NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Cleveland Browns

Cleveland Browns

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 36]

851Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 08:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Zabole ga...

Moro ja donjet malo vedrine u ovu govnjivost...

Cleveland Browns - Page 35 14523112

852Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 08:46

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ozbiljan sam bio Fickxo.

853Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 08:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bocni si to da svjetliš u Pustinji...

854Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 09:00

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
ja ovo ne bi obukao po kući, a verovatno je plaćeno nekoliko stotina do hiljadu dolara.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

855Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 09:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
U Rumi se vasar odrzava svakog 3. u mesecu od negde 1750. otprilike, Marija Terezija osnovala taj vasar..mogao je tamo da 1000din da uzme slicno nesto

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

856Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:43

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Retro outfit OBJ za povratak slavnih dana Cleveland Brownsa. Smile

857Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ima Dulo takvih trendži u ormaru još iz 91e...

Skupa sa zlatnim lancem...

858Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:52

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Wild Raven ::ja ovo ne bi obukao po kući, a verovatno je plaćeno nekoliko stotina do hiljadu dolara.
@Peyton Manning ::U Rumi se vasar odrzava svakog 3. u mesecu od negde 1750. otprilike, Marija Terezija osnovala taj vasar..mogao je tamo da 1000din da uzme slicno nesto
Laughing
Odel Dizelas

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Cleveland Browns - Page 35 Roster

859Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:55

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@kb8 ::Ima Dulo takvih trendži u ormaru još iz 91e...

Istoricari pocinju da iznose teoriju da je onaj krkljus na Maksimiru nastao zbog Duletove trenerke. Very Happy

860Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:55

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ali bez zajebancije...u hipotetičkoj situaciji u kojoj imam neprijatan izbor da izađem u grad ovako obučen i izađem u grad obučen samo u gaće i rukavice verovatno bih se odlučio za potonju varijantu.

861Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 10:59

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Ali bez zajebancije...u hipotetičkoj situaciji u kojoj imam neprijatan izbor da izađem u grad ovako obučen i izađem u grad obučen samo u gaće i rukavice verovatno bih se odlučio za potonju varijantu.

Daj bre Ipo,ovo sto je OBJ obukao nije tako strasno. Very Happy

Kada se samo setim one fotografije Djani,Savo MIlosevic i Perica Ognjenovic.

Dr. Igi stil na vrhuncu moci. Very Happy

862Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:02

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
to je taj neki nivo....

U NY se nije ovako oblačio. Dva sata čovek proveo u Klivlendu i odmah oštećenje mozga Very Happy

863Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Zona do trona ::
@kb8 ::Ima Dulo takvih trendži u ormaru još iz 91e...

Istoricari pocinju da iznose teoriju da je onaj krkljus na Maksimiru nastao zbog Duletove trenerke. Very Happy

Takav je Dulo, zaku'a i razguli...

864Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:11

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
dobro, imao je on i ranije nekih sklonosti ka alternativnoj garderobi

Cleveland Browns - Page 35 Gettyimages-1001448608 Cleveland Browns - Page 35 Odell-Beckham-Jr-Amiri-jacket-tee-jeans-Off-White-Nike-sneakers-Goyard-bagCleveland Browns - Page 35 Ed71a27f55d699409f8c10de06be95cb

865Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
istancan ukus rek`o bih

866Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:24

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Kad ovako areligiozan moram da se prekrstim jebote...šta je garderoba a šta tetovaža, moram da priupitam...

867Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Uto 02 Apr 2019, 11:26

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
$$$$ moj Boki

neko ga placa debelo da ovo nosi

868Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pet 05 Apr 2019, 17:14

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Browns signing ex-Steelers safety Morgan Burnett

Dorsey continues to churn the safety position in Cleveland. After trading Jabrill Peppers to New York, he cut young safety Derrick Kindred, traded for Eric Murray from Kansas City (another of his former draft picks) and now signs Burnett.

ovi samo kupe sve sto je slobodno

869Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pet 05 Apr 2019, 21:53

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Ne,ja bih rekao da se to zove stvaranje deptha u secondary-ju koje ce nam omoguciti fleksibilnost na draftu. Smile

870Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pet 05 Apr 2019, 21:57

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Zona do trona ::Ne,ja bih rekao da se to zove stvaranje deptha u secondary-ju koje ce nam omoguciti fleksibilnost na draftu. Smile
srecno s tim, kod nas nista nije pokazao iako se pravda da je igrao van pozicije

Cleveland Browns - Page 35 D3Fi-r9X4AETbbv

871Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pet 05 Apr 2019, 23:24

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Koliko mogu da vidim,coverage mu je los,ali je siguran kada su u pitanju tackle-ovi.

SS je Burnett,ono sto nam treba,startnog FS vec imamo.

Upravo je nas FS Randall imao dobru sezonu cim smo ga prebacili na FS,a kao CB u GB je bio los.

Da li ce promena pozicije upaliti i kod Burnetta,videcemo...

872Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pon 29 Apr 2019, 16:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Otkud Greedy tek druga runda?

873Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pon 29 Apr 2019, 16:43

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Pretpostavljam da su GM-ovi širom lige smatrali da će biti previše greedy kad dođe vreme da se potpiše drugi ugovor.

874Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pon 29 Apr 2019, 16:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Cle iovako jak, jos u drugoj rundi CB koji je bio sigurna prva runda. Kakav turnaround za fransizu..jos sad da se svi pokazu na terenu...

875Cleveland Browns - Page 35 Empty Re: Cleveland Browns taj Pon 29 Apr 2019, 17:29

penban

penban
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Cle iovako jak, jos u drugoj rundi CB koji je bio sigurna prva runda. Kakav turnaround za fransizu..jos sad da se svi pokazu na terenu...

bez toga je sve džaba
jesu možda pobedili u predsezoni, sada kada krene krljanje moraju da budu pravi

na ruku im ide što je afc north nikada slabiji

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu