NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 20]

451Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 05 Nov 2019, 11:58

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Winston je kvoterbek sa više od 9 života. Trpe ga duže nego Sakramento Cousinsa. A ovaj drugi je znao nešto i pokazati

452Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 12 Nov 2019, 19:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Buccaneers waived CB Vernon Hargreaves.

The Dolphins are a likely candidate to claim him off waivers given their willingness to take chances on first-round pedigrees in a lost season.

Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Roster

453Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 12 Nov 2019, 19:41

Blento

Blento
VIP
VIP
Ček malo...neka stanu u red. Ima ih koji to odlučuju pre njih Laughing

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

454Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 18 Nov 2019, 12:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jameis WInston was his usual self, throwing four picks, essentially killing any chance the Bucs may have had of an upset. One of those was the fault of a terrible OJ Howard drop, but Winston’s inconsistency will forever hold Tampa Bay back. Will they finally look elsewhere this off-season?

Stvarno si nemrem zamislit tu agoniju forcanja za ove paćenike...

Tampa Bay Buccaneers - Page 19 14523112

455Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 02 Dec 2019, 22:13

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Pit Bull je pre sezone predvidjao da ce ovi uci u PO i mislim se zajebao za sezonu, ja predvidjam da ce naredne biti u borbi ako zadrze ovu ekipu i trenere. Ekstremno mlad secondary (3 rukija im igraju prvu postavu), lajnbekeri i DL dobri, medju najboljima u ligi protiv trcanja, Beret odlicna sezona. Bili bi oni bolji i ove sezone da imaju boljeg od Winstona na QB, ne mora cak ni ne znam kako da igra samo da ne gubi loptu svaki mec po 3 puta. Al kontam ako zadrze vecinu odbrane i nastave da rade dobro imace dobru sledecu sezonu i pored turnover masine.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

456Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 03 Dec 2019, 01:40

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Bio sam malo previse optimistican, s obzirom koliko su zajeban raspored imali, ali i dalje mogu izvuci 8-8 sto bi bio odlican rezultat.

Od svih tih prosek/slabih ekipa u NFLu, mislim da Bakanirsi imaju najvise slozenih stvari za uspeh, bukvalno im nedostaje jedna stvar, a to je kvoterbek. Mislim da sa Vinstonom ipak nece moci daleko.

457Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 09 Dec 2019, 20:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Buccaneers coach Bruce Arians said Jameis Winston (thumb) will get a second opinion on his fractured thumb.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

458Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 09 Dec 2019, 20:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Fali im samo najbitnija pozicija u sportu.
Oni ce vjerovatno probati sa nekim reclamation projektom sledece godine.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

459Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 09 Dec 2019, 21:04

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Njima će uvek nešto faliti. Fascinira me strpljenje Evansa da ne traži trejd

460Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 10 Dec 2019, 09:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Winston je fantasy mašina...

Potpisujte ga long term mam...

461Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 10 Dec 2019, 09:28

mardok

mardok
MVP
MVP
@kb8 ::Winston je fantasy mašina...

Kad uporede Pejtona i njega, u njihovim 4.tim sezonama, obojica po 25 godina, statistike iste, bukvalno. Laughing

462Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 10 Dec 2019, 09:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator
E'o viš, to je to, max contract...

463Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 10 Dec 2019, 13:30

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@mardok ::
@kb8 ::Winston je fantasy mašina...

Kad uporede Pejtona i njega, u njihovim 4.tim sezonama, obojica po 25 godina, statistike iste, bukvalno. Laughing
Vidio sam prije neki dan. Ludo skroz.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

464Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 16 Dec 2019, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ovdje mi je najjače što će Winston potpisat long term i to ako ne max, onda barem blizu toga...

Majko mila...

465Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 16 Dec 2019, 14:44

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Jameis ide u HOF.

George Orwell

466Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Pon 16 Dec 2019, 15:57

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ludi su ako ga ne otpuste

467Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 21 Dec 2019, 19:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ian Rapoport reports the Bucs plan to bring back Jameis Winston for the 2020 season.

Winston is expected to be franchised this offseason, though the transition tag is another option. Despite his continued struggle with turnovers, Winston has taken a step forward under Bruce Arians — winning his last four starts and racking up huge yards with an injury-depleted supporting cast. It's an easy decision for the Bucs to keep Winston in the short term. Winston would make roughly $27 million under the franchise tag.

Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Roster

468Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sub 21 Dec 2019, 19:19

Blento

Blento
VIP
VIP
Možda se ipak predomisle Very Happy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

469Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 22 Dec 2019, 09:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Zasto bi se predomislili?
Tag je skroz realno za njega.
Vredi mu dati jos jednu sansu, ima tu kvaliteta, za sad ne vredi long term i to je to..nemaju visoku poziciju na draftu.

470Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 22 Dec 2019, 10:32

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ma on ima talenat to je ocigledno ali oni sa njim nece nista uraditi osim borbe za PO. On umesto u prvoj sezoni da ima ovakav odnos TD i INT pa da kazes uci se, al on u petoj to radi. I mozda nije imao ovoliko presecenih lopti u prethodnim sezonama ali ista je to igra i ne verujem da ce se sad nesto promeniti. A vec smo komentarisali da su odlicni ili ce biti odlicni na svim pozicijama skoro jer imaju bas mladu i kvalitetnu ekipu, plus kvalitetni treneri i jedno sto im fali je QB (eventualno RB).

E sad to je problem i ovo sto Maric kaze, nemaju visok pik a ni FA pijaca nije nesto kvalitetna tako da ce ispasti da im je najbolje da ga taguju, zadrze jos jednu sezonu, ako krene lose onda tankuju do kraja i sledeci draft biraju visoko nekog QB-a.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

471Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 22 Dec 2019, 11:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Pa da, tag bukvalno najbolja opcija. Nista long term, za sl sezonu boost or boom im svakako treba. A on moze poradi na igri tokom leta jer je i njemu jasno da nece dobiti zeljeni ugovor ako ovako nastavi.

472Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Ned 22 Dec 2019, 11:38

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Daj im Tenehila ili Folesa i oni su PO ekipa

473Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 24 Dec 2019, 12:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Tampa Bay Buccaneers - Page 19 80315146_10220576340374084_797506990858305536_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=ldCVw4hndF4AQnclibwanIEIzLpblxk4upyybVvdlY3zzUqIe4TmJHgHg&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

474Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Uto 24 Dec 2019, 15:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Laughing Laughing

George Orwell

475Tampa Bay Buccaneers - Page 19 Empty Re: Tampa Bay Buccaneers taj Sre 25 Dec 2019, 22:58

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Sta ja znam nisam pametan oko vinstona
Bice tu tag i drzi vodu dok majstori odu

STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu