NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 19]

451Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 05 Nov 2019, 11:58

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Winston je kvoterbek sa više od 9 života. Trpe ga duže nego Sakramento Cousinsa. A ovaj drugi je znao nešto i pokazati

452Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 12 Nov 2019, 19:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Buccaneers waived CB Vernon Hargreaves.

The Dolphins are a likely candidate to claim him off waivers given their willingness to take chances on first-round pedigrees in a lost season.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Roster

453Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 12 Nov 2019, 19:41

Blento

Blento
VIP
VIP
Ček malo...neka stanu u red. Ima ih koji to odlučuju pre njih Laughing

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

454Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 18 Nov 2019, 12:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jameis WInston was his usual self, throwing four picks, essentially killing any chance the Bucs may have had of an upset. One of those was the fault of a terrible OJ Howard drop, but Winston’s inconsistency will forever hold Tampa Bay back. Will they finally look elsewhere this off-season?

Stvarno si nemrem zamislit tu agoniju forcanja za ove paćenike...

Tampa Bay Buccaneers - Page 19 14523112

455Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 02 Dec 2019, 22:13

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pit Bull je pre sezone predvidjao da ce ovi uci u PO i mislim se zajebao za sezonu, ja predvidjam da ce naredne biti u borbi ako zadrze ovu ekipu i trenere. Ekstremno mlad secondary (3 rukija im igraju prvu postavu), lajnbekeri i DL dobri, medju najboljima u ligi protiv trcanja, Beret odlicna sezona. Bili bi oni bolji i ove sezone da imaju boljeg od Winstona na QB, ne mora cak ni ne znam kako da igra samo da ne gubi loptu svaki mec po 3 puta. Al kontam ako zadrze vecinu odbrane i nastave da rade dobro imace dobru sledecu sezonu i pored turnover masine.

456Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 03 Dec 2019, 01:40

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Bio sam malo previse optimistican, s obzirom koliko su zajeban raspored imali, ali i dalje mogu izvuci 8-8 sto bi bio odlican rezultat.

Od svih tih prosek/slabih ekipa u NFLu, mislim da Bakanirsi imaju najvise slozenih stvari za uspeh, bukvalno im nedostaje jedna stvar, a to je kvoterbek. Mislim da sa Vinstonom ipak nece moci daleko.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu