NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 30]

726Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 15:54

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
vidim vidim ipak...

ukazuje mi se, ko gospa.

727Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 16:03

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
kb, rijesite ih vi sad da se mi priblizimo 1st seedu, pa cemo vidjet Lamara sa Mahomesom u polufinalu AFC.
Ja se i dalje vise plasim Chiefsa.

728Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 16:11

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
@Ol' Dirty Bastard ::
A kad smo kod OL ima jos jedan igrac koji je bio tema tog drafta a to je bio Orlando Brown Jr, decko ima Pro Bowl sezonu a pao je u trecu rundu kad smo ga birali zato sto je imao ocajne brojke na kombajnu pa se opet vracamo na pocetak da tu zavisi od milion faktora kako ce se stvari odvijati. Razmisljam da ni ne pratim vise taj draft bas zbog ovakvih primera, samo pogledam posle ko je koga uzeo i mozda malo hajlajtse za neke i to je to.
Orlando je odlican, ali Stanley je daleko najbolji tackle u timu. Veliki je to luksuz. Yanda je takodje u vrhu lige, bacao je ljude sinoc kao malu djecu.

729Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 16:25

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Lamar bi imao drugačiju sudbinu u bilo kom drugom timu. Ovde je upao u sistem koji je napravljen zbog njega, ima top 3 OL lige da ga štiti. Što se tiče udaraca, dobijao ih koliko i svaki drugi QB u ligi. Pametno trči, ulazi između defanzivaca i pada/izlazi u out svaki put kad vidi da dalje neće moći.

Wilson ima fantastičnu sezonu zaista, ali po meni nema dvojbe ko je MVP ukoliko stvari nastave da se odvijaju ovim tokom.

730Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 16:41

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@The Bad Man ::Lamar bi imao drugačiju sudbinu u bilo kom drugom timu. Ovde je upao u sistem koji je napravljen zbog njega, ima top 3 OL lige da ga štiti. Što se tiče udaraca, dobijao ih koliko i svaki drugi QB u ligi. Pametno trči, ulazi između defanzivaca i pada/izlazi u out svaki put kad vidi da dalje neće moći.

Wilson ima fantastičnu sezonu zaista, ali po meni nema dvojbe ko je MVP ukoliko stvari nastave da se odvijaju ovim tokom.

Ne bih se slozio sa ovim, to mnogi ponavljaju kako udarce dobijaju i QB-ovi koju su dzepu stalno pa se povrede itd. To je istina, mozes se povrediti i kad silazis niz stepenice al svakako bi trebalo vise da pazi, pogotovo kad je utakmica vec gotova prakticno. I ne prima on ne znam kakve udarce, do sinoc bar nije, al ih opet prima a cesto i ulece u igrace. Ja uvek kazem, imamo dva QB-a u ligi kao primere kako treba i kako ne treba igrati ako trcis a to su Wilson i Newton. Ja se ne secam kad je Wilson dobio neki ozbiljan udarac u karijeri a evo vec osam godina igra nije mec propustio dok je Newton igrao kao FB do sad u karijeri. Izlece Lamar u aut cesto i ume nekako da se postavi da ne dobije bas udarac jak al ti udarci ce se nakupiti, ako planira da ima dugacku karijeru mora da ih izbegava inace ce mu karijera biti kao u prosecnog RB-a.

731Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 16:48

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Wilson je druga kategorija, nije za poređenje za Lamarom i Camom. Prvi je u top 3 najpreciznija QB u ligi, dok druga dvojica trčanjem nadoknađuju manje preciznu ruku.
Drugim rečima, oduzmi mobilnost svoj trojici. Samo Wilson ostaje elitni QB

732Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 17:00

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Stoji to, nisam ih ni poredio u tom smislu nego sam uzeo za primer nacin na koji trce. Ja ni ne kazem da Lamar treba da trci manje, rekao sam skoro da sto se mene tice nek trci po 30 puta svaki mec samo da bude pametan ko Wilson dok to radi.

733Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sre 27 Nov 2019, 21:59

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Men'se čini da će ovaj biti one year wonder, potom prosečno solidan dok ne dobije po pičci a onda rang njegovog mentora RGIII.

734Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sre 27 Nov 2019, 22:28

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Mean_Machine ::Men'se čini da će ovaj biti one year wonder,  potom prosečno solidan dok ne dobije po pičci a onda rang njegovog mentora RGIII.

To ce ti Steelers najbolje objasniti kako funkcionise Very Happy

735Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sre 27 Nov 2019, 22:37

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::
@Mean_Machine ::Men'se čini da će ovaj biti one year wonder,  potom prosečno solidan dok ne dobije po pičci a onda rang njegovog mentora RGIII.

To ce ti Steelers najbolje objasniti kako funkcionise Very Happy
Mean Machine zna znanje Smile

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Baltimore Ravens - Page 30 Roster

736Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Ned 01 Dec 2019, 22:26

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Nemojte me shvatiti pogrešno, svako ko dobije Varatriote (u PO) zaslužuje moje simpatije, tako da samo napred Lamar, ali moje prognoze ostaju iste.

737Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 09:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Sin mi je zadovoljan a ja nemrem reći da sam nešto previše razočaran, posebno jer su Patsi popušili pa nije udžabe bio ovaj poraz...

Suma sumarum, vidimo se u Miamiu za dva mjeseca na revanšu...

Baltimore Ravens - Page 30 14523112

738Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 10:31

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Sin mora da vodi glavnu rec sad, da zabije zastavu Ravensa u dvoriste i kaze ova kuca je teritorija Baltimore Ravensa Very Happy

739Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 10:32

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
bogami kandidati br.1 za SB

740Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 10:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Ol' Dirty Bastard ::Sin mora da vodi glavnu rec sad, da zabije zastavu Ravensa u dvoriste i kaze ova kuca je teritorija Baltimore Ravensa Very Happy

Šta jest, jest...

Do revanša za dva mjeseca moram tišu, mišu...

Dogovorili smo se da s obzirom da ima zimsku kapu da mu sad naručim i šiltericu da ima, reko problem is no cheers

741Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 12:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ubo sinu šiltericu i sebi majicu, da iskoristim poštarinu i to Very Happy

Baltimore Ravens - Page 30 15752810

742Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 12:23

Blento

Blento
VIP
VIP
Čovek se uči dok je živ...Prvi put čujem izraz "šilterica" za kačket...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

743Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 12:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Cool

744Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 12:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Ubo sinu šiltericu i sebi majicu, da iskoristim poštarinu i to Very Happy

Baltimore Ravens - Page 30 15752810
bacene pare, ima i jeftinijih krpa

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Baltimore Ravens - Page 30 Roster

745Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 12:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Cool Faca

746Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 19:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Baltimore Ravens - Page 30 MmzGXyd

ODB jutros

747Baltimore Ravens - Page 30 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 02 Dec 2019, 21:23

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Laughing Laughing

Tako nekako je i bilo, gledalo se karanje Patriota ujutru uz kaficu, nikad sladja nije bila Very Happy

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu