NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 36 od 39]

876 Re: New England Patriots taj Čet 21 Sep 2017, 21:42

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
penban ::
Gronk ::Do Your Job 2 - Bill Belichick and Patriots 2016-17 - SB51

https://www.youtube.com/watch?v=nPiNLPf-7z8

koji genijalci rade u Patsima

kapa dole

Realno, uzivao sam gledajuci ovo.

877 Re: New England Patriots taj Sub 23 Sep 2017, 18:29

dr.dule

Admin
Admin
Valentine ode na IR. sada ne znam ko ce to krme zameniti.
NE ima prosek jedan igrac na IR po nedelji. mozda obore rekord GB kada su uzeli SB sa 15 igraca na IR.

878 Re: New England Patriots taj Sub 23 Sep 2017, 19:29

penban

Moderator
Moderator
Bolnica u Bostonu... znaci next men up

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

879 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 18:28

dr.dule

Admin
Admin
fin spisak neaktivnih danas.

880 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 18:31

dr.dule

Admin
Admin
Patriots inactives: LB Dont'a Hightower, OT Marcus Cannon, CB Eric Rowe, LB/DE Harvey Langi, OL Cole Croston, WR Matthew Slater, RB Rex Burkhead.

881 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 18:46

penban

Moderator
Moderator
Odmara ih Bili u prijateljskoj utakmici

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

882 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 18:51

dr.dule

Admin
Admin
Dontu ce to kostati . na kraju ce ovu sezonu igrati za kikiriki kako je krenuo.

ovo sa povredama dovodi do zakljucka da ce Bili posegnuti za trejdom nekim. 31 oktobar je sve blizi.

883 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 22:22

penban

Moderator
Moderator
Toma pokazao klasu, a Cooks zašto je tu... samo odbrana mora biti mnogo bolja i ako je kada je naviše trebalo odigrala super

884 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 22:33

dr.dule

Admin
Admin
odbrana je kriminalna. bice ribanja. mada je ipak septembar

885 Re: New England Patriots taj Ned 24 Sep 2017, 23:44

cubico

NCAA
NCAA
Dobro veče obožavaocima lika i dela B&B.
Šalim se, nisam se uključivao u raspravu do sad, ali moram da kažem da me po kozna koji put
Tomy oduševio i da ovaj sport pratim od njegovog prvog SB.
Postao sam godinama veliki fan NE , da ne kažem zagrižen toliko da nisam spavao posle KC na otvaranju.

886 Re: New England Patriots taj Pon 25 Sep 2017, 01:17

Gronk

Drafted
Drafted
In the history of the NFL there is 1 player with consecutive games of at least 375 yards, 3 TDs, 70% comp, with 0 INTs.

Tom Brady (age 40)

887 Re: New England Patriots taj Uto 26 Sep 2017, 11:20

dr.dule

Admin
Admin
Ova D je trenutno najgora D u eri Bila. Šamaru ih ko stign

32 odbrana po primnjenim poenima. 32 po dopuštenim jardina.

888 Re: New England Patriots taj Sre 27 Sep 2017, 19:58

dr.dule

Admin
Admin
citam po netu o odbrani NE.

na jednom forumu , covek je pitao. Zar NE ima odbranu? pratim ih dugo ali ovako ocajno nisu nikada izgledali. Tomi Boj ce morati da ima HOF sezonu da dodje do 6 prstena. znaci 40poena po mecu.

mada nasao sam i ovo zapazanje.

A few observations after watching some coaches film. I didn't watch all of the game, but when the DBs were in man coverage, they were very competitive and tight. Playing zone, not so much. When Watson got away, the DTs stayed home (generally played very well, really like Butler), but the DEs kept going very wide. I'm sure they were cautioned against inside moves so they could contain QB, but the OTs pushed them wide and Watson was able to run. When DBs are in man, they're not watching a QB run--backs to the play. More zone later to compensate. DBs looked to be very concerned with getting beaten deep, they kept giving a step or two on every fake and allowing space underneath. Gilmore looked great in run support, aggressive and attacked lead blocker fearlessly.
The only thing that really stood out to me was DE play--could be a lack of experience and positioning. Overall, despite giving up so many yards and points, I liked this defensive effort. This D can be good if they figure out DE.

889 Re: New England Patriots taj Sre 27 Sep 2017, 20:22

penban

Moderator
Moderator
Biće malo bolje kada se vrati Donta, ali generalno vidi se da nedostaje veteran (ili možda čak i dva) na DE

890 Re: New England Patriots taj Sre 27 Sep 2017, 22:19

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Gledao neki dan neku tekmu iz 2014 godine. Kad vidim Chandlera Jonesa i Ninka,plače mi se.

891 Re: New England Patriots taj Čet 28 Sep 2017, 08:16

dr.dule

Admin
Admin
dobra su ova dva momka sa arkanzasa ali su premladi. jedan fakticki u drugoj a jedan u prvoj sezoni. momak iz sietla tek stigao.

892 Re: New England Patriots taj Čet 28 Sep 2017, 12:16

SymphonyX

MVP
MVP
Butler je ove nedelje odigrao najbolji mec sezone,sredice se on tokom godine uprkos sporom startu.Taj ugovor je dodatni motiv.Dvojac cornera mora bit velika snaga odbrane,moraju branit i ono sto ne bi trebalo.

Chung sa druge strane vec duze izgleda lose,poceo je uzasno da mi ide na kurac.On i Richards me poludjese.

Svi DE su zeleni,prvi put u ovako velilim ulogama.Bice to bolje vec u novembru.

893 Re: New England Patriots taj Čet 28 Sep 2017, 20:53

SymphonyX

MVP
MVP
Sve price oko odbrane na stranu,ali napad bi bio vanzemaljski da je Edelman ostao zdrav.

894 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 22:06

penban

Moderator
Moderator
Tim koji nema napad protiv nas izgleda kao da mu je svaki WR, RB, TE, QB, OL na putu ka HOF

Gilmor pravi glupe penaltye i vraća ih u život. Stvarno odbrana nema veze sa životom... grozno. Fali tu dosta da bi ovaj tim mogao nešto da napravi ove sezone.

895 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 22:10

cooper

MVP
MVP
2-2
Previše propusta odbrane, ne može Toma sve sam (sa ne dobrom O-line).
Sekundari katastrofa, ali verovatno zato što nema pass rusha.
Nije smak sveta, ali mora bolje i biće bolje.

896 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 22:27

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Danas gledo recap sb51 i prodje mi kroz glavu, mozda ce me ubiti prejaka rijec, ali Amendola je najbolja FA akvizicija u istoriji NE. Ovo veceras je samo zacementiralo to misljenje. Neka me neko demantuje. I sva prica kako toma osvaja titule sa smecem od WR, Edelman&Amendola je par koji ja licno ne bi mijenjo za bilo koja 2 WR u nflu. Evo vam Megatron i Hulio za njih dvojicu, samo spustim slusalicu, Welker&Mos svaka cast, ali ova dvojica su srce i dusa ovog tima.

897 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 22:29

zvaljo

NFL Star
NFL Star
Naravno, o odbrani necu prozboriti ni rijec, Gilmoricu treba nabiti na qrac, to je sve sto cu reci.

898 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 23:11

dr.dule

Admin
Admin
D baš losa. Srećom pa 1.10.
Mnogo loših poteza u fa peridu. Usput DL premlada. Ne znam razlog dovođenja Harisa kad ne igra. Sekanderi los.
Imaće Bili dosta posla. Još se ide u Tampu u TNF terminu. Može se doći u neugodnih 2-3

899 Re: New England Patriots taj Ned 01 Okt 2017, 23:41

kb8

Moderator
Moderator
Obrana za qratz i odjednom Sistemski nije svemoguć, nema W, nema ničega...

Kako to pitam se a on GOAT il možda bolje rečeno Jarac...

900 Re: New England Patriots taj Pon 02 Okt 2017, 01:20

L.D.

NFL Player
NFL Player
Sreca je u tome sto igramo jos 6 tekmi u svojoj diviziji...inace smo bulja u deff. pa ocekujem neki skor 11-5.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 36 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu