NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 22]

276Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 11 Sep 2018, 09:59

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja bas ravnodusno gledao na svoja dva ovonedeljna poraza. Bice to borba za fenjer.

U obe lige najmanje osvojenih poena.

277Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 12 Sep 2018, 08:35

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Drugari pomozite. Kako da na app maknem zahtjev za igraca sa waivera. Htio sam nekoga dodati,ali sam zakljucio da mi glupo koristiti preko waivera i sad nemogu naci gdje da maknem.

278Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 13 Sep 2018, 09:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Ajmo ovako... Flex pozicija, standardno bodovanje. Krebtri, Maršal ili Derek Henri. !?



...Sa Vajominškog Univerziteta

279Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 13 Sep 2018, 09:20

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Za ovo najbolje napisi na 3 papirica i koga izvuces toga stavi.

280Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 13 Sep 2018, 09:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Cashtree bez razmišljanja...



Fantasy blablaonica - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

281Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 24 Sep 2018, 10:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bome u Yahoo ufatih ovo kolo 3 od 3...

Nije loše...



Fantasy blablaonica - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

282Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 24 Sep 2018, 11:44

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

1:1

Mislio sam da sam izgubio u obe, pogledam jutros statistiku i protivniku se raspali Alen, odbrana Cardzersa i Vilson je imao slabiju utakmicu.

U oba fantazija mi se bas ispovredjivase igraci, srecom pa je sve kratkorocno.

283Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 01 Okt 2018, 13:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prva tri WR posle cetiri kola:
Ridley, DeSean i Kupp

http://nfl.com/

284Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 01 Okt 2018, 14:59

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam, malo je reći zadovoljan, produkcijom koju dobijam sa WR slotova. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam išao RB heavy u ranim rundama na svim draftovima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

285Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 01 Okt 2018, 15:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja u ovoj našoj ligi na nfl.com uzo s FA liste poradi bye weeka Burtona i Cohena, reko da popunim praznine i malo reći da sam ubo ko ćorava koka zrno, samo njih dvojica mi donjela 38 bodova...



Fantasy blablaonica - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

286Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 10:52

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam u jednoj ligi bas dobro draftovao, mozda bih jedini VIlijamsa iz GB dropovao.

Najveci problemi su mi u rosteru Demarijus Tomas i Mekoj. Napravih zajeb sto sam startovao Tomasa, a bencovao Kupera. Srecom protivnik je bio slab.

U drugom fantaziju solidan roster, ali nikako ekipa da mi se sastavi i imam jedan do dva kratera u rosteru, a protivnik me pritom razbije. Vracaju mi se Frimen i Boldvin, mada nisam nesto optimistica da cu da slavim u sledecem kolu. Videcemo...

287Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 10:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bas mi nije jasno zasto bi neko ove godine draftovao McCoya. Ocajan tim, on potrosen i jos mu zatvor visi nad glavom, ako ne zatvor, onda vrlo moguce suspenzija. A nije bio "jeftin", 3.runda

http://nfl.com/

288Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 11:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bio sam u autu u poslednjih pola godine i skoro nista nisam ispratio. Draftovao sam po osecaju.

Prva godina da nisam ispratio ni statistiku niti sam radio mockove.

289Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 21:44

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Bas mi nije jasno zasto bi neko ove godine draftovao McCoya. Ocajan tim, on potrosen Very Happy , ako ne zatvor, onda vrlo moguce suspenzija. A nije bio "jeftin", 3.runda
Motivacija Very Happy

290Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 21:46

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Niger iz huda ::Bio sam u autu u poslednjih pola godine i skoro nista nisam ispratio. Draftovao sam po osecaju.

Prva godina da nisam ispratio ni statistiku niti sam radio mockove.
Ma zajebi mockove, ja ove godine apsolutno nijedan mock nisam uradio a ne pamtim da sam ikad bolje draftovao.

291Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Okt 2018, 22:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vlado997 ::
Niger iz huda ::Bio sam u autu u poslednjih pola godine i skoro nista nisam ispratio. Draftovao sam po osecaju.

Prva godina da nisam ispratio ni statistiku niti sam radio mockove.
Ma zajebi mockove, ja ove godine apsolutno nijedan mock nisam uradio a ne pamtim da sam ikad bolje draftovao.
Ja ih nikad ne radim, probao jedne godine i video da nema smisla.

http://nfl.com/

292Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 03 Okt 2018, 08:42

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

To mi dobrododje, jer dobro skautiram kako su rangirani igraci i na nflu i na yahoo, a i taman bacim pogled obavezno na potencijalne bombe u kasnijim rundama. Prosle godine sam Thielena pokupio zato sto sam video da je bio dobar u pre-seasonu. Par mockova mi je dovoljno, ne pravim sada od toga nauku.

Bolje sam draftovao u yahoo, a tu imam skor 1-3. Da su mi igrali Freeman i Baldwin ne bih imao bolji skor, jer su protivnici prebacili preko 130. Vadi me u drugom fantaziju sto sam pokupio Yeldona u kasnijim rundama, pa nemam problema sa RB i pored toga sto sam uzeo Shadyja.

Mislim da sam prvo imao draft na yahoo, pa sam gledao da mi ne bude preklapanja igraca na nflu. Mada opet, ove sezone nikad manje informisan oko ekipa. Bas sam se iskljucio od svega.

293Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 03 Okt 2018, 09:29

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ja sam recimo ove godine prvi put odradio ozbiljnije mock na svim pozicijama, i za sada dominiram u cetiri od pet liga koje igram. U tri imam 4/0, u jednoj 3/1 i u jednoj 1/3, mada bih rekao da u toj 1/3 imam najozbiljniji tim na papiru i da ce proigrati. Rodzers i Gronk sporo usli u sezonu.


Neki od penala su bili izbeci Bela i Dzonsona, Mekoja takodje.

294Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 03 Okt 2018, 13:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pit Bull ::Ja sam recimo ove godine prvi put odradio ozbiljnije mock na svim pozicijama, i za sada dominiram u cetiri od pet liga koje igram. U tri imam 4/0, u jednoj 3/1 i u jednoj 1/3, mada bih rekao da u toj 1/3 imam najozbiljniji tim na papiru i da ce proigrati. Rodzers i Gronk sporo usli u sezonu.


Neki od penala su bili izbeci Bela i Dzonsona, Mekoja takodje.
To bas nisu ozbiljni igraci

http://nfl.com/

295Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 08 Okt 2018, 11:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

u 2 lige sam izgubio na decimale. jednu za 0,3 drugu za 0,4 Surprised

u oba tima sam imao Cooksa tako da krivim odbranu Sijetla za nokaut



Fantasy blablaonica - Page 12 Potpis

296Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 08 Okt 2018, 14:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni protivnik imao Garlija, Kupa i Kuksa i bez obzira sto ovaj prvi ostao na krompiru, ova druga dvojica su me ubila.

Prodali me WR, tacnije Kuper i Dzefri. Doduse ovaj drugi je mogao barem duplo poena da mi donese.

U drugom trebam da se molim da Rid ne eksplodira i da Votson ima pristojnu partiju. U oba fantazija mi je Votson TE. Mogu da dobijam jos uvek oba meca, ali pre ce biti 0:2 ili 1:1. Zahvaljujuci Hopkinsu sam dosao u situaciji da ishod meca zavisi od Rida.

Demarijus nevidljiv ceo mec i pred kraj poslednje cetvrtine dobaci do 16,5 poena.

297Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 09 Okt 2018, 11:51

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

1:1

Pobedio sam tamo gde je bilo potrebnije. Mogao bih u yahoo ligi da povezem dve pobede.

Tomasa sam bencovao pored Dzeferija i Kupera, ocekivao da ce ova dvojica da pokidaju a ne da zajedno skupe 5 poena. Jedino bih pobedio da je startovao umesto jednog od te dvojice.

298Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 12 Okt 2018, 09:23

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ono kada se poradujes sto je Dzefri jutros izdominirao, kad ono bencovao sam ga u fantaziju. Kuper, Edelman i Tomas nece da skupe toliko zajedno.

Jebem ti moju logiku Fantasy blablaonica - Page 12 2946666157

299Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 12 Okt 2018, 10:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ko što rekoh, mani se rejva, tabletica i inih sranja i za početak kreni sa Soul II Soul:



Fantasy blablaonica - Page 12 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

300Fantasy blablaonica - Page 12 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 12 Okt 2018, 11:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Iskuliracu ja u narednom periodu iako sam cist poslednjih par nedelja, nije to problem.

Link cu pogledati kasnije, napisah da nemam pristup yt i ukinuli nam wifi. Pa zbog toga i vise kriziram na poslu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu