NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC West » Arizona Cardinals

Arizona Cardinals

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 23]

476Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 24 Jan 2019, 16:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Arizona Cardinals - Page 20 Roster

477Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 14:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kome će ovi utopit Rosena i šta će dobit za uzvrat?

Arizona Cardinals - Page 20 14523112

478Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 14:36

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
@kb8 ::Kome će ovi utopit Rosena i šta će dobit za uzvrat?

Beliciku za 32 pika. Very Happy

479Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 14:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nije loše...

480Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 15:27

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
NFL zasluzuje gazenje od jos 20 godina ako nam poklone Rosena.

481Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 16:25

Blento

Blento
VIP
VIP
Ako su ovi moji zajunili da uzmu QB-a sa šestim pickom, ja bi više voleo da ga prosledimo Arizoni za Rosena nego da pokupimo Haskinsa ili nedaj bože Jonesa ili Stidthama.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

482Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Pon 25 Feb 2019, 16:51

mardok

mardok
MVP
MVP
Wild Raven ::Ako su ovi moji zajunili da uzmu QB-a sa šestim pickom, ja bi više voleo da ga prosledimo Arizoni za Rosena nego da pokupimo Haskinsa ili nedaj bože Jonesa ili Stidthama.
Isto vazi za JAX...
win-win situacija za obe ekipe.
Zona kupi Bosu i Mareja, nama QB...

483Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Uto 12 Mar 2019, 09:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Suggs ovdje kažu...

Lijepo...

484Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 14 Mar 2019, 16:55

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Cardinals signed OG Max Garcia, formerly of the Broncos.
A fourth-round pick in 2015, Garcia started 41 games for the Broncos across four seasons before tearing his ACL during practice last November.

485Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Sre 27 Mar 2019, 21:50

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Three teams are "very interested" in acquiring Josh Rosen from the Cardinals.

Those three teams are the Chargers, Giants and Patriots. It makes sense as Philip Rivers, Tom Brady and Eli Manning are all nearing the finish line and Rosen would be an ideal successor for any of the three. Per Klatt, one team has already offered Arizona a second-round pick for Rosen, though the Cardinals are apparently holding out for a first-rounder.

486Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 08:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pogotovo pa će dobit prvi pick...

487Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 08:32

Blento

Blento
VIP
VIP
Izgleda da nije tajna da su Giantsi ti koji su ponudili drugu rundu. I situacija je otprilike, iz ugla Giantsa, ako neko hoće da im da ponudi prvu rundu, onda aferim, neka ide.

488Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 09:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Upravo tako...

Druga runda, oš, neš, Marakeš...

489Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 10:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ima tu i onih drugih stvari prilikom trejda. prvo gledas da nije ista konferencija makar pik bio i manji.

Arizona Cardinals - Page 20 Dres Arizona Cardinals - Page 20 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

490Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 10:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
i mislim da fransiza qb vredi vise od pika druge runde. tu mora da ide ili prva runda ili makar jos koji sa drugom. Arz je dala za Rosena prvu ,trecu i petu rundu. i moje misljenje da Rosen nije slabiji ni od Darnolda niti Alena a da o bratu Lamaru da ne pricam. decko dobro da je ziv pored onakve OL koju je imala Arizona prosle sezone.

Arizona Cardinals - Page 20 Dres Arizona Cardinals - Page 20 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

491Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 10:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@dr.dule ::i mislim da fransiza qb vredi vise od pika druge runde. tu mora da ide ili prva runda ili makar jos koji sa drugom. Arz je dala za Rosena prvu ,trecu i petu rundu. i moje misljenje da Rosen nije slabiji ni od Darnolda niti Alena a da o bratu Lamaru da ne pricam. decko dobro da je ziv pored onakve OL koju je imala Arizona prosle sezone.

Rosen jedino moze da bude fransiza QB u Patsima i to sistemski, tu bi ga Bili pritegao mozemo i ti i ja igrati to. Za ostale ekipe promasaj

492Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:07

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Lika su satirali za manje od dvije sekunde nakon snapa.
OL Zone daleko najgori unit lige. Prerano je ocjenjivat sta je lik u ovom trenutku.

493Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:22

Blento

Blento
VIP
VIP
To ti je isto kao da odvezeš auto na autopijacu da ga prodaš, zato što kupuješ novi i tražiš deset hiljada jer si ga platio deset hiljada. E pa bato moj, tvoj problem koliko si ga platio. Ja ti dajem tri hiljade, ako hoćeš uzmi, ako nećeš tri, onda prodaj ga slobodno za deset. Pri tom auto imao par kvarova u međuvremenu, par puta ga čukali, par puta se čudno ponašao..

494Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:26

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Wild Raven ::To ti je isto kao da odvezeš auto na autopijacu da ga prodaš, zato što kupuješ novi i tražiš deset hiljada jer si ga platio deset hiljada. E pa bato moj, tvoj problem koliko si ga platio. Ja ti dajem tri hiljade, ako hoćeš uzmi, ako nećeš tri, onda prodaj ga slobodno za deset. Pri tom auto imao par kvarova u međuvremenu, par puta ga čukali, par puta se čudno ponašao..

Sta ako se trazi sedam hiljada? Very Happy

Taman tu negde oko 17.pika ... Very Happy

495Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:32

Blento

Blento
VIP
VIP
problem za Zonu je što oni posao moraju što pre da završe, kako vreme bude odmicalo njihova pozicija će slabiti. Zamisli situaciju da ga ne utope, a već su draftovali Murray-a i onda krenu kampovi, QB kontroverze i slično.

496Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ako ga ne utope do Drafta, piši kući propalo je...

497Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:38

Blento

Blento
VIP
VIP
Ma da...Šta će onda dobiti za njega. Igrača? Pik sledeće godine?

498Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 11:41

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nije mi nezamisliva situacija da obojica budu u kampu i Rosen bude bolji Laughing Jasno je sta bi se desilo, ali opet Laughing

499Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 13:31

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
I ja mislim da vredi ako ništa kasniji pik prve runde. Prvi mačići se u vodu bacaju, ne znamo mi ništa još. Može Mayfield biti bust na kraju...

500Arizona Cardinals - Page 20 Empty Re: Arizona Cardinals taj Čet 28 Mar 2019, 13:39

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Rosen da nije izasao prosle godine ove godine bi bio najbolji qb prospekt u klasi. i to miljama.
dajte ljudi . ove godine nemamo talenat. ovaj kepec ce proci kao RG III . ima da ga par puta odvale i moze da nosi u buducnosti gejtorad i peskire.

Arizona ga trejduje samo sto je dovela trenera kome se malac uklapa u sistem. fransiza qb se ne daje zbog trenera koji nije dokazan. plus trener je bio treca rezerva Brejdiju 2003. izabran je od NE . mozda treba imati na umu kada se bude trejdovao Rosen.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu