NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 41]

601 Re: Pittsburgh Steelers taj Uto 26 Dec 2017, 14:16

SymphonyX

Veteran
Veteran
Haden je vrhunski igrac,ali jbg kad je staklen.

602 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Dec 2017, 23:00

Steelers

Design Team
Design Team
http://www.sportingnews.com/nfl/news/nfl-steelers-maurkice-pouncey-comments-james-harrison-patriots-legacy/1nprpgcnmg1e31isjv8l0x8xw2

Pouncey continued his rant, claiming the entire Steelers locker room was aware Harrison wanted out of Pittsburgh and the organization didn't just "get rid" of him. "He erased his own legacy here, let's be serious," Pouncey said
"He wanted to go," Pouncey said. "It's funny to read the stories.It's something he wanted to do. He needs to come out and admit that."

@MarcusGilbert88
truth will always come to light. But of course fans will jump to judgement. I get it

Hmm Hmm percepcija mi se totalno promenila nakon izjave ove dvojice

Poslednji izmenio Steelers dana Sre 27 Dec 2017, 23:10, izmenjeno ukupno 1 puta

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

603 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Dec 2017, 23:08

SymphonyX

Veteran
Veteran
Htio je da ide 100% jer mu Tomlin nije garantovao snapove,a imate dublju pass rush rotaciju od nas.
I ovamo ako uvati 10 snapova po mecu,moze bit zadovoljan.

604 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Dec 2017, 23:11

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Bogami i meni, imao sam isto misljenje da je sramota da ga tako otpuste ali sad posle ovoga... Jos pogotovo sto ima snimak gde Pouncey sve to govori, jasno i glasno. Znaci najverovatnije je istina jer ne bi tako izasao u javnost da nije.
I pitanje u komentaru na snimak: Does this influence Harrison being placed in the Steelers Hall of Honor?

Licno da je situacija sa timom za koji ja navijam, ne bih ga prmio u HoH ili nesto slicno. Da je otisao u NFC negde pa i da razmislim ovako, jok.

605 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 27 Dec 2017, 23:13

Steelers

Design Team
Design Team
Pa dobro... nek je posao kad mu vec ne daju sansu. Mada ja sam misljenja da je moralo biti mesta za njega. Bar za desetak snepova. Vat koji igra na njegovoj poziciji i kojega je on i spremao u kampu jeste sjajan. Ali Dupri na LOLB i nije bas ove sezone. A ako se povrede pitanje je ko ce ih zameniti.
U svakom slucaju ne krivim ga sto je otisao, samo bas nije morao u direktnog rivala za titulu
@Ol' Dirty Bastard ::Da je otisao u NFC negde pa i da razmislim ovako, jok
Slazem se

606 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 08:40

kb8

Moderator
Moderator
Finale AFC će biti Ravens - Jags tak da sasvim svejedno di je ova pizda otišla i šta napravila...

607 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 08:51

dr.dule

Admin
Admin
otisao je tamo gde su ga pozvali. nisam siguran da su se bas tukli za njega. naravno nije mi jasno ni sto ga Bili uzeo.

608 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 09:06

Peyton Manning

Admin
Admin
Covek je i dalje brutalno fizicki spreman i prosle dve sezone bio odlican, ne verujem da je toliko propao da ne moze da igra 10-20 snepova..
A uvek mi je bio odvratan lik, tako da me nista ne bi zacudilo sto se njega tice..sto rece Micel rizikuje legacy za 59k $

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

609 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 09:30

dr.dule

Admin
Admin
mislim da pare uopste nisu u pitanju vec da pokaze da nije za pecanje. mada sa 39 godina cisto sumnjam da nije.

610 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 09:36

kb8

Moderator
Moderator
I menščini...

Sumnjam da bi čamio čekajući na klupi da još ičega ima u njemu, bez obzira na njegove snimke treninga i inih sranja...

611 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 09:43

SymphonyX

Veteran
Veteran
To malo snepova sto je igrao,nije bas briljirao.Ne znam sto ljudi prave dramu od toga,NE ima gomilu povreda i klinaca pa nema sto izgubit.Dovoljno je vidjet ko je cutovan da se potpise Harrison.

612 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 15:25

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@dr.dule ::otisao je tamo gde su ga pozvali. nisam siguran da su se bas tukli za njega. naravno nije mi jasno ni sto ga Bili uzeo.

To stoji da se radilo o bilo kojem drugom igracu ali neko kao ko bi trebao da bude medju legendama Steelersa to ne moze da uradi. Mozda da je otisao na kraju sezone ali ovako u toku sezone kad Pit ima velike sanse za SB ti odes kod direktnog konkurenta. I stoji da Harrison nece odneti i playbook u Boston jer se to sve menja ali sam uveren da ce im na neki nacin pomoci, jer Belichik i njegova kompanija su takvi majstori da ce i iz najsitnijih detalja izvuci neki zakljucak koji ce im pomoci u potencijalnom susretu. Da im kaze Big Bena muci proliv pred svaki mec oni ce to znati da iskoriste tako da mislim da ce im biti pojacanje u tom smislu. I na kraju je trebao da izadje odma u javnost kao sto su rekli igraci i da kaze otisao sam zato sto sam hteo.

613 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 16:45

dr.dule

Admin
Admin
dize se prevelika prica oko njega. mozda cak i ne bude na rosteru u PO

614 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 16:47

dr.dule

Admin
Admin
e da. sada se setih . zar Harison nije odigrao jednu sezonu u Benglalsima. valjda sve to govori o liku koliko ga briga gde ce da ide.

615 Re: Pittsburgh Steelers taj Čet 28 Dec 2017, 17:44

Peyton Manning

Admin
Admin
@dr.dule ::e da. sada se setih . zar Harison nije odigrao jednu sezonu u Benglalsima. valjda sve to govori o liku koliko ga briga gde ce da ide.
Skroz sam zaboravio na to..2013 cini mi se..

616 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 01:04

SymphonyX

Veteran
Veteran
Sve ove price koje su isplivale zadnjih par dana su za mene samo pokazatelj slabosti Tomlina i njegove nemogucnosti da kontrolise svlacionicu i drzi stvari pod konac,ali to smo vec znali.Igraci govore da je Harrison spavao na sastancima,napustao stadion kad je bio inactive i pored svega lik ga drzi na rosteru,a igrao je jebenih 40 snapova citave godine.Na pitanje je li bio mentor mladjim igracima,Dupree se nasmijao.

617 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 12:46

Steelers

Design Team
Design Team
Landry Jones to start at quarterback for Steelers vs. Browns
plus se odmara i levion bel
ajde de, taman da hju zapliva u humanitarne svrhe kako je izjavio.
resio tomlin da klivlendu da poklon za novu godinu.

i slazem se sa ovim clankom, posto je dzouns odavno pokazao da od njega nece biti nista. mogli smo makar testirati rukija
Josh Dobbs should start over Landry Jones for Steelers Sunday

618 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 14:07

Peyton Manning

Admin
Admin
Ja odigrao na Cle, 5.40 kvota u Mozzartu, izgleda da ne znaju da ne igraju Ben, Bell, vredi probati

619 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 14:17

Wild Raven

VIP
VIP
Kurac dragi gledaoci...već palo na 3.30

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

620 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 14:17

Peyton Manning

Admin
Admin
Ja u 9 odigrao, 5.40
Samo nisam singlirao, tu sam pogresio..trebao sam soma staviti

621 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 14:19

Wild Raven

VIP
VIP
jasno...te stvari se igraju u singlu. Krajnje neprijatno je da to padne na kvotu 1,35 Mančester Junajted ili tako nešto

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

622 Re: Pittsburgh Steelers taj Pet 29 Dec 2017, 14:21

Peyton Manning

Admin
Admin
Odigrao na brzinu i sad planirao da odem da stavim soma, al necu na kvotu 3

623 Re: Pittsburgh Steelers taj Ned 31 Dec 2017, 17:45

Steelers

Design Team
Design Team
Ben Roethlisberger leads the list of inactives, with Landry Jones getting the start. Antonio Brown is also inactive, Le'Veon Bell is also getting a rest.

Maurkice Pouncey and David DeCastro, two players who didn't miss a game all season, will both get a rest as they are inactive.
Cameron Heyward is the only starter on defense who is inactive, giving the veteran lineman a chance to rest.

E ako ovu utakmicu ne dobiju Brownsi slobodno nek se ugase. 3 najbolja igraca u u napadu. Sack lider hejvard.. i 2 najbolja ol

Steta zbog hejvarda jer smo imali sansu da oborimo timski rekord Blitzburga po broju sekova u sezoni
http://www.post-gazette.com/sports/steelers/2017/12/28/steelers-sacks-record-blitzburgh-cam-heyward-bud-dupree-t-j-watt-keith-butler/stories/201712280163

624 Re: Pittsburgh Steelers taj Pon 01 Jan 2018, 02:39

Steelers

Design Team
Design Team
statisticki najbolji blitzburg/celicna zavesa u istoriji tima

The 2017 #Steelers have set a single-season franchise record with 56 sacks, surpassing the previous mark of 55 (1994 and 2001).

625 Re: Pittsburgh Steelers taj Sre 03 Jan 2018, 12:54

kb8

Moderator
Moderator
Samo za navijače Čeličnih...

Jel bi mjenjali Big Bena i 2 naslova (možebitno ove godine i 3) za ARoda i 1 naslov?

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu