NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Los Angeles Rams

Los Angeles Rams

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 30]

651Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 21 Jan 2019, 09:01

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da ponesu zlatnu pecaljku Tomi da mu uruce kako bi se pridruzio svom drugaru Pejtonu Meningu na nekom jezeru i pecanju. moze i Bris sa njima kako je odigrao PO.

Los Angeles Rams - Page 27 DresLos Angeles Rams - Page 27 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

652Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 21 Jan 2019, 09:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Baš tako...

Trio Ribičijus...

A Tomica će ih i tu izjebat i ufatit više grgeča nego ova dvojica zajedno...

Los Angeles Rams - Page 27 14523112

653Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 21 Jan 2019, 10:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Covek igra treci SB za redom, koliko god ga ne voleo, nije za penziju, iako je jasan pad u njegovoj igri iz godine u godinu.
Donald i Suh strasan pritisak izvrsili sinoc

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

654Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Pon 21 Jan 2019, 10:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator
S obzirom kako mu konkurencija igra, Tomica ladno još 20 godina...

Osim ak Son of a Bum ga ne izbatina u SB s ona dva grmalja u sredini...

655Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Uto 22 Jan 2019, 19:35

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Los Angeles Rams - Page 27 Roster

656Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 05:40

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

657Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 09:00

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
https://streamable.com/u0z4n

Los Angeles Rams - Page 27 Mah-nigga

Pokazao kako zvezde tima treba da se ponasaju. A i koliko je samo puta ove i prethodnih sezona odbio da postigne TD samo da bi vreme isteklo i njegov tim pobedio. Car.

658Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 09:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::https://streamable.com/u0z4n

Los Angeles Rams - Page 27 Mah-nigga

Pokazao kako zvezde tima treba da se ponasaju. A i koliko je samo puta ove i prethodnih sezona odbio da postigne TD samo da bi vreme isteklo i njegov tim pobedio. Car.
Jeste, neverovatno korektan lik.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

659Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 09:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Aupičku, kak pišete o ovima još ćete me natjerat da mi budu dragi...

NOOOOOTTTT...

660Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 10:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Boki , navijaćeš za Remse protiv Rodoljuba domoljuba .

Los Angeles Rams - Page 27 DresLos Angeles Rams - Page 27 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

661Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 10:46

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Sumnjam...ni ja nisam mogao da se nateram za Filu da navijam prošle godine.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

662Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 10:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I hope they both lose...

663Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 13:42

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
@kb8 ::I hope they both lose...

Laughing Laughing

Samo zbog sudija bih i ja najviše voleo ovaj ishod.

664Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 13:50

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja cu ponovit proslogodisnji ritual, uplaticu pare na LAR i barem finansijski profitirat ako Patsi izgube.

665Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 13:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Mean_Machine ::
@kb8 ::I hope they both lose...

Laughing  Laughing

Samo zbog sudija bih i ja najviše voleo ovaj ishod.

Da me neko pito na početku sezone koji SB ne želiš, to bi bio ovaj, i da je Seattle umjesto LA, isti qratz bi bio, tako da definitivno sranje kako god okreneš...

666Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 13:54

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
A ne kontam to sto su Ramsi krivi zato sto su sudije debili? Mislim krivo mi ispada da Ramsi nisu zasluzili da igraju SuperBowl, kao da ih je neko random ubacio tamo a ustvari odlicna ekipa i realno zasluzeno igraju u finalu jer igraju odlicno. Cak i da je bilo namestno da igraju oni, to se osim te velike greske u mecu nije videlo. Tokom celog meca bilo je par gresaka sudija na obe strane ali nije bilo velikog navlacenja. Kazem to na kraju je bio cist DPI i sve to stoji ali da se prica da su Ramsi nezasluzeno tu gde jesu je glupost. I pored toga Saintsi su na kraju imali priliku da pobede i nisu, nije bas da je bio fail mary tip greske gde nemas vise nikakvu sansu posle toga.

667Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ko što rekoh odma vponedelek jutro, u SB su ekipe koje su to zaslužile, baš kao što su i finala konferencija igrale ekipe koje su to zaslužile...

To što meni nije drago što je tako, to je moj problem s kojim moram živjeti do sljedeće sezone...

668Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:03

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Odluka da se ne trci na prvom downu posle big playa je nesto najgluplje sto su mogli da urade. Idiotski su sacuvali TO Ramsima. Ima tu dosta i Paytonove krivice.

669Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Naravno...

Da ne pričam da nakon svih sranja i grešaka su imali prvi loptu u OT...

I qratz...

3 sata cca nakon toga Tomica u istoj prilici i game over...

Je'iga...

670Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:12

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ma naravno, i posle toga su imali 2 puta sansu da ih zaustave a i sami jednom da postignu poene u OT.
A takodje jos jedna stvar, odjednom se trazi promena pravila u produzetku samo zato sto Mahomes nije posle mogao da uzvrati Patriotama jedan drive, a statistika kaze da je do sada od kako su uveli ta nova pravila za produzetke, u 50% situacija ekipa koja imala prvi posed pobedila na kraju. Odnosno da je bukvalno izjednaceno do sad, cak si u istom danu imao takav scenarijo gde su Saintsi imali loptu prvi i izgubili i ovamo Patsi imali prvi loptu i pobedili. Znaci 50/50. Al posto Mahomes nije mogao da uzvrati sad odjednom problem.

EDIT: Preduhitrio me kb sa istom temom Very Happy

Poslednji izmenio Ol' Dirty Bastard dana Sre 23 Jan 2019, 14:13, izmenjeno ukupno 1 puta

671Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:12

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Iz ove perspektive da, ali slušao sam First things first gde Cris Carter lepo objasnio zašto su tako odigrali...Kao Ramsi su imali devetoricu na liniji skrimidža što znači da nema teorije da trčanjem osvoje prvi down, a hteli su prvi down da bukvalno završe utakmicu.
Thomas je istrčao ispravnu rutu. To je pas koji Bris pogađa u 90+ odsto sluačajeva ali je eto taj promašio. Posle je krenulo sve nizbrdo i voila...

Činjenica je da su Saintsi imali još dve šanse da dobiju utakmicu i posle onog non-call, nisu zaustavili Ramse u zadnjem drive-u i svoj prvi drive u produžetku su odigrali kriminalno. Da su tad zabili TD niko ne bi pričao o nedosuđenom penaltiju.

edit: odgovarah simphony-ju. Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

672Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:19

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Vec sam rekao da ce sad promjeniti OT rule gdje prva ekipa koja zabija TD ima pobjedu i to zbog Patsa. OT SB i OT Afc championship.

673Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kako god okreneš, Sveci se usrali sami...

A bome i Poglavice...

I jedni i drugi su imali velike šanse dobit i pojeli su govno...

Mogu sad plakat koliko im volja i pripremat se za off season skupa s nama...

674Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:27

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Iz ove perspektive da, ali slušao sam First things first gde Cris Carter lepo objasnio zašto su tako odigrali...Kao Ramsi su imali devetoricu na liniji skrimidža što znači da nema teorije da trčanjem osvoje prvi down, a hteli su prvi down da bukvalno završe utakmicu.
Thomas je istrčao ispravnu rutu. To je pas koji Bris pogađa u 90+ odsto sluačajeva ali je eto taj promašio. Posle je krenulo sve nizbrdo i voila...

Činjenica je da su Saintsi imali još dve šanse da dobiju utakmicu i posle onog non-call, nisu zaustavili Ramse u zadnjem drive-u i svoj prvi drive u produžetku su odigrali kriminalno. Da su tad zabili TD niko ne bi pričao o nedosuđenom penaltiju.

Poslusao sam i ja to, ali call i dalje nema smisla. Tri poena imas u dzepu, sledeci cilj je istrosit vrijeme pa onda doci do prvog downa. Mnogo puta treneri sami sebe nadmudre, a nikakve potrebe nema za tim. Ostavis im 30 sekundi bez TO, pa ako uvale FG onda svaka cast. I onda se ljudi cude kako je NE stalno "talican", a timovi pucaju sebi u nogu iz meca u mec.

675Los Angeles Rams - Page 27 Empty Re: Los Angeles Rams taj Sre 23 Jan 2019, 14:38

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::
@Wild Raven ::Iz ove perspektive da, ali slušao sam First things first gde Cris Carter lepo objasnio zašto su tako odigrali...Kao Ramsi su imali devetoricu na liniji skrimidža što znači da nema teorije da trčanjem osvoje prvi down, a hteli su prvi down da bukvalno završe utakmicu.

Poslusao sam i ja to, ali call i dalje nema smisla. Tri poena imas u dzepu, sledeci cilj je istrosit vrijeme pa onda doci do prvog downa. Mnogo puta treneri sami sebe nadmudre, a nikakve potrebe nema za tim. Ostavis im 30 sekundi bez TO, pa ako uvale FG onda svaka cast. I onda se ljudi cude kako je NE stalno "talican", a timovi pucaju sebi u nogu iz meca u mec.

Exactly...

Sjeti se vašeg naslova vs Seattle pa onda isto vs Falcons...

Protivnički treneri htjeli nadmašit sami sebe u finišu kad su imali pobjedu u rukama pa se na kraju posrali sami po sebi...

A Čika Bili s kantom u rukama i osjmehom ošo na svoju jahtu ladit jaja i pit pivu...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu