NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 23]

476Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Dec 2019, 22:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Winston prvi ikada sa 30TD i 30 INT u sezoni.
A jos i 5000y...ludilo od sezone
i 7 pick 6

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

477Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 29 Dec 2019, 23:02

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Da su ozbiljna fransiza, popio bi otkaz. S obzirom da nisu, verovatno ce ga zadrzati i naredne sezone. Nije on ruki da mu se tolerise toliko INT

478Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Dec 2019, 06:58

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
on je FA koliko znam

Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Dres Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

479Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Dec 2019, 10:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
35M po sezoni uzima ladno...

Tampa Bay Buccaneers - Page 20 14523112

480Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Dec 2019, 10:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ide tag, to je sigurno. A i on ce prihvatiti da igra pod tagom, jer zna da ga niko nece platiti nakon ovoga, a opet ni sutnuti, jer je bacio 5k jardi..

481Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 30 Dec 2019, 16:45

Blento

Blento
VIP
VIP

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

482Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 13 Feb 2020, 10:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator
What started as a joke during Jameis Winston’s historic 30-touchdown, 30-interception season has become a reality.

The Tampa Bay Buccaneers quarterback has finally undergone corrective eye surgery, according to the Tampa Bay Times.

Winston was actually the one to initially trigger speculation that he was undergoing LASIK surgery, posting a picture of himself wearing the large, dark glasses associated with the procedure on his Instagram story last week.

Kad sad tek čo'ek krene šamarat...

Jao...

483Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 17 Mar 2020, 19:43

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Dano da nam se napije za Tomu

484Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 17 Mar 2020, 21:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Očekujem najmanje ručak u Lovačkoj kući u to ime...

485Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 00:31

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ko je taj što su ga potpisali?

486Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 01:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Usrao se od Lamara i Mahomesa.
Ladno misli lik da ima vece sanse za SB sa ovima, vidjecemo koliko dobro je njegov tim procijenio situaciju tamo.

Osvetice se Billi kad se najmanje bude nadao.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

487Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 08:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

488Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 08:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Pa ovakve WR dugo nije imao. TE takodje dobar. E sad koliko je u njemu ostalo da to sve iskoristi, to je pitanje.

489Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ako O line ne odradi svoj poso, džabe mu sve...

Završit će na IR prije nego kasnije...

490Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 11:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne znam ko je ovaj tip i koliko je pouzdan i relevantan, ali Gurley je bas losa ideja pored rupa u OL.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

491Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 11:07

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
e za Gurley.a sam cuo ranije ako dodju do Toma Brejdija.

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

492Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 11:25

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Tu je Brus Arijans stari saptac kvoterbekovima, vise pouzdanja imam sto je on tu, nego samo sto je dosao Brejdi kao Brejdi, pogotovo u ovoj fazi njegove karijere. Izvuce Brus maksimum iz njega sto je prestalo Smile
Cini se da ce se plasirati u plejof prvi put od 2007.

Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Roster

493Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 11:41

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Imaju 60M trenutno, ali to ne ukljucuje JPP-a i Tomu.
Njih dvojica vuku izmedju 40 i 45 tako da tu nece biti previse mjesta za manevar. Gurley nosi 17.2M, to bas nema nikakvog smisla.

George Orwell

494Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 15:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
nema nam Dana da pusti koju reč, i turu

495Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 17:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Kazu da Brady zeli da igra sa AB.

496Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 17:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Stara vest. Mislim da je Tampa to prihvatila.

" />

497Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 20:42

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Brady je stvarno jadov ako mu je onaj bolesnik simpatican ili sta vec.

George Orwell

498Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 21:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Brady je stvarno jadov ako mu je onaj bolesnik simpatican ili sta vec.
Kazu da su svi timovi koji su hteli da ga potpisu bili upoznati sa tim da hoce AB

499Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 18 Mar 2020, 23:36

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Svaka cast Tomlinu kako je drzao Antonia Brauna fokusiranog na teren toliko dugo, jer je on kao klinac, nepredvidiv, a plus ego mu je jaci iz godine u godinu, svaki naredni potez nepredvdljiviji, dal od toliko udaraca kroz karijeru ili je i inace bio takav. Pravio je on losih poteza i u ranijem periodu karijere ali manje, i sve se to dalo brzo smiriti, jer je cesto bio i dobar, kul lik. Posle se omaklo kontroli. Tempirana bomba. Ako Arijans ga vrati donekle fudbalu svaka mu cast, mada se pokazalo da to ne moze ni njegov menadzer. AB je masina kad je na terenu, stvarno jedan od najboljih riisvera svih vremena. ali kao osoba...

Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Roster

500Tampa Bay Buccaneers - Page 20 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Čet 19 Mar 2020, 10:24

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
ne znam toliko o ab ali koliko mi mis ecini prije one zadnje sezone sve je manje vise dobro funkcionisalo s njim

sto se tiče tome, arians forsira duboke lopte, sad ima li jos snage u njegovoj ruci to nemam pojma

STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu