NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 13 od 20]

301 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 13:54

kb8

Moderator
Moderator
Upravo tako...

Najbolja obrana protiv Zeke je dobar napad koji će ovoga držati uz sideline a to vaš očajni napad nije bio u stanju napraviti ni blizu...

Niste imal run game, dropovi su dolazili jedan za drugim i na kraju je bilo samo pitanje vremena kad će obrana puknit jer nemreš cijelu tekmu lovit Zeku po terenu i mislit da ćeš ga zaustavit do kraja...

No fuckin' way...

302 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 14:09

Wild Raven

VIP
VIP
Upravo ono što je recimo Dalas u stanju da uradi, a ima formalno duplo slabiju odbranu od nas.

Hoću da uvećam sliku svoje sinovice Merime.

303 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 14:21

kb8

Moderator
Moderator
Baš tako, Zeke & O line će biti Dallasova najbolja obrana protiv Rodgersa i Packersa...

304 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 18:05

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Pa i odbrana Bame je strah i trepet a primiše 21 poen u četvrtoj četvrtini. Rezultat čine poeni a vi ste ih primali zbog gluposti.

305 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 18:09

dr.dule

Admin
Admin
i napad koji ne moze da provede na terenu vise od par minuta.

306 Re: New York Giants taj Čet 12 Jan 2017, 00:27

NYG

Drafted
Drafted
Dugo mi jedan poraz ovako nije teško pao. 5 godina čekaš PO i onda izgubiš utakmicu na ovakav način. Green Bay-u svaka čast, Rodgers je zmaj, igračina, poštujem ga nenormalno. Ali realno, sami sebe smo pobedili. Prvih 27 minuta prvog poluvremena je odbrana odigrala NEVIĐENO. Takav napad, u takvoj formi, na gostujućem terenu, tako neutralisati...mislim da je i Denver iz prošle sezone prejeban. Jesmo se vratili onim TD Kinga, ali to je samo prividno, utakmica je izgubljena na kraju prvog poluvremena. Ovakve utakmice se dobijaju upravo na sitnicama koje ustvari čine krupne stvari. Ovakve utakmice rešava jedan Hail Mary, jedan drop, jedna glupost. Ovo je Playoff, ko pobedi ide dalje, ko izgubi ispada, prostor za grešku je minimalan. Umesto da materijalizuješ vrhunsku igru odbrane, ti odeš na HT sa -8. Najviše mi je krivo upravo te odbrane, koja je pokazala da je sigurno top 3 u ligi. Čak bih išao toliko daleko da mislim da jedino odbrana Giants-a ima rešenja za svaki napad u ligi. Eli i ofanziva su realno kuburili cele sezone, i kako se igrao regular season tako se i nastavilo u PO. Sve suprotno od prošle sezone kad je napad funkcionisao sasvim ok a odbrana zakazala. Šteta za propuštenu priliku, mislim da je D imala momentum i da smo mogli daleko da doguramo.

Što se tiče aktivnosti u narednih par meseci...moje mišljenje je da nam treba OT (2 komada) i TE. To mi je pod obavezno, a ostalo...pa jebiga zavisi... Osnovno pitanje je šta raditi sa JPP-jem i Hankins-om?! Prvi traži višegodišnji ugovor, i to popriličan. Ne bih mu dao ugovor duži od 3 godine a pošto na to neće pristati verovatno bih ga pustio s obzirom da će tražiti pare minimum kao Vernon. Volim ja JPP-ja, mislim da je odigrao baš dobru sezonu ali puno mi je to para za igrača koji sad već ozbilno postaje sklon povredama. Ima li dobrih pass rush-era na ovom draftu? U poslednje 2-3 godine nemam vremena da ispratim nadolazeće igrače pa ne znam. Odustajanje od JPP-ja automatski znači da bih produžio Hankins-a. Naravno, ako bi se odustalo od JPP-a, pod moranjem je da se nađe makar solidna zamena za njega. Cruz bi mi verovatno leteo iz ekipe (nažalost, baš dobar lik) zbog salary cap-a. Robinson-a bih produžio. Sa oporavljenim Vereen-om, RB po meni sasvim ok i mogu da prođu u ovom sastavu (bez Bobby Rainey-ja naravno). Sve u svemu, dobro je ovo skockana ekipa, ima ovde potencijala za veliki uspeh i mislim da uopšte nismo u lošoj poziciji za sledeću sezonu. Oko 32 miliona je na raspolaganju (bez potencijalnih cut-ova) i može dobar upgrade da se napravi. Okosnicu imamo, vrlo bitno je da je većina igrača osetila PO, i sad je sve na Reese-u.

307 Re: New York Giants taj Čet 12 Jan 2017, 01:06

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
NYG ::... utakmica je izgubljena na kraju prvog poluvremena. Ovakve utakmice se dobijaju upravo na sitnicama koje ustvari čine krupne stvari. Ovakve utakmice rešava jedan Hail Mary, jedan drop, jedna glupost. Ovo je Playoff, ko pobedi ide dalje, ko izgubi ispada, prostor za grešku je minimalan. Umesto da materijalizuješ vrhunsku igru odbrane, ti odeš na HT sa -8.
Ovo ja još od završetka utakmice pokušavam objasniti. Vodiš 6-0, oni "izjednače" na 6-7, i onda im iz jedne gluposti daš da pobjegnu na 8 poena, plus oni imaju posjed prvi u drugom poluvremenu, Rodžersu se podigne ego, čovjek se raspuca, preokret momentuma za 360 stepeni.

308 Re: New York Giants taj Čet 12 Jan 2017, 08:22

kb8

Moderator
Moderator
Ak je preokret od 360° onda i nije baš preokret, prije bi reko upravo suprotno od toga...

Zar ne?

309 Re: New York Giants taj Čet 12 Jan 2017, 10:44

dr.dule

Admin
Admin
iz tacke A okrenes krug i opet si u tacki A

310 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:04

dr.dule

Admin
Admin
General manager Jerry Reese even told the media that he and the rest of the front office have "started to think about who is the next quarterback" following Manning. They have no logical successor on the roster, so I imagine they plan on spending an early pick on a quarterback. Maybe a second-rounder, or something.

jel ovo istina?

311 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:06

Peyton Manning

Admin
Admin
Ima smisla. Da uci neko vreme od Eli

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

312 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:11

dr.dule

Admin
Admin
kao Eli od Kurta. ima neke logike ali mislim da nece to raditi na ovom draftu. bolje im je da prave bunker .

313 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:16

Peyton Manning

Admin
Admin
dr.dule ::kao Eli od Kurta. ima neke logike ali mislim da nece to raditi na ovom draftu. bolje im je da prave bunker .
Upravu si. Mozda jos ovu god da cekaju, dok mogu sa njim daleko, pa sl god da uzimaju. Posto deluje da ce on moci jos 2-3sezone

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

314 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:20

dr.dule

Admin
Admin
treba da gadjaju Ryan Ramcyzk-a ili debelog sa Bame samo ispred njih su ekipe poput Denvera koji placu za OT tako da moraju napred da idu.

315 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:22

Wild Raven

VIP
VIP
dr.dule ::kao Eli od Kurta. ima neke logike ali mislim da nece to raditi na ovom draftu. bolje im je da prave bunker .

Peyton Manning ::
Upravu si. Mozda jos ovu god da cekaju, dok mogu sa njim daleko, pa sl god da uzimaju. Posto deluje da ce on moci jos 2-3sezone

Ima previše rupa roster da bi se sad birao QB koji će se razvijati par godina. Sledeća sezona je mnogo verovatnija.

316 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:27

dr.dule

Admin
Admin
verujem da ce Titansi hteti da se spuste dole znajuci GM koji je ipak imao ozbiljnu skolu. taman toliko da se mazne neko od punudjenih OT.

317 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:30

Wild Raven

VIP
VIP
Imamo jako dobra iskustva kad na dan drafta trgujemo sa Titanima Very Happy

318 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:41

dr.dule

Admin
Admin
Kolins trejd. Eto sad ispred Denvera.

319 Re: New York Giants taj Sre 18 Jan 2017, 20:55

Wild Raven

VIP
VIP
vrlo realna mogućnost ako je prioritet neko od spomenutih linijaša. Kažu da ima struja koja daje prednost poziciji TE. Videćemo.

320 Re: New York Giants taj Sre 25 Jan 2017, 14:41

Wild Raven

VIP
VIP
Dobro obavešteni izvori tvrde da JPP traži Olivije Vernon pare, što znači da sledeće sezone neće biti član NY Giantsa.

321 Re: New York Giants taj Sre 25 Jan 2017, 14:48

SymphonyX

MVP
MVP
Vernon pare mu nece dat niko u ligi.

322 Re: New York Giants taj Sre 25 Jan 2017, 14:50

dr.dule

Admin
Admin
mozda da ima celu saku

323 Re: New York Giants taj Sre 25 Jan 2017, 15:03

KPGS

VIP
VIP
Kada bi GM znao da ce imati sve sezone u novom ugovoru kao sezonu kada su osvojili SB, i da nece biti povredjen i nece se vise igrati sa dinamitom, pa mozda ni onda ne bi dobio te pare, tako da pa pa!

324 Re: New York Giants taj Pon 13 Feb 2017, 19:27

Wild Raven

VIP
VIP
Otpustismo Kruza.

325 Re: New York Giants taj Pon 13 Feb 2017, 19:47

Wild Raven

VIP
VIP
A bogami i dženingsa.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu