NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 34 od 44]

826 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 05 Sep 2018, 19:01

Peyton Manning

Admin
Admin
Onda sam zajebao druga juce za fantasy, on kaze James, reko McDonald je prvi na depthu.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

827 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 05 Sep 2018, 19:09

Steelers

Design Team
Design Team
Donald je bio povredjen tokom kampa, mislim da nece ni igrati prvo kolo. Druga stvar, on je vise bloker nego hvatac, dok je Dzesi obrnuto. Generalno, to je Tomlinu bio problem nakon penzionisanja Hita Milera koji je bio dobar all around igrac. Vremenom, Dzesi Dzejms je popravio i blokiranje i zato mislim u ovom trenutku da je kompletniji igrac. Svakako je konstantniji.

Najbolje je to opisao jedan sajt:
Vance McDonald: Which will he have more of: dropped passes, touchdowns, or games played?

Jesse James: Besides his inability to block, he brings about the same skill set that Heath Miller would bring at age 38.

Xavier Grimble: The lack of competition keeps him on the roster, for now.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

828 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 07:43

SymphonyX

Veteran
Veteran
Vidim saigraci opleli po Bellu, i to ovi sto blokiraju za njega.
Dopizdilo ljudima izgleda.

829 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 08:14

kb8

Moderator
Moderator
Lijepo...

830 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 08:32

kb8

Moderator
Moderator
"What do you do? Here's a guy who does't give a damn, I guess so we'll treat it as such. I just hate it came to this," Ramon Foster said, per the Pittsburgh Post-Gazette. "He's making seven times what I make twice as much as Al (Villanueva) is making and we're the guys who do it for him."

Maurkice Pouncey is clearly DONE w/ Le'Veon Bell's absence. Says he would much prefer Bell just say when he's going to show up, even if it's Week 10: "Why play hide and seek? Why let your agent say this? Just man up and tell us what you're going to do.

DeCastro on Bell -- "Just sit out the whole year then."

Ccccccc, nice...

831 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 08:38

SymphonyX

Veteran
Veteran
Pizde ljudi jer nemaju pojma sta je ovome plan.
Mec je za vikend, a on jos odmara. Vjerovatno racuna da one kukavce iz Clevelanda mogu lako i bez njega rijesit.

832 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 08:43

kb8

Moderator
Moderator
Pa baš bi bilo lijepo vidjet njegov prvi ulazak u tu svlačionicu da vidimo ko je tu i koliko iskren u svim tim izjavama i nastupima...

833 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 09:17

Cenci

Hall of Fame
Hall of Fame
Sta sebi lik umislja??? Da ce Pittsburgh organizacija propasti bez njega. Koliko mi je bio drag igrac(zbog fantasya),poceo mi se gaditi sa ovim sranjima.

834 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 09:21

SymphonyX

Veteran
Veteran
Ispizdili su jer je izgledao obecao da stize u srijedu. Bar je to Poucey i DeCastro rekli. Zato su te izjave dosle u tom trenutku.

835 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 09:33

kb8

Moderator
Moderator
The Steelers have averaged more points per game without Le'Veon Bell (26.63) since he entered the league than with him (25.19) when you remove irrelevant contests where they rested starters. 16 games worth of data.

836 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 11:38

Steelers

Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Ispizdili su jer je izgledao obecao da stize u srijedu. Bar je to Poucey i DeCastro rekli. Zato su te izjave dosle u tom trenutku.
upravo tako. razocarao je kompletnu OL zato su se ljudi naljutili na njega. plus drago mi je gore sto su pomenuli da skoro svaki od njih prima 3 puta manju cifru da bi ga cuvao i da se niko ne zali jer se bore za tim. to su braca Smile

Kao sto rekoh i prosle sezone, ako Bel misli da je Pitsburg fransiza koja ce naceti trziste i biti prva koja ce nekom RB dati ogromne pare grdno se vara. A jos vise sto misli da ce ovaj holdout da utice na njih. Pa ljudi su najkonzervativniji u ligi, ako se zainate bice na klupi citavu sezonu. Runiji nisu ludi da toliko godina propagiraju jednu politiku kako u timu tako i uticaj u bordu sa ostalim vlasnicima protiv novog CBA. A ovo sa ugovorom Bela je vise od samog igraca. Njegov agent Adisa Bakari priprema teren i za ostale klijente, Bel bi bio neko ko bi otvorio put jacim ugovorima. Nema sanse da preko noci pregaze svoju politiku jer bi ispali licemerni.

“Tell his agent we voted no on the CBA,” said Foster, who is the team’s primary NFL Players’ Association representative. “So, until he tells his other clients to save money during the CBA lockout, he don’t need to preach about nothing like that.”

“If it’s his agent then, hey, I wouldn’t sign with him,” Pouncey said

837 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 11:46

Peyton Manning

Admin
Admin
Taj agent je teski rasista, svi klijentu su mu crnci, ne znam kako niko u USA ne pokrece pitanje crnackog rasizma?

838 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 14:37

Mean_Machine

NFL Star
NFL Star
Ne znam zašto ste svi protiv Bella.
Jeste da Steeelersi imaju pravo da ga dva puta taguju, ali očigledno to pravo nije baš pravedno.

Po mom mišljenju treba uvesti dve promene.

1. Ukinuti franchise tag
2. Ko pokuša hold out biva izbačen iz lige i nikada ne može da igra više u NFL-u

Dakle ispoštuj ugovor koji si potpisao ali zato nema zezancije nakon onoga što si originalno potpisao.

839 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 15:20

Wild Raven

VIP
VIP
To pod 1 je OK i verujem da će za par godina kad se bude pregovaralo oko novog CBA biti ozbiljno razmotreno.
Za dva nisam siguran. Nisam siguran da ne krši neka prava i propise u USA generalno ili nekoj od saveznih država.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

840 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 15:22

mardok

NFL Star
NFL Star
@Mean_Machine :: ispoštuj ugovor koji si potpisao

Nista osim ovoga.
Sve ostalo moze da se brise, jer kad jednom pogazis potpisani ugovor ti si govno od coveka. Ili ispostuj ono sto si potpisao ili idi prodaj hamburgere u Meku.

841 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 15:24

mardok

NFL Star
NFL Star
@Wild Raven ::To pod 1 je OK i verujem da će za par godina kad se bude pregovaralo oko novog CBA biti ozbiljno razmotreno.
franchise tag mora da postoji zbog balansa kvaliteta, i jos bitnije zbog onih koji razmisljaju samo o parama, 2 godine se stekaju, pa 3/4 godinu odigraju top, i onda traze $$$...

842 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 06 Sep 2018, 15:35

Steelers

Design Team
Design Team
na stranu ovo oko Bela, ja mislim da bi najveci sou bio da nas dobiju brownsi u nedelju. to bi krenulo masovno lozenje, emisije po nfln o uzdizanju klivlenda, analize strucnjaka i sve tako citave nedelje do meca sa NO kad ih brees ponovo vrati u realnost

843 Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 09 Sep 2018, 21:27

Steelers

Design Team
Design Team

844 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 10:34

kb8

Moderator
Moderator
Jel se Zvonce već prijavio na burzu rada?

845 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:44

Steelers

Design Team
Design Team
ne znam za zvonce, nek razmislja na kaucu. Ali znam za Konera da mi je ostavio dobar utisak prvi mec i nek samo tako nastavi.

Sa druge strane, pas igra je previse oscilirala, 6 turnovera su nam ispustili vec dobijenu utakmicu. mozda i malo vise nervoze jer je prvi mec, mada ruku na srce ni vremenski uslovi nisu isli na ruku.
par propustenih lopti kroz ruke i eto int. onda fambl tog istog konera, mada i nervoza kod bena.
odbrana je odigrala maestralno, bez greske i njima nista ne mogu zameriti. 3ipo cetvrtine su totalno iskljucili iz igre i gordona i lendrija. na kraju je i njih stigao umor, ili razocarenje zbog neefikasnosti napada sta li, ali opet su utakmicu priveli kraju. mozda i kljucan momenat nova povreda Hejdena, koji je do tog momenta odlican bio Sad

Poslednji izmenio Steelers dana Pon 10 Sep 2018, 12:46, izmenjeno ukupno 1 puta

846 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:46

Peyton Manning

Admin
Admin
Ok je Koner, al nije game changer kao Bell

847 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:51

Steelers

Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Ok je Koner, al nije game changer kao Bell
pa delimicno se slazem
zasto si upravu, zato sto je Bel imao utakmica gde se ponekad ne vidi citav mec, a na kraju kad treba privesti vec dobijeni mec kraju, on pokaze sigurnost i par puta za redom osvoji prvi daun i to je prelomni momenat utakmice. to je razlika, mada moze se steci iskustvom

zasto nisi upravu, zato sto je OL sinoc pokazala da nije sve do Bela. Da bukvalno mozes ubaciti bilo kog igraca iza njih imace preko 100y trcanjem. ili konkretno sinoc 135y i 2td

Koner za razliku od Bela kad nam se prikljucio nije bio dobar risiver, ali to se vremenom popravlja i sinoc je par puta bio sigurna opcija na kog odbrana zaboravi.

Naravno, Bel je trenutno druga dimenzija ne u odnosu na Konera nego u odnosu na citavu ligu. Ali, ipak su se sinoc videli neki znaci da nije sve do njega, a to najbolje potvrdjuje i onaj period sa De Angelom Vilijamsom

848 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:54

Peyton Manning

Admin
Admin
Stoji, OL je top, ali strah odbrane da li ce Big Ben dobaciti Belu pas koji uvek moze biti za 50yTD, kao i ta sigurna trcanja povremeno, ipak cine da bi Pitt trebao da se nada Bellu sto pre.
Kazu ocekuju ga pre kraja septembra.

849 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:55

Wild Raven

VIP
VIP
Ne može Koner otvoriti playbook ko što to radi Zvonce. To je razlika. Može on statistički u risiving kategoriji imati isto kao i Zvonce recimo, ali Zvonce na terenu otvara masu drugih stvari koje se statistički možda i ne vidi na njegovom učinku.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

850 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 10 Sep 2018, 12:56

Steelers

Design Team
Design Team
@Wild Raven ::Ne može Koner otvoriti playbook ko što to radi Zvonce. To je razlika. Može on statistički u risiving kategoriji imati isto kao i Zvonce recimo, ali Zvonce na terenu otvara masu drugih stvari koje se statistički možda i ne vidi na njegovom učinku.

samo cu citirati sebe posto sam editovao ovo a mozda niste uocili Very Happy

Naravno, Bel je trenutno druga dimenzija ne u odnosu na Konera nego u odnosu na citavu ligu. Ali, ipak su se sinoc videli neki znaci da nije sve do njega, a to najbolje potvrdjuje i onaj period sa De Angelom Vilijamsom

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 34 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu