NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 16

+15
BasBetis
zokiruma
Pit Bull
BlackPoint
Peyton Manning
Sirko
Miki HOF
Parangal
Bizon
Mos Def
Raising Arizona
KPGS
dr.dule
Zver
kb8
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 6]

126Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 17:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

pogledah opet reprizu, tek sad shvatam kakav epski kraj utakmice i sta je Braun ustvari izveo  Svaka cast  tapsanje Excited
ono, sto se tice PIT, moze da se uporedi jedino sa zadnjim drajvom SB43 i magijom bena i santonia holmsa



Week 16 - Page 6 Potpis

127Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 19:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zanimljiva sledeca nedelja u najavi(kao i svaki week 17), dok ce WC da bude najverovatnije smrtno dosadan.

128Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 19:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Niger iz huda ::Zanimljiva sledeca nedelja u najavi(kao i svaki week 17), dok ce WC da bude najverovatnije smrtno dosadan.
Week 17 zanimljiviji od WC? Kako?

http://nfl.com/

129Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 19:59

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Meni ce biti ok WC kako sada izgleda, pogotovo NFC ali ni AFC nije los. NYG i SEA ili DET i GB Smile ali i KC ce imati zanimljiv mec. Bice kako sada izgleda ovo dobar WC.

130Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 20:07

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

McGloin, Savage, Moore u AFC plejofu
Ko ce to da gleda da mi je znati



 photo AZcardsscript.gif

131Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 21:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

tu je NFC
a NFL PO je zanimljiv ko god da igra

http://nfl.com/

132Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 21:35

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ne moze NYG-SEA ni u jednoj kombinaciji... Jedino ako mislis da ce Detroit da dobije obe do kraja.

Ide GB(DET)-NYG i SEA-WAS. Ovamo dva odron meca, PIT-MIA(demoliranje) i HOU-KC/OAK

Bude li mec HOU-OAK a ovi bez Kara, to ce biti najgori WC meci u istoriji, a KC ce obrisati pod sa HOU.

133Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 22:37

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Trenutno je SEA i NYG na spisku doduse bez ovog poslednjeg meca od veceras Smile

Meni licno NFC nece biti dosadan a i PO je PO pa treba sacekati utakmice i WC, realno svi timovi imaju sanse da dodju u SB, ipak je to NFL Smile neki vece neke manje jedino sto ste OAK stvarno da bude podredjen bez starnog QB. Ne mora da znaci da ce KC obrisati pod sa HOU treba sacekati i videti Smile

Sve je dobro samo da NE ne vidi SB Smile , u ovom navijam za sve timove koji igraju protiv NE Smile

134Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Pon 26 Dec 2016, 23:46

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Moze i SEA do slobodne nedelje u slucaju poraza Atlante od NO

135Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Uto 27 Dec 2016, 03:02

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Uopste nisam planirao da gledam MNF ali ne mogu da spavam da cemo ipak odgledati Smile

136Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Uto 27 Dec 2016, 09:10

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zokiruma ::

Sve je dobro samo da NE ne vidi SB Smile , u ovom navijam za sve timove koji igraju protiv NE Smile

e sada ima ih 31




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 16 - Page 6 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

137Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Uto 27 Dec 2016, 13:55

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

dr.dule ::
zokiruma ::

Sve je dobro samo da NE ne vidi SB Smile , u ovom navijam za sve timove koji igraju protiv NE Smile

e sada ima ih 31

Ma jok, mislio sam na PO Smile

Ima ih samo 7 Smile

Svejedno ko ce uzeti SB samo da nije NE Smile

Meni bi bilo onako simpa da to bude DET Smile ili NYG ili GB Smile

138Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Uto 27 Dec 2016, 14:24

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

detroit jedini nfc tim koji nikad nije igrao u SB, tako ce i ostati



Week 16 - Page 6 Potpis

139Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Uto 27 Dec 2016, 20:46

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Sunday's game between the AFC North division rivals is the most watched regular season game in NFL Network history, as 14.8 million viewers tuned in to watch the Steelers come back from a 20-10 deficit to defeat the Ravens, 31-27.



Week 16 - Page 6 Potpis

140Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Sre 28 Dec 2016, 21:55

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Niger iz huda ::Zanimljiva sledeca nedelja u najavi(kao i svaki week 17), dok ce WC da bude najverovatnije smrtno dosadan.
Week 17 zanimljiviji od WC? Kako?

Zato sto ce bolje ekipe da sede na kaucu.Hjuston i Majami igrace iskljucivo zbog rasporeda i divizije.Ouklend je kolateralna steta, mada ajde ako KC kiksne u SD oni nece da igraju WC.NFC dosta zanimljiviji, ali ko god tu da bude sesti i bude gostovao Sijetlu nece imati sta tamo da trazi.Jedini zanimljiv mec je izmedju Dzajantsa i pobednika NFC N.

Istina Week 17 je manje neizvesniji nego imace, ali bice pregrst zanimljivih meceva od 10:25 gde neki timovi zavise od rezultata iz drugog meca u tom istom terminu i kao slag na tortu mec na Ford Fildu gde bi ulog mogao da bude PO ili kraj sezone, u zavisnosti od rezultata meceva koji pocinju u 10:25.

DR je druga prica i tu imam dosta veca ocekivanja.Da se Kar nije povredio, bio bi prava poslastica.

141Week 16 - Page 6 Empty Re: Week 16 Sub 31 Dec 2016, 22:30

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Meni je W17 najzanimljiviji ove sezone iz razloga odlucivanja osvajaca NFC North divizije u direktnom okrsaju DET-GB. Kako sam navijac GB i pratim samo njih, sve ostalo je nebitno. Znam da ce mnogi kritikovati ali uopste mi nije zanimljivo da gledam bilo koju utakmicu a da ne igra GB. Probao sam, ali ne ide...
Niger iz huda ::
Peyton Manning ::
Niger iz huda ::Zanimljiva sledeca nedelja u najavi(kao i svaki week 17), dok ce WC da bude najverovatnije smrtno dosadan.
Week 17 zanimljiviji od WC? Kako?

Zato sto ce bolje ekipe da sede na kaucu.Hjuston i Majami igrace iskljucivo zbog rasporeda i divizije.Ouklend je kolateralna steta, mada ajde ako KC kiksne u SD oni nece da igraju WC.NFC dosta zanimljiviji, ali ko god tu da bude sesti i bude gostovao Sijetlu nece imati sta tamo da trazi.Jedini zanimljiv mec je izmedju Dzajantsa i pobednika NFC N.

Istina Week 17 je manje neizvesniji nego imace, ali bice pregrst zanimljivih meceva od 10:25 gde neki timovi zavise od rezultata iz drugog meca u tom istom terminu i kao slag na tortu mec na Ford Fildu gde bi ulog mogao da bude PO ili kraj sezone, u zavisnosti od rezultata meceva koji pocinju u 10:25.

DR je druga prica i tu imam dosta veca ocekivanja.Da se Kar nije povredio, bio bi prava poslastica.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Week 13
» Week 6
» Week 15
» Week 8
» Week 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu