NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Muzika,knjige,serije,filmovi i slicno » Šta trenutno slušate???

Šta trenutno slušate???

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 31]

751Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pon 25 Nov 2019, 19:44

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Šta trenutno slušate??? - Page 31 Roster

752Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 07:22

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

753Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 08:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jel ideš u subotu na Topljenje?

Šta trenutno slušate??? - Page 31 14523112

754Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 09:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ma jok, na pauzi sam. Very Happy

755Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 09:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Čuj pauzi...

756Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 09:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Laughing Laughing Laughing

Znam sta me najbolje vozi.  lol!  Trebalo mi je fazon dve godine kako bih vecinu stvari odslusao.

757Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 09:51

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ajd kad sam vec zaredjao.

758Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 12:53

mardok

mardok
MVP
MVP
@kb8 ::Jel ideš u subotu na Topljenje?
Ja sam planirao da slusam Brejchu, ali pomeranje ispita za subotu menja planove.

PS celu noc sam slusao temu iz Mandaloriana.

759Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 13:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@mardok ::
Ja sam planirao da slusam Brejchu, ali pomeranje ispita za subotu menja planove.

Laughing Laughing Svaka cast Svaka cast

Slusao Brejchu pre godinu dana, nema potreba da ga slusam u sledece dve godine. Setovi su mu maltene isti. Ne mogu da poreknem da vozi dobro, samo mi se generalno ne svidja hajp kao i to da se zbog njega propustaju neke stvari koje bolje mogu da legnu ljudima od Brejche. Cinjenica je da sam zbog njega zavoleo minimal i da sam zahvaljujuci njemu istrazivao i nasao druge DJeve koji mi odgovaraju.

Siguran sam da ce biti dogodine na Exitu. Jebes mi sve, dodje covek u Srbiju jednom u pola godine. lol!

Ja ocekujem i da ce ga Boogaloo dovesti.

760Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 13:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Moja Gđa ide, zato pitam...

761Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 28 Nov 2019, 18:00

mardok

mardok
MVP
MVP
@kb8 ::

Moja ima nervni slom zbog subote, pa zato ja ne idem.

762Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 29 Nov 2019, 09:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

763Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pet 29 Nov 2019, 23:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Drug ove i prosle godine slusao Amelie Lens dva puta, sada u februaru ici ce u Boogaloo da je slusa jos jednom. Ako nista drugo, osetice vajb zagrebacke publike.

Uh, kad je letos pustala ovu traku. Šta trenutno slušate??? - Page 31 3580319164

764Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pon 02 Dec 2019, 14:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@kb8 ::

Moja ima nervni slom zbog subote, pa zato ja ne idem.

Gđa oduševljena izletom u BG i samim partyem, kaže bilo vrh...

Suma sumarum, ja još zadovoljniji, Pihtija Bol ima da gori...

765Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Pon 02 Dec 2019, 14:34

mardok

mardok
MVP
MVP
Video sam slike koje su kacili drugari sa Vibe-a.
Neko divlje prase i sl...

766Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Čet 05 Dec 2019, 20:19

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran

Dingospo

767Šta trenutno slušate??? - Page 31 Empty Re: Šta trenutno slušate??? taj Sub 07 Dec 2019, 12:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Zadnjih dana cepam Behemoth. Cvjetaju u meni satanisticka osjecanja Very Happy

Sponsored content