NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Cleveland Browns

Cleveland Browns

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 30]

576 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 12:13

Peyton Manning

Admin
Admin
Mada ajde, Pitt i NO, to su dva ocekivana poraza, iako su mogli dobiti oba. Ipak pozitivno u odnosu na pre

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

577 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 12:49

kb8

Moderator
Moderator
Pa to je ono najtužnije, što su oni sretni s činjenicom da su bili u tekmi do samog kraja...

A obrana im pokidala obje tekme i oba kidanja na kraju za qratz...

578 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 12:57

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Iskaliće bes na Darnoldovcima u TNF

579 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 13:15

kb8

Moderator
Moderator
Majko mila, epski derbi nas očekuje...

580 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 13:35

SymphonyX

Veteran
Veteran
Odbrana kida, ali dzabe kad sa druge strane izmisljaju nacine da se ne pobijedi.

581 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 14:55

kb8

Moderator
Moderator
Jest da je Tyrod pogodio jučer onu bombu na kraju i da je kicker promašio 11 poena al nekako sam dojma da je vrijeme da se Baker baci u vatru...

Čo'ek je isuviše konzervativan i treba neko ko će potegnut pa nek ide sve u qratz a on očito nije taj materijal...

Kace samo sjetim lani onog meča u PO vs Jags...

Majko moja mila...

582 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 15:10

Wild Raven

VIP
VIP
Mi bi sa Tyrodom imali 2 iz 2. Surprised

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

583 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 15:19

kb8

Moderator
Moderator
A ne znam, meni je čo'ek tak, niđe veze...

U biti bio bi savršen za Titanse...

Niko ne bi ni znao da postoje svi skupa zajedno...

584 Re: Cleveland Browns taj Pon 17 Sep 2018, 16:29

Peyton Manning

Admin
Admin
Ne diraj mi Tyroda Very Happy

585 Re: Cleveland Browns taj Uto 18 Sep 2018, 00:51

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Tyrod je dobar kvoterbek za svaki tim koji ima jaku odbranu. Ne pravi čuda, ali ne pravi ni sranja poput recimo Bortlesa

586 Re: Cleveland Browns taj Uto 18 Sep 2018, 00:58

KPGS

VIP
VIP
Josh Gordon ode kod cika Bila Belichika za petu rundu (conditional ) draft picka!
Što si duvao i šmrkao i cugao je sada prošlost kad ga čika Bili dohvati!
Ili stvarno kraj karijere!
A i kremenjače su očajne!

587 Re: Cleveland Browns taj Uto 18 Sep 2018, 09:40

kb8

Moderator
Moderator
A trade objavljen u 4.20PM...

Slučajnost...

I don't think so...

588 Re: Cleveland Browns taj Sre 19 Sep 2018, 07:34

SymphonyX

Veteran
Veteran
Zane Gonzalez se povrijedio prije meca sa Saintsima, a sjajni Hue nije imao pojma o tome, saznao posle meca Laughing Pa koji je tamo raspad majko mila.

"That was not reported to me that Zane was hurt. I did not know and nobody had ever reported to me from our medical department that Zane was hurt".

Samo zbog ovoga zasluzuje otkaz.

589 Re: Cleveland Browns taj Sre 19 Sep 2018, 08:42

kb8

Moderator
Moderator
Ma puno previše je tu sranja, treba ih sve potjerat, zatvorit, preselit, šta god...

Pa vidi kaxu otpustili Colemana, na HK smo gledali mali djelić nečega di su ga na kraju otpustili maltene zbog ničeg, onda ovo s Joshom, tolke godine muke i onda odjednom trade, nakon prvog kola i sad eo ovo s kickerom di niko ne zna ko je ozljeđen, ko nije...

Baš su govnjivi do koske...

590 Re: Cleveland Browns taj Sre 19 Sep 2018, 21:32

Peyton Manning

Admin
Admin
Upravo ono sto smo pricali na forumu kao nesto sto moze lako da se desi, se desava vec sad u week3.
Na prvi pogled izuzetno jak WR korpus, kome Dez nije trebao, je desetkovan. Gordon cut, Landry povredjen i ostaju sa Callaway i Higgins, koji mogu biti super, al su vrlo nedokazani igraci. Njoku mora da proradi asap

591 Re: Cleveland Browns taj Sre 19 Sep 2018, 21:56

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Boki,a sta je nasa krivica kada je u pitanju sut karta Colemanu? Covek je samo par nedelja nakon toga dobio ekspres sut kartu iz Billsa koji su mizerni ove sezone.

Josh-a boli patka da skloni ruke sa cuge i trave.Brownsi su bili toliko strpljivi,ukazali mu sansu i poverenje koje ne bi niko drugi pokazao.

592 Re: Cleveland Browns taj Sre 19 Sep 2018, 22:12

SymphonyX

Veteran
Veteran
Njoku mnogo passova dropuje.

593 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 00:14

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
@Zona do trona ::Boki,a sta je nasa krivica kada je u pitanju sut karta Colemanu? Covek je samo par nedelja nakon toga dobio ekspres sut kartu iz Billsa koji su mizerni ove sezone.

Josh-a boli patka da skloni ruke sa cuge i trave.Brownsi su bili toliko strpljivi,ukazali mu sansu i poverenje koje ne bi niko drugi pokazao.

Pa i Coleman i Gordon su bili deo tima, kao i Zane, kao i Hue, sve su to (bili) Brownsi sve je to jedna velika usrana porodica.

594 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 00:19

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Brownsi su tim koji je imao pregrst titula u eri posle WWII i tim koji je jos pocetkom 80-ih imao jedan od najboljih win-loss odnosa u istoriji lige.

To sto su poslednje dve dekada tragicne,svakako nije usamljen slucaj u istoriji americkih sportova.

Liverpool,ne moze da uzme titulu u Engleskoj od 91,da li vam je i Pool jedna velika usrana porodica? Very Happy

Pogledajte GSW pre draftovanja Curry-ja i ekipe...

595 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 00:33

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Ima istine u tome što kažeš, ali nije baš najsjajnije poređenje. Liverpul ima trofej Lige Šampiona i još dva izgubljena finala i uvek je u gornjoj polovini Premijer Lige. Cleveland je više kao Notingem Forest Very Happy

596 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 00:36

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
@Peyton Manning ::Upravo ono sto smo pricali na forumu kao nesto sto moze lako da se desi, se desava vec sad u week3.
Na prvi pogled izuzetno jak WR korpus, kome Dez nije trebao, je desetkovan. Gordon cut, Landry povredjen i ostaju sa Callaway i Higgins, koji mogu biti super, al su vrlo nedokazani igraci. Njoku mora da proradi asap

Dobro zapažanje. Mislim da će Hue pokušavati sa Tejlorom dok ne ostanu bez šansi za PO. Očekujem Bakera od 11,12.kola

597 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 00:38

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Potrefio si pravi primer jer sam navijač liverpool-a.
Možda i jesmo bili malo usrani pre Kloppa, ali opet bili smo uglavnom u vrhu tabele a ne borili se za opstanak u ligi. Kako možeš da meriš uopšte te dve stvari???

Takođe sam i navijač Oklanda i mi smo bili a i sada smo malo usrani, jer nismo igrali PO više od deceniju do pretprošle godine, ali opet nikada nismo bili toliko usrani da imamo 1 pobedu u 2 sezone.

E sada što ti živiš u 80' a mi smo (Okland) zaglavljeni u 2002. to je druga priča, ali ne možeš da porekneš da ste dugo dugo vremena najusranija ekipa.

598 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 09:29

kb8

Moderator
Moderator
E baš to...

Nemreš poredit nekog ko je usran godinama i koji bi, da su pravila takva, ne ispo iz Lige nego bi nesto s lica Zemlje s nekim ko je stalno u gornjoj polovici pa tu i tamo bi uspio bljesnut...

Ma ne znam, puno previše je tu sranja od igrača, trenera, uprave, oružara da bi bilo bolje nego što je pa zato velim, sve rastjerat, preorat i ajmo isponove...

Pa pogledaj samo Ravense od njihova postanka do danas u usporedbi s ovim npr  Very Happy

599 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 09:46

Wild Raven

VIP
VIP
Jebomater...dao bih levo jaje samo da Baker startuje večeras. Da vidimo Baker vs. Darnold. Tačno bih ustao to da gledam pa nema veze što su Brownsi i Jetsi u pitanju.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

600 Re: Cleveland Browns taj Čet 20 Sep 2018, 09:59

kb8

Moderator
Moderator
Upravo tako...

Žrtvovo bi jednu noć nespavanja samo poradi toga...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu