NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » New Orleans Saints

New Orleans Saints

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 13]

151New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 1:23

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

152New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 11:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I jučer potres mozga u prvom drajvu i u pm sve skupa...

Odma se moralo mjenjat u hodu i Brees usere na kraju motku i vrati Falconse u borbu za PO...

New Orleans Saints - Page 7 14523112

153New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 11:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Dobro rece Kamara, da je bolje sto su on i Ingram zajedno, da je skoro neophodno za uspeh u danasnjem NFL imati dva RB..videlo se cim je izasao da je to tacno, cast Bellu, Zeke..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

154New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 11:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Posebno što je Kamara jeben i u passu pa kad su on i Ingram zajedno u igri ne znaš odakle udaraju jače...

Šteta što je najebo...

155New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 11:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ima 10 dana, a nije delovalo tako strasno, tako da verujem da ce igrati sledeci mec

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

156New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 11:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jest, do sljedećeg meča će se vjerujem oporavit al šteta za sinoć...

Da je osto u igri, dobili bi ih bez greške...

157New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 8 Dec - 16:16

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Liga sere sa suspenzijama,ali ne bi ni zastavice za onaj helmet to helmet hit.

158New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Uto 12 Dec - 14:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kamara se kažu vraća u nedjelju vs Jets...

159New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Uto 26 Dec - 18:20

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
U ovom momentu Mozzart daje 12.00 da ovi osvajaju. Mislim da ću podebljat tu nešto malo. Čisto da mi PO bude zanimljiviji.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

160New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 29 Dec - 8:10

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Kenny Vaccaro lands on IR.

161New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pet 29 Dec - 8:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator
A šta sad, svejedno odoše do kraja ove godine...

162New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 1 Jan - 12:44

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
za NO sam navijao da udje u SB, ali nakon sinocnjeg kalkulisanja zasluzuju poraz u wild card rundi

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

New Orleans Saints - Page 7 Roster

163New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 1 Jan - 12:48

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Payton je doktor,na kraj nije uspio da odglumi kako treba Laughing
Sustinski,ovo je dobar potez jer su Vikingsi najbolji tim lige trenutno.

164New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 1 Jan - 13:25

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Moze Atlanta da iznenadi u LA-u, pa ako pobede Pantere da vec u DR gostuju Minesoti.

165New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 1 Jan - 13:47

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Oce da izbegne vikinge! A to sto treba prvo pobediti Carolinu i da jaganjci dobiju pisavog Matty Ice-a to nista???

166New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 1 Jan - 14:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Zato sam napisao mozda. Very Happy

167New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Uto 2 Jan - 0:00

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Ne kažem da nije, ali nije mi baš najjasnije što mislite da je kalkulisao?
Zar ne bi ubacio 2. postavu i sačuvao igrače da je hteo da izgube meč?

168New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Ned 7 Jan - 22:28

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Ma kakvo izbjegavanje Minnesote, da smo dobili Bucse, išli bi na Eaglese, previše je to kalkulacija.

Terron Armstead i Trey Hendrickson obojica aktivni ali ćemo vidjeti koliko mogu da pruže. Da smo ostali i bez njega i Okafora, to bi bio problem. Biće teško dobiti divizijskog rivala 3 puta u jednoj sezoni tako da nas ne smatram nekiv favoritima.

169New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 8 Jan - 9:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bome na kraju biješe čupavo...

Moraće na Sjeveru to biti bolje, posebno obrana i run game, axe misli ići dalje...

170New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 8 Jan - 10:40

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Au. Ovi prošli i idu Uncle Dragecu na ispovest. Čeka čovek ovo već 8 godina.

New Orleans Saints - Page 7 DresNew Orleans Saints - Page 7 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

171New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Pon 8 Jan - 10:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
De ne izgori od želje prerano...

172New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Uto 9 Jan - 14:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Payton s metlom fešto u svlačionici poslje tekme...

A jes čo'ek car...

173New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Uto 9 Jan - 14:41

viking

viking
VIP
VIP
@dr.dule ::Au. Ovi prošli i idu Uncle Dragecu na ispovest. Čeka čovek ovo već 8 godina.
Živim za taj dan.

New Orleans Saints - Page 7 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

174New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Ned 14 Jan - 1:56

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Žao mi je ali nećeš dočekati to što čekaš. Wink

175New Orleans Saints - Page 7 Empty Re: New Orleans Saints taj Ned 14 Jan - 8:46

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Odrace Min plaćenike iz NO

New Orleans Saints - Page 7 DresNew Orleans Saints - Page 7 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu