NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Seattle Seahawks

Seattle Seahawks

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 22]

526Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Sre 13 Nov 2019, 23:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Adam Schefter reports the "expectation" is Tyler Lockett (leg) will be ready to play Week 12 against the Eagles following the Seahawks' bye.

Lockett spent the last two nights in the hospital after experiencing swelling in his injured leg, but the Seattle bye is pretty timely for him and he's flying back to Seattle today.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Seattle Seahawks - Page 22 Roster

527Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Čet 14 Nov 2019, 08:36

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Jbt poceo sam da verujem da mozemo do samog kraja.

O napadu sam vec pisao I ne treba mnogo trositi reci. OL igra sve bolje, najbolji pokazatelj za to je broj sekova I qb hitova Bose I Forda. Ukupno 0 sekova I 1 QB hit. Od 5 sekova koliko je SF imao 4 su dosla posle lose pokupljenih bliceva (sva 4 puta karson koji je inace prilicno dobar u tome) I jedan je dosao kada je NT SF-a bukvalno pregazio naseg treceg centra (jbg prva dva su nam povredjena).

Dizli se povredio ali je Holister odlicno preuzeo hvatacku ulogu sa pozicije TE, Loketu I metkalfu je pridodat Gordon, igra trcanjem je standardno solidna I uz MVP-a ovo je lagano top 5 napad lige.

A odbrana...cele godine kukam na pas ras, FS I NCB...Reed I Clowney su u sve boljoj formi, Clowney je promenio ulogu u ovoj poslednjoj tekmi I ako nam zazivi pas ras bicemo mnogo zajebani...Ansah je bivsi igrac I ono sto je zanimljivo je da je na trecem daunu snepove dobijao Shaqueem griffin...on jeste lagan ali je prebrz I videcemo da li moze nesto da donese...

Diggs je prvi put startovao kao FS I nerealno koliko se odmah osetila razlika u igri odbrane...imao je par jakih teklova, imao je presecenu, pametan je, ima range da igra FS, ima closing speed...ogroman ali ogroman pomak na bolje u odnosu na Tomsona...

jedina rak rana ostaje ta pozicija NCB, gde smo u prva dva drajva protiv SF svaki put popusili upravo zbog Tejlora...svaki treci daun je isao na njega I uvek je proslo...ne znam kako to Kerol misli da resi...mislim mi igramo mnogo base odbrane, ali opet kad god je treci daun moras da igras nickel ili dime, tejlor udje I uvek njega gadjaju...nije da on bas nikad ne napravi nista korisno (imao je I protiv SF jedan vazan PBA na trecem daunu) ali je realno ubedljivo najgori defanzivac kada je na terenu...

Sve u svemu sa Digsom I ozivelim pas rasom, ovo je sasvim solidna odbrana I uz napad ovakav kakav je uhvatim sebe da razmisljam I o najvecim dometima...

528Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 10:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Seattle Seahawks - Page 22 76946384_2767294103293459_7871683354209288192_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=VosaPI2CaFoAQkLNWO8a3VwJhtsCjTGJm4z_QodmUlOfwGsG50cEzHdkg&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
HOF

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

529Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 14:11

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Juce smo imali odlican pas rash I bez Clowneya. Problem je sto se Reed povredio I mnogo ce zavisiti od zdravlja ove dvojice. Ako nas zaobidju povrede do kraja godine (ova dvojica da se sto pre oporave), a nastavimo sa ovakvim rashom, mislim da smo najbolji tim konferencije.

Cudo sta je napravio Kerol kada se uzme u obzir da je u prethodne dve godine ostao bez Censelora, Tomasa, Sermana, Beneta, Avrila, Klarka I Boldvina.

530Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 14:29

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Sta se desava sa Carsonom? Ne prodje mec, a da ne fumbluje lik.

531Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 14:39

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Nista, Carson je samo Carson...isti problem je imao I na koledzu...nije on dzabe bio pik sedme runde...I nije da ga ja ne cenim sto mnogo fambluje (mada je to ogroman problem), nego sto je sansa da on napravi potez kakav je juce Peni napravio ravna statistickoj gresci...Peni se doveo u red, smrsao, zategao, uozbiljio, I kao takav je neuporedivo talentovaniji RB od Karsona...Ako nastavi da radi na sebi I svom telu ocekujem da bude prvi RB ako ne do kraja ove sezone onda od sledece sigurno...

532Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 14:46

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Biranje RB-a u prvoj rundi bi trebalo bit zabranjeno nekim GM kodeksom. Budalastina samo takva.

533Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 14:54

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ja se npr ne slazem sa ovim misljenjem koje je siroko rasprostranjeno...ono sto ja nikad ne bih radio je da ne bih davao drugi ugovor RB-ovima...ali uvek bih potrosio pika prve runde na RB ako mislim da je dovoljno talentovan I da moze da unapredi ekipu...

Ljudi su u fazonu , zasto da trosis pika prve runde kada dobrog RB mozes da dobijes I u kasnijim...

Jbg to mozes za svaku poziciju da kazes...

Vilson, Preskot, Brejdi ...

Pa Antonio Braun kao najbolji WR lige...

Ma ima million primera...

534Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 15:03

mardok

mardok
MVP
MVP
Radni vek RB je neuporedivo manji od ostalih pozicija jer su vrlo potrosni, sa te strane visok pik se ne isplati.

535Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Pon 25 Nov 2019, 15:14

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
I postoji velika sansa da ce ti strajkovati 😁

536Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks taj Čet 28 Nov 2019, 10:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Seattle Seahawks - Page 22 76905949_10157897899291263_1498366763606212608_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=YUpqiV5K2jUAQlgo8VvtQViZqRvyP1jVG46HDpHJzMPMXgCGmi__uoWWw&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

537Seattle Seahawks - Page 22 Empty Re: Seattle Seahawks Juče u 23:26

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Seattle Seahawks - Page 22 Roster

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu