NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 27]

626 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 13:47

Peyton Manning

Admin
Admin
OBJ jedini game changer u timu, bez njega opet top 5 pick

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

627 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 14:28

Wild Raven

VIP
VIP
Pogrešno sam se izrazio. Ne da ga otpuste, nego da ga trejduju.

Jeste on game changer, niko ne kaže da nije, ali opet. Ima nešto i do sistema koji je otprilike i računao samo i jedino na njegove game changing sposobnosti.

Mislim da je neki lep debeli masan first round pick sasvim dovoljna kompenzacija kada se uzmu u obzir njegovi ispadi kraj aut linije i činjenica da će tražiti pare koje obično dobijaju franšizni kvorterbekovi.

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

628 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 14:33

Peyton Manning

Admin
Admin
Covek tri sezone kida, ima skoro 100y avg per game i sve tri sezone 10+ TD..ovu je poceo slicnim brojkama.
Povreda koja ga je snasla, jbg, nije injury prone, ono je jednostavno losa sreca. Stoji da ima ispade, ali da sam ja GM, zadrzao bih ga. Vredi mnogo vise nego sto ti ispadi odnose. Pare su velike, ali obrnuce se to, sigurno niko nece otici i kupiti pre Collinsov dres nego OBJ. Jasno mi je da ti govoris o salary cap, al mislim da se uzima u obzir i sire brojke.

629 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 14:40

Wild Raven

VIP
VIP
Videćemo, verovatno će on ostati u Giantsima, zato i kažem da je bold prediction. Mada se o ovome što ja pričam šuška, spominje se kao daleka mogućnost, a gde ima dima ima i vatre.

630 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 15:18

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Tacno kad pogledam ovu situaciju u Giantsima shvatim koliko je ovo komplikovan sport i koliko tu faktora ima da bi imao uspesnu ekipu i sezonu. Kad imas na papiru dobru ekipu i ekipu koja je prosle sezone imala dobar skor a sad propadne. Znas ti sta je 50 i nesto igraca u ekipi plus PS igraci, staff i ostalo i sve to treba drzati pod kontrolom. Svi imaju neke svoje zahteve, netrpeljivosti medju igracima itd. itd. Mislim i u drugim sportovima je tako ali ovde ima mnogo vise igraca a samim tim i mnogo vise potencijalnih problema, plus je hemija u timu jako jako bitna pogotovo izmedju nekih igraca.

631 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 15:29

dr.dule

Admin
Admin
Zato Imperija toliko traje.

632 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 15:39

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Istina, samo zaigrala mecka i kod njih Very Happy

633 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 15:44

Steelers

Design Team
Design Team
@dr.dule ::Zato Imperija toliko traje.
ma ovi vasi su male mace za one 70ih sto je na okupu drzao Cak Nol. sve velike zvezde i veliki egoi
da iskopiram sa viki.. Džo Grin, Teri Bredšou, Mel Blant, Džak Hem, Frenk Heris, Lin Svon, Džek Lambert, Džon Stolvort, Majk Vebster

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

https://cdn.pbrd.co/images/2xQ3LBsG.jpg

634 Re: New York Giants taj Pet 05 Jan 2018, 15:48

SymphonyX

MVP
MVP
Dovoljno je da pogledas Nolla i da znas da tu nema zajebancije Laughing

635 Re: New York Giants taj Sre 10 Jan 2018, 17:59

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Daj da ozvanicimo Patriciu pa da se napijem od srece.

636 Re: New York Giants taj Sre 10 Jan 2018, 18:05

Wild Raven

VIP
VIP
Ako stvarno tu nešto ima, načekaćeš se dok ovi ispadnu, a to neće biti skoro. Lično bih više voleo da sad nekog potpišemo i da počne da se radi, nego da čekamo još mesec dana.

637 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 08:28

kb8

Moderator
Moderator
Kaže panj Collins da nikad ne bi igro za Čika Billa...

Super je što on pobjeđuje al prestrog je, jebeš to kaže, bolje kad ima zajebancije...

Klasična nigger priča, bolje lijepo izgledat i izgubit, nego bit ružan i pobijedit...

Suma sumarum, ako je ovako razmišljanje većine svlačionice, ne znam koji qratz se otpustili Kakadua...

Fino se priviknite na luzerske sezone i milina...

638 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 09:19

Peyton Manning

Admin
Admin
According to FOX Sports' Jay Glazer, ex-Cardinals coach Bruce Arians was "just messing with the world" when he said Alabama coach Nick Saban could be interested in the Giants' head-coaching job.
Per Glazer, he, Arians, and ex-Bears coach John Fox went out for drinks Tuesday night, and Arians said this "after a few vodkas." It totally sounds like something Arians would do and say. The Saban-to-Giants rumors were quickly shot down by the New York Post on Tuesday evening. The G-Men appear down to Eric Studesville, Matt Patricia, Josh McDaniels, Steve Wilks, Pat Shurmur, and Steve Spagnuolo. Word Wednesday was that Patricia is viewed as the favorite.

639 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 09:26

Wild Raven

VIP
VIP
Napili se drugari i odlučili da malo podjebavaju narod.

Što se tiče Kolinsa, jebemliga. KaBe je u pravu što se tiče komentara....s druge strane reakcija fanova je da im se ne sviđa to što on priča ( nije jedina stvar koja im se nije svidela ) ali dečko je na terenu stekao pravo da van terena ima pravo da kaže ono što misli,

640 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 09:44

kb8

Moderator
Moderator
Pa da, na terenu je on pokazo igru al džabe ta igra ako je u luzerskom okruženju...

Mislim, ne znam, ja uvijek igram da pobjedim, jebeš personal stats i ina sranja i onda mi ovake priče idu poprilično na qratz...

641 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 12:05

Wild Raven

VIP
VIP
ja se slažem apsolutno s tvojom konstatacijom. Nije slučajno da su HC-ovi koji su najbliži uzoru austrougarskog kaplara istovremeno i najuspešniji.. ( Saban, BB, Lombardi )

642 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 12:18

kb8

Moderator
Moderator
Upravo tako...

Sumnjam ja da su i ti navedeni treneri baš toliko uštogljeni i da ne daju disat...

Stvar je u tome kad se primiš posla, onda ga i napravi kako treba do kraja pa se onda zajebajite koliko god kome volja...

Ne kaže Čika Bili uzalud Do Ya Job...

Poslije ćemo onda lako...

643 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 12:20

dr.dule

Admin
Admin
Word Wednesday was that Patricia is viewed as the favorite....to kazu i u Detroitu

644 Re: New York Giants taj Čet 11 Jan 2018, 12:28

Wild Raven

VIP
VIP
Ja sam i dalje uveren da nije pametno čekati čoveka koji će vrlo verovatno biti zauzet i početkom februara. Šta ako kažu on je naš čovek, on kaže OK ja sam vaš čovek...a tamo nakon SB kaže, ma ja bi ipak još uvek ostao kod Čika Bilija da još malo učim zanat.
Mislim ono, nije najstrašnije što se ispušilo za tog jednog, nego za sve ostale koji su bili opcija i koji su se uhlebili u međuvremenu.

645 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 08:54

Wild Raven

VIP
VIP
Znači ipak Shurmur.

646 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 09:02

kb8

Moderator
Moderator
Da, aj da čujem inside info, jel to dobro, nije, šta možemo očekivat jer ja ne znam šta bi reko, nepoznata mi materija skroz...

647 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 10:12

Wild Raven

VIP
VIP
Ne znam šta da ti kažem. On sigurno zna svoj posao kao OC, jer vidiš da Keenum deluje kao HOF, a Thielen pravi ludačke brojke kao risiver, tako da je s te strane verovatno dobar potez. Međutim, nama treba neki Bizmark, čvrsta ruka koja će zavesti red i disciplinu. Koliko je on to u stanju da uradi, zaista ne znam. Možda može, možda ne može.

648 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 10:47

kb8

Moderator
Moderator
Hmmm, da, dobih takav dojam...

Aj, ko zna, možda čo'ek ih i stisne i sve dotjera u red...

Neš si kontam da vaš novi GM nije bullshit guy i da prema tome je onda i ovaj odabran...

649 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 13:12

dr.dule

Admin
Admin
@Wild Raven ::Znači ipak Shurmur.

Cleveland Browns (2011–2012)
Head coach Cool

650 Re: New York Giants taj Uto 16 Jan 2018, 13:27

kb8

Moderator
Moderator
Nemreš skor u Govnjivih uzet ko mjerilo...

Tamo je i Čika Bil imo skor 5-11 u zadnjoj godini i nije se proslavio nekim potezima, nakon toga su ošli u Baltimore i ostalo je povijest...

Suma sumarum, što se dogodilo u Clevelandu, ostaje u Clevelandu...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu