NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Los Angeles Rams

Los Angeles Rams

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 11 od 13]

251 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 10:10

kb8

Moderator
Moderator
Dok je za bus plus i sendvič, neka ga...

252 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 10:16

kb8

Moderator
Moderator

Sve je pod kontrolom, nema zime...

253 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 12:01

Wild Raven

VIP
VIP
Trashtalk u punom jeku. Miris sezone se oseća.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

254 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 12:11

kb8

Moderator
Moderator
Da, da, lagano već tukne na tarapanu...

255 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 13:30

dr.dule

Admin
Admin
da nije bilo nas mucenika ovi jadnici iz sf bi imali krompir na saldu i Gareta danas. imace popravni u novoj sezoni. Darnold je veliki izazov.

256 Re: Los Angeles Rams taj Čet 03 Avg 2017, 13:54

kb8

Moderator
Moderator
Dok je vas, nema nama prvog picka...

257 Re: Los Angeles Rams taj Sub 05 Avg 2017, 15:46

dr.dule

Admin
Admin
jos da igrate sa nama 16 meceva ali nazalost po vas samo 2 puta. mi idemo na SB a SF na Darnolda.

258 Re: Los Angeles Rams taj Pon 07 Avg 2017, 08:29

kb8

Moderator
Moderator
E bravo, s obzirom da imate Kompasa, kome ste dali priliku da uzme Darnolda za džabe iduće godine?

259 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 10:20

kb8

Moderator
Moderator
Nego šta si onaj balvan od debele mame umislio, oćel se pojavit ikako u svlačionici?

Kažu da ak ne odigra Week1, da će popušit preko 2M kad se sve zbroji i oduzme odkako je u štrajku...

Fino ga odgojili, da bi riječ...

260 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 10:24

dr.dule

Admin
Admin
nece coek da igra za kikiriki. kada vidis koliko su neki dali za krmad onda to nije ni cudno. samo je trebalo o tome da misli kada je potpisivao ugovor.

261 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 10:44

Peyton Manning

Admin
Admin
Em je jedan od najboljih u ligi na svojoj poziciji, em igra za los tim, hoce bar kes

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

262 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 11:05

kb8

Moderator
Moderator
Al njemu je ostalo još dvije godine ugovora...

To bi bio presedan na presedanima...

Ja mu ne bi dao ni centa...

S njim ste imali 4-12 skor, bez njega ćete imat isto toliko, možda i tekmu, dvije bolji i šta onda...

Onda ne da ne vrijedi, nego još on treba platit da dođe igrat jer ćete imat na hrpi pun qratz love koje njemu niste opravdano dali...

263 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 12:48

SymphonyX

MVP
MVP
Liga mora odradit nesto po tom pitanju jer jedino NFL ima ovu vrstu problema.

264 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 19:01

penban

Moderator
Moderator
Donald je možda najbolji igrač na svojoj poziciji, ali treba da bude svestan da je potpisao ugovor i da mora da igra.

Kako bi bilo da neko od nas kaže neću na posao, jer me gazda ne plaća dovoljno? Pa dobio bi nogu u dupe odmah. Znam da NFL i naša realnost nije isto, ali ovo što radi Donald i pojedini igrači nije ok. Druže, imaš ugovor i igraj. Pregovaraj da ti rekonstruišu, daju nov. Ovo, bmk neću da treniram da se ne bih povredio... pa osiguraj se i radi. Šta sada treba da misle igrači u svlačionici? Oni treniraju celo leto, lome kosti, a on dođe i u fazonu sve ok momci.

I slažem se sa SX, liga definitivno treba nešto da uradi po tom pitanju... suspenzija neka ili tako nešto

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

265 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 20:06

Wild Raven

VIP
VIP
Ja sam imao apsolutno isti takav stav dok, pre jedno mesec dana, kod Skipa nisam gledao nekog lika, znam da je bivši igrač, koji je objasnio i drugu stranu medalje.

Naime on kaže da je sve to lepo, potpisao si ugovor i slično, ali problem je što kada prebaciš očekivanja onda kažu "e jebiga brate, potpisao si ugovor" a što kad podbaciš onda ne kažu "jebiga brate, potpisao si ugovor" nego paycut ili cut. Ako ćemo "potpisao si ugovor" uzimati kao argument, onda taj argument treba uzimati i kada strelica pokazuje u drugom smeru.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

266 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 20:20

penban

Moderator
Moderator
Pazi, sledećim ugovorom će on naplatiti to što je sada uradio... ta priča oko toga odradio sam ono za šta sam plaćen ne pije vodu. Šta sad, dođe sledeći ugovor gde će dobiti masu para i on onda ako ne ispuni očekivanja treba da ga katuju?

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

267 Re: Los Angeles Rams taj Sre 06 Sep 2017, 20:31

SymphonyX

MVP
MVP
Razumijem i taj stav,ali sve te "sitnice" oko otpustanja stoje u ugovorima.Prihvatio si pravila igre i sad ispostuj to sto moras.Kome se ne svidja ima Walmart za 15 dolara na sat (lupio sam brojku).

268 Re: Los Angeles Rams taj Čet 07 Sep 2017, 08:23

kb8

Moderator
Moderator
Upravo tako...

Pristao si na uvjete, potpisao, ko te jebe...

Mislim ko te jebe, ovdje govorimo o milionima u svim slučajevima o kojima mi možemo samo sanjat tako da ovo ko te jebe je više pod navodnicima...

Na sljedećem ugovoru se pobrini da bude bolje za tebe ak ti ovi milioni nisu dovoljni da nahraniš debelu mamu i problem is no...

269 Re: Los Angeles Rams taj Ned 10 Sep 2017, 10:20

penban

Moderator
Moderator
In a surprise move on the eve of the season, Rams defensive tackle Aaron Donald has ended his holdout.

A league source tells PFT that Donald showed up today and passed his physical. He’s back with the team.

That comes as a surprise, just a day after Rams coach Sean McVay confirmed that Donald won’t play tomorrow against the Colts.

Donald was risking losing $106,014 a week while he was out, and he has apparently calculated that he’d rather not miss out on his weekly game checks. He still wants a long-term contract that makes him the highest-paid player in the NFL, and he still may get it. But for now he’s ready to go back to work, on his old contract.

270 Re: Los Angeles Rams taj Ned 10 Sep 2017, 10:21

penban

Moderator
Moderator
Aaron Donald avoids financial loss, minimizes injury risk

271 Re: Los Angeles Rams taj Pon 11 Sep 2017, 10:44

kb8

Moderator
Moderator
Ubi Kompas one paćenike s Potkovama i to ladno...

272 Re: Los Angeles Rams taj Pon 11 Sep 2017, 10:56

Steelers

Design Team
Design Team
dadose vise poena nego za citavu proslu sezonu

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

273 Re: Los Angeles Rams taj Pon 11 Sep 2017, 11:11

kb8

Moderator
Moderator
Records all over da board...

274 Re: Los Angeles Rams taj Pon 18 Sep 2017, 13:14

dr.dule

Admin
Admin
A koliko moras biti očaj tim da izgubiš od Was kuci. Brzo će oni u neku drugu sredinu.

275 Re: Los Angeles Rams taj Pon 18 Sep 2017, 13:41

kb8

Moderator
Moderator
Još vas mi prebijemo u četvrtak na Levi'su i da vidiš veselja...

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu