NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 34 od 38]

826 Re: New York Giants taj Sre 12 Sep 2018, 09:01

Wild Raven

VIP
VIP
Ah...ajmo filozofski, definiši šta je istina ?

U ovom momentu stvarno jeste istinia, ne sporim. ( koncentrišem se na Iliju, Rajan me ne zanima ). Ali takođe je istina da je 2X SB MVP, dva puta je doneo svojoj franšizi kantu, imao je karijeru koju 99,9999 posto igrača koji su ikada ušli u NFL i koji će ikada ući u NFL mogu samo sanjati. S tim u vezi malo poštovanja nije na odmet.

Onaj pas kad je prebacio OBJ u EZ. Ono bi Webb pogodio. Ilija je loš, dok god je on QB Giantsi neće niđe. Nevezano s tim, kad Ramsey nešto postigne, onda može da kenja koliko hoće, do tada, malo poštovanja prema onima koji su više postigli nije na odmet.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

827 Re: New York Giants taj Sre 12 Sep 2018, 14:25

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Živa istina

828 Re: New York Giants taj Sre 12 Sep 2018, 21:29

mardok

NFL Star
NFL Star
@Wild Raven ::Ah...ajmo filozofski, definiši šta je istina ?

U ovom momentu stvarno jeste istinia, ne sporim. ( koncentrišem se na Iliju, Rajan me ne zanima ). Ali takođe je istina da je 2X SB MVP, dva puta je doneo svojoj franšizi kantu, imao je karijeru koju 99,9999 posto igrača koji su ikada ušli u NFL i koji će ikada ući u NFL mogu samo sanjati. S tim u vezi malo poštovanja nije na odmet.

Onaj pas kad je prebacio OBJ u EZ. Ono bi Webb pogodio. Ilija je loš, dok god je on QB Giantsi neće niđe. Nevezano s tim, kad Ramsey nešto postigne, onda može da kenja koliko hoće, do tada, malo poštovanja prema onima koji su više postigli nije na odmet.

Ma koliko mi bilo drago zbog pobeda u SB NYG protiv NE, tamo ih je uglavnom vodila odbrana, i WR koji su imali ona hvatanja kao Tajri i sl.
Drugo i Ilija je bio "dosta" bolji tada, stizu ga godine.

829 Re: New York Giants taj Sre 12 Sep 2018, 21:31

mardok

NFL Star
NFL Star
A da je Ramsey lajavac to stoji.

830 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:09

dr.dule

Admin
Admin
Ilija je propast vec pet sest godina.

831 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:10

KPGS

VIP
VIP
@dr.dule ::Ilija je propast vec pet sest godina.
Srecom pa se upropastio u oba SB!

832 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:11

dr.dule

Admin
Admin
da je Rivers imao takav tim imao bi bar 3 SBla.

833 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:14

KPGS

VIP
VIP
@dr.dule ::da je Rivers imao takav tim imao bi bar 3 SBla.
Ne bi, jer je uvek bio jako nervozan!
Ali nema veze, glavno da se Ilija posrao u perfect season i umesto 19-0, ostao Tomica popišan bez prstena i sa 18-1!
Laughing Laughing Laughing

834 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:15

dr.dule

Admin
Admin
posrao se dva puta a sada je i philly to uradila . pet puta to nikom nije uspelo. to za perfekt sezonu nema veze sa Ilijom . vise sa ona tri krmeta sto im se izmigoljio u 4daunu tada.

usput navijacima NYG nije lako. postali su standardni posmatraci PO. cak i Bafalu ili Tenesiju uspeva da udje u PO

835 Re: New York Giants taj Čet 13 Sep 2018, 15:55

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ilija nas je dva put usrao, ali i dalje nema tu negativnih emocija ni kapi.

836 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 09:37

kb8

Moderator
Moderator
Ovdje ili Ilija za qratz ili O line ili play call ili je sve troje, kako god okreneš ne izgleda baš dobro...

837 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 10:11

Wild Raven

VIP
VIP
Ilija jeste za kurac, O-Line takođe, mada je ono sinoć više posledica neuigranosti. Jedno deset stunt-ova su promašili ko koga treba da blokira. Kad je bilo 1 na 1 uglavnom su uspevali da se drže.

Ilija je sidro oko vrata ovoj ekipi Giantsa. Sa ovakvom OL moraš imat mobilnog QB koji je u stanju da produži play. Sinoć sam video tri situacije ( jednom OBJ, jednom Barkley, jednom Šepard ) gde su hvatači bili otvoreni u EZ, ali ih nije video jer je bio zauzet čuvanjem sopstvenog dupeta ( čitaj "bacanjem u bunar ili zaleganjem na zemlju da izbegne hit" ).

Sad ide Hjuston, pa New Orleans, Pa Karolina, Pa Eagles, Pa Falcons.....
Drugim rečima...kad je draft i šta ima dobro da se nađe sa visokim pick-om.

838 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 10:21

kb8

Moderator
Moderator
Pa QBa teško da ćete sad ubost, sljedeći draft je axe ne varam jak u D lineu...

839 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 12:19

Peyton Manning

Admin
Admin
@Wild Raven ::Sad ide Hjuston, pa New Orleans, Pa Karolina, Pa Eagles, Pa Falcons.....
Drugim rečima...kad je draft i šta ima dobro da se nađe sa visokim pick-om.
Kakav paklen raspored, a start vec los.
Najlepsi potez spin Barklija

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

840 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 12:46

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
OL katastrofa, vremešni Ilija izudaran u više navrata. Manje-više ako se ne dobije Hjuston, može se polako gledati ka draftu

841 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 13:16

SymphonyX

Veteran
Veteran
I Houston je na 0-2, tu ce da bude ozbiljnog krljanja.

842 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 13:21

kb8

Moderator
Moderator
S obzirom da je BOB s druge strane, lahko moguće da uzmete W...

843 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 13:40

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ako izdominiraju onaj jad od OL mogu dobit. Sa druge strane, Watt i co ce napravit isto. Znaci 40 poena u mecu highly unlikely.

844 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 13:47

mardok

NFL Star
NFL Star
Ali na papiru OL ne izgleda lose, mozda da se uigraju. Onaj G/T sto je otisao u Arizonu ih je izgleda drzao.

845 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 18:57

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Ima tu i do neuigranosti,ali mislim da ima i do inteligencije i osecaja za igru igraca i trenera.

Ej,bre,Dalas ti na jednom mecu proda milion stantova i vise puta corner blitz sa iste strane i ti ne umes nikako da se prilagodis.

Plus,mislim da je Vernon dosta potcenjen igrac.Bez njega Giantsi nemaju pass rush.

846 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 19:14

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Greota što je Barkli došao iza ove OL. Da li se neko seća kada je neki RB NYG imao preko 1000 yardi u sezoni?

847 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 19:17

Wild Raven

VIP
VIP
Imao je Ahmad sezonu nakon SB valjda.

Slažem se da je grehota, ali isto tako ne bi bilo fer prema ostatku lige da je došao u Stilerse recimo ili FIlu Very Happy

848 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 19:42

Steelers

Design Team
Design Team
Nije Ilija zaboravio da igra preko noci, mozda nije u formi ali bice dzajantsi opet jaki kad tad.. ali se radilo lose zadnjih par sezona i rezultat toga vidimo na terenu. Trebace njima vremena da posloze OL i odbranu i to se mozda nece desiti ove ali zasto ne sledece sezone i onda si u situaciji da imas prilicno konkurentan tim. a treba i psiholoski pripremiti bekama, neke stvari u ponasanju koje uocavam i u Pitsburgu mi se ne svidjaju, a sve je stvar trenera i discipline

ne kazem da je ilija tokom karijere bio game changer ili najbolji qb ikad koji je osvojio 2 titule, ali ipak ih je osvojio, ne slucajno i to treba postovati. u svom prajmu dosta bolji qb nego npr flako. e sad, posto nema poslozen tim oko sebe ti neki nedostaci lako iskacu.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

849 Re: New York Giants taj Pon 17 Sep 2018, 20:08

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
@Wild Raven ::Imao je Ahmad sezonu nakon SB valjda.
Pre više od pola decenije ako se ne varam...

Ne umanjujem ja ono što su Ilija i Koflin uradili, zapravo veoma su me obradovali što su dva puta ujebali NE, samo hoću da kažem da je šteta što verovatno nećemo videti pun potencijal ovog momka, koji bi možda čak mogao i biti bolji nego Eliot, Gurley, samo da ima pristojnu OL ispred sebe.

850 Re: New York Giants taj Uto 18 Sep 2018, 09:00

mardok

NFL Star
NFL Star
Cek zar NYG nisu imali boljeg centra, 1 ili 2.runda ?

A sto se tice Koflina, evo ga kod nas, radi ubija, mozak 200 na sat, bice da je video da uprava nece Iliju da smakne i da se sam povukao bez drame.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 34 od 38]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu