NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Finals

+19
Zver
BasBetis
fingolfin
dr.dule
Steelers
Peyton Manning
Miki HOF
kb8
Raising Arizona
Bizon
zokiruma
pixi
Niger iz huda
Pit Bull
Vlado997
Parangal
Sirko
Cenci D
KPGS
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 11]

101 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 19:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zato si i pukao




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

 Conference Finals - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

102 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 19:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mirna neka trash talk nedelja. lani smo Boki i ja fino dizali pricu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

 Conference Finals - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

103 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 19:29

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nekad su otvarane i posebne teme za trash talk... sad se nema ni s kim



 Conference Finals - Page 5 Potpis

104 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 19:42

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

stari se penzionisali a mlade snage nisu stasale




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

 Conference Finals - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

105 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:04

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Wild Raven ::Stvarno!!!!

A kako sam ja onda igrao singl na Giantse na kvotu 3 !?
.

O tome i pricam, vecina na forumu su bili u anti GB hajpu Crying or Very sad

106 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:05

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

dr.dule ::mirna neka trash talk nedelja. lani smo Boki i ja fino dizali pricu.

Sad moz da se svadjamo samo oko toga ko vise ne voli NE Very Happy

107 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:07

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000776875/article/packers-receiver-trio-could-be-gametime-decisions

I Jeff Janis moze biti produktivan

108 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:09

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne, napisao si da je GB bio autsajder i na kladionicama. Ja kažem da je kvota na Giantse bila oko 3.00 plus minus deseti deo i da to pouzdano znam jer sam igrao singl na Giantse ( i to ne zato što mislim da su Giantsi bili favorit nego iz drugih razloga ). Sad ja tebe pitam, po kojoj su to matematici Giantsi mogli biti favoriti ( odnosno GB autsajder ) ako je kvota na Giantse bila 3.00 ( odnosno oko 1.45 na GB ).
Druga stvar nije istina da se ovde smatralo da je GB autsajder. Procene su bile da će biti neizvestan meč u kome su ipak svi davali određenu prednost GB zbog domaćeg terena i AR.



...Sa Vajominškog Univerziteta

109 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:13

Zver

Zver
VIP
VIP

fingolfin ::
Peyton Manning ::
Miki HOF ::Mozda se previse ocekuje od jednog coveka, da pravi cuda svake nedelje
Tako je, prevelika ocekivanja, treba dva prstena da dobije ako osvoje Very Happy

A od koga bi ste vi ocekivali cuda, ako ne od QB i to jos od vrhunskog!
Autsajderi smo bili i protiv NYG i DAL, pa smo prosli dalje...

fingolfin ::
Wild Raven ::Gluposti. Protiv NYG ste bili izraziti favoriti.

Na ovom forumu-ne, a ni na kladionicama.

Čisto da dokumentujem slučaj



...Sa Vajominškog Univerziteta

110 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:13

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Wild Raven ::Ne, napisao si da je GB bio autsajder i na kladionicama. Ja kažem da je kvota na Giantse bila oko 3.00 plus minus deseti deo i da to pouzdano znam jer sam igrao singl na Giantse ( i to ne zato što mislim da su Giantsi bili favorit nego iz drugih razloga ). Sad ja tebe pitam, po kojoj su to matematici Giantsi mogli biti favoriti ( odnosno GB autsajder ) ako je kvota na Giantse bila 3.00 ( odnosno oko 1.45 na GB ).
Druga stvar nije istina da se ovde smatralo da je GB autsajder. Procene su bile da će biti neizvestan meč u kome su ipak svi davali određenu prednost GB zbog domaćeg terena i AR.

Ja sam na forumu otprilike od pocetka PO i prvi utisci citajuci komentare starih i iskusnih clanova su mi bili da vecina misli da ce NYG proci dalje. Sto se tice kladionica, tu si u pravu, ali ja se ne kladim pa to i ne pratim.

111 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:16

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ko prvi bije Tomicu?

112 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:16

Zver

Zver
VIP
VIP

fingolfin ::
Wild Raven ::Ne, napisao si da je GB bio autsajder i na kladionicama. Ja kažem da je kvota na Giantse bila oko 3.00 plus minus deseti deo i da to pouzdano znam jer sam igrao singl na Giantse ( i to ne zato što mislim da su Giantsi bili favorit nego iz drugih razloga ). Sad ja tebe pitam, po kojoj su to matematici Giantsi mogli biti favoriti ( odnosno GB autsajder ) ako je kvota na Giantse bila 3.00 ( odnosno oko 1.45 na GB ).
Druga stvar nije istina da se ovde smatralo da je GB autsajder. Procene su bile da će biti neizvestan meč u kome su ipak svi davali određenu prednost GB zbog domaćeg terena i AR.

Ja sam na forumu otprilike od pocetka PO i prvi utisci citajuci komentare starih i iskusnih clanova su mi bili da vecina misli da ce NYG proci dalje. Sto se tice kladionica, tu si u pravu, ali ja se ne kladim pa to i ne pratim.

Al zato umeš da napišeš da po kladionicama niste bili favoriti u APP fazonu ( Ako Prođe Prođe )

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

113 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:17

Zver

Zver
VIP
VIP

BasBetis ::Ko prvi bije Tomicu?

Žena



...Sa Vajominškog Univerziteta

114 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:36

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Wild Raven ::
fingolfin ::
Wild Raven ::Ne, napisao si da je GB bio autsajder i na kladionicama. Ja kažem da je kvota na Giantse bila oko 3.00 plus minus deseti deo i da to pouzdano znam jer sam igrao singl na Giantse ( i to ne zato što mislim da su Giantsi bili favorit nego iz drugih razloga ). Sad ja tebe pitam, po kojoj su to matematici Giantsi mogli biti favoriti ( odnosno GB autsajder ) ako je kvota na Giantse bila 3.00 ( odnosno oko 1.45 na GB ).
Druga stvar nije istina da se ovde smatralo da je GB autsajder. Procene su bile da će biti neizvestan meč u kome su ipak svi davali određenu prednost GB zbog domaćeg terena i AR.

Ja sam na forumu otprilike od pocetka PO i prvi utisci citajuci komentare starih i iskusnih clanova su mi bili da vecina misli da ce NYG proci dalje. Sto se tice kladionica, tu si u pravu, ali ja se ne kladim pa to i ne pratim.

Al zato umeš da napišeš da po kladionicama niste bili favoriti u APP fazonu ( Ako Prođe Prođe )

Very Happy

To za kladionice se odnosilo za mec sa DAL ali sam nesrecno napisao, a ti si se bas uhvatio za to... cheers



115 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:38

Zver

Zver
VIP
VIP

siguran sam da je tako...



...Sa Vajominškog Univerziteta

116 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 21:45

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Wild Raven ::siguran sam da je tako...

Da zakljucimo raspravu, imas pale ale od mene ako si iz NS ili kad dodjes u NS.

117 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Pet 20 Jan 2017, 23:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

BasBetis ::Ko prvi bije Tomicu?
1. Deebo 2. Shazier 3. Dupree



 Conference Finals - Page 5 Potpis

118 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 03:38

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Nema trika da Falkonsi dobiju. Sa druge strane, nadam se da ce Stilersi da udju u SB ali kvalitetniji su Patsi + domaci teren.

119 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 06:43

KPGS

KPGS
VIP
VIP

BasBetis ::Ko prvi bije Tomicu?
Matori James Harrison!
Laughing Laughing Laughing

120 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 06:45

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Bio ga je on i ranije, stari znalci

121 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 06:45

KPGS

KPGS
VIP
VIP

fingolfin ::
dr.dule ::mirna neka trash talk nedelja. lani smo Boki i ja fino dizali pricu.

Sad moz da se svadjamo samo oko toga ko vise ne voli NE Very Happy
Nemoj da pocnemo debatu oko toga, prikriveni patriota u kozi LA jaganjca ce se uznemiriti! Very Happy

122 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 06:46

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Miki HOF ::Bio ga je on i ranije, stari znalci
Neka obnovi gradivo!

123 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 08:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

tu sam ja za trash talk svakako. bez uznemiravanja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

 Conference Finals - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

124 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 08:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Toma 8-2 protiv stilersa, hm

125 Conference Finals - Page 5 Empty Re: Conference Finals Sub 21 Jan 2017, 08:15

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Questionable

WR Davante Adams (ankle)
WR Geronimo Allison (hamstring)
S Morgan Burnett (quad)
WR Jordy Nelson (ribs/illness)
CB Quinten Rollins (neck/concussion)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Similar topics

-

» Conference Finals

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu