NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 12 od 24]

276 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 10:12

kb8

Moderator
Moderator
Pogledavši tekmu rekao bih da bi bilo bolje da ste k nama došli u Californiu da odemo malo na pecanje plavorepe tune nego što ste smrzli i osramotili bezveze u Tundri...

277 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 10:15

dr.dule

Admin
Admin
Boki, daleko su oni od kalifornijskih pecaroskih udruzenja iz NFC W.

278 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 11:45

Danijel Lg

Admin
Admin
dobra sezona

STANE VAS SVE PRATI

279 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 11:53

kb8

Moderator
Moderator
Ma jesu oni bolji od nas al velim za ovo sinoć...

Bolje da su došli k nama u toplije krajeve odma, bacili bi ribičiju, roštilj, zeka peka i svima fino...

Ovako se i smrzli i još dobili po njonji...

280 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 12:15

Peyton Manning

Admin
Admin
Al je krenulo prozivanje zbog onog izleta WR od prosle nedelje

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

281 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 12:43

Wild Raven

VIP
VIP
i treba,

Pun mi je kurac stvari koje me ostave u životu i ojačaju.

282 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 12:44

dr.dule

Admin
Admin
ne vidi sto je problem sto su momci skoknuli do majamija.

283 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 12:47

Wild Raven

VIP
VIP
Ja mislim da nije problem. Njihov slobodan dan, i njihovo pravo da se provedu, ali kad se već kurče s tim, onda moraju biti spremni i na posledice.

284 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 13:22

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Moje misljenje je da ne bi smeo sebi da dozvolis da pred PO mec na taj nacin iskoristis slobodan dan da ides preko pola drzave da baris jaja na jahti vec da se pritajis odmoris i skoncentrises na ono sto te ceka, imao bi vremena svako od njih posle sezone da se razvlaci po Havajima, Barbadosima, Sent Kitsima ili gdegod

photo AZcardsscript.gif

285 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 13:31

Peyton Manning

Admin
Admin
A i ne verujem da je za telo mnogo prijatno da se u utorak kupas i suncas a u nedelju igras na -20

286 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 13:35

kb8

Moderator
Moderator
Pa imaće sad dobrih pola godine da svaki dan lade jaja na jahti...

I ko zna, možda to i potraje pa recimo OBJ više nikad ne vidi PO...

287 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 15:52

Pit Bull

NFL Star
NFL Star
Ja kad sam pricao da je Wing krs od puntera, meni neko ovde ubedjivao prosle godine da je najbolji u ligi.

288 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 16:18

KPGS

VIP
VIP
@Pit Bull ::Ja kad sam pricao da je Wing krs od puntera, meni neko ovde ubedjivao prosle godine da je najbolji u ligi.
Ja nisam sigurno.
One pantove bi ja bolje ispucao u krpenim papucama i Marlboro light cigaretom u ustima, mamu mu jebem kilavu!
A Robbie Govno, ne moze ni jedan kick off da dobaci do end zone, kilavi matori prdonja!
A guzato debeli RB, kick off returner Bobby R. koji je ono moron, nemam reci!

289 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 17:39

Wild Raven

VIP
VIP
Wing je bio oružje tokom cele sezone, sinoć je odigrao jako loše. To isto kao da sad kažeš da je Bekam krš jer je sinoć odigrao kao krš, a da zaboraviš koliko je dobar bio tokom sezone.

Guld je onako kikovao jer mu je rečeno da tako kikuje. Vrlo jednostavno. Neke ekipe imaju poverenje u svoje specijalne timove da će dobro da odrade coverage i tekluju pre 25 jardi. Ne znam zasigurno, ali mislim da mu je rečeno da onako radi.

Bobi Rejni mora u toku današnjeg dana da dobije otkaz, ne da se čeka FA, 1. jun ili šta se već čeka. DANAS MORA DA POPUŠI NOGOBULJ. Ono je potez koji se po svojoj gluposti graniči sa onim potezom specijalaca Bafala iz poslednjeg kola regularnog dela.

Za kraj ove sezone jedan citat. Ne bih umeo ovako lepo da sastavim ali se zaista slažem u potpunosti.

This WAS a good year

When the fog clears from your season-ending tears, and perhaps your own self-inflicted wound — that hang over you are going to wake up with Monday morning — you should realize this was a good season for the New York Football Giants.

After three straight losing seasons they went 11-5 and made the playoffs. They found a young head coach with a bright future. Whatever quibbles you have with Ben McAdoo, and I do have mine, you need to objectively recognize that much. They have a largely young roster that experienced its first taste of the playoffs, and left with a bitter memory that Giants’ fans have to hope drives them to be better and more focused on the things that matter going forward.

“It sucks. It’s a horrible feeling,” Odell Beckham Jr, said.

Yes, it is. Right now. In the end, though, you are left with a football team you should feel good about. Chalk this up as a missed opportunity. The bright side, though, is that perhaps it leads to better things down the road.

290 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 17:46

dr.dule

Admin
Admin
ne vidim da je tragedija izgubiti u PO od GB na njihovom terenu. bili ste dobri u dobrom delu meca. zbog nekih gresaka ste i izgubili. imate bazu pa sada upgrade na pijaci i na draftu.

291 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 17:54

Wild Raven

VIP
VIP
Upravo tako.

292 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 18:03

Peyton Manning

Admin
Admin
Tako je, nista se obrukali uopste. Da nije bilo hail mary i onog nenormalnog plesa za TD AR-Adams da se recimo uslu u drugo poluvreme 6-3 za NYG, mogli ste i da pobede.
Tim je pretezno mlad, tako da nije neki problem u NYG.

293 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 18:04

Sirko

VIP
VIP
Nisam ga nešto pratio ove sezone, ali Landon Collins deluje kao neverovatan igrac...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

294 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 18:06

Peyton Manning

Admin
Admin
Zver

295 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 18:10

Wild Raven

VIP
VIP
Legitiman DPOY kandidat.

Inače prošle godine je proglašen bustom i rupom, baš kao i Apple ove. Tako da ja verujem da će od Apple-a biti nešto. Nije lako biti ruki DB u NFL-u.

296 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 18:23

Raising Arizona

Moderator
Moderator
@KPGS ::
@Pit Bull ::Ja kad sam pricao da je Wing krs od puntera, meni neko ovde ubedjivao prosle godine da je najbolji u ligi.
Ja nisam sigurno.
One pantove bi ja bolje ispucao u krpenim papucama i Marlboro light cigaretom u ustima, mamu mu jebem kilavu!
A Robbie Govno, ne moze ni jedan kick off da dobaci do end zone, kilavi matori prdonja!
A guzato debeli RB, kick off returner Bobby R. koji je ono moron, nemam reci!

lol!

photo AZcardsscript.gif

297 Re: New York Giants taj Pon 09 Jan 2017, 23:23

Raising Arizona

Moderator
Moderator
Odel razbio zid ispred svlacionice posle meca, na Instagramu samo padaju fore, placem od smeha

photo AZcardsscript.gif

298 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 07:23

Wild Raven

VIP
VIP
Kad preve zid od sira tamo na LF. Very Happy

299 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 13:21

Vlado997

Hall of Fame
Hall of Fame
Zanemarimo onu notornu grešku kod Ilijinog fambla ali vidim da mnogi krive igrače napada što nema nikakve logike. Jest Ilija odigrao loše, jesu odell i cruz nestali na terenu, ali je odbrana prodala utakmicu. Onaj hail mary je po meni možda glupost sezone. A tek OVO, Apple je čitavu utakmicu igrao ko muva nez glave, umjesto da preuzme čovjeka koji mu bježi ka unutra on gleda u Rodgersa i onda Cobb diže ruku a ovaj umjesto da ga stiže i dalje gleda u Rodgersa i kad je skontao na koga ide pas ovaj mu je već pobjegao par metara i onda piši propalo. Ova dva TD-a su prelomili utakmicu. Ne mogu se praviti ovakve krupne greške i očekivati da se dobije utakmica.

300 Re: New York Giants taj Uto 10 Jan 2017, 13:44

Wild Raven

VIP
VIP
Niko nema nikakvo pravo da zucne nešto protiv ove odbrane. Držali su Giantse u igri celu sezonu. Držali ih ovu utakmicu do poluvremena. Napad koji nije u stanju pola sezone da postigne 20+ poena na utakmici jedino može biti kriv. Da je napad mogao malo više prvih dauna da osvoji i da malo više vremena zadrži fudbal i odbrana bi odigrala neuporedivo bolje.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 24]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu