ostali da igraju za sicu i toeto.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu