NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 30]

701Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 18 Nov 2019, 14:25

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Bye week prica je skroz realna, pa i borba za 1st seed.
Jedan mec razlike u odnosu na NE, a imate tie breaker.

Stvarno izgledaju impresivno, Lamar je bas gotivan lik van terena. Na draftu sam imao predrasuda, ali totalni je car.
Ne bi trebalo da imam simpatija prema AFC rivalima, ali on i Mahomes su bas ljepota za gledanje.

702Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pon 18 Nov 2019, 15:46

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran

703Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:04

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran

704Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Moram priznati da s obzirom da ganjate Patse za #1 seed da možda bi bilo bolje da vam pustimo u nedjelju...

Mi ćemo ionako biti #1 u NFC pa nam ova tekma i ne znači preveč...

Baltimore Ravens - Page 29 14523112

705Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:13

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ma sakricemo karte i jedni i drugi pa posle kad se sretnemo u SB ce biti prava stvar.

706Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pošteno...

E'o ruke Neutral

707Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:20

Blento

Blento
VIP
VIP
Deluje da je krajnje vreme da se završi priča oko prošlogodišnjeg drafta, ko se zezno ko nije, ko je trebao uzet Darnolda, ko je trebao trejdovat na gore, ko je uzeo RB sa pozicije dva.
Zaključak je da se 25 ( ili koliko već ekipa ) debelo zajebalo.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

708Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Mislim da je bio 32.pik
A nakon prosle sezone delovalo ocajno

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

709Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:22

Blento

Blento
VIP
VIP
još gore...znači da se cela liga zajebala Very Happy

710Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:26

Blento

Blento
VIP
VIP
Dobro...stoji i to da mu se savršeno sve poklopilo. Došao kod trenera koji je znao kako da ga iskoristi, kakko da sklopi sve kockice oko njega, HC i GM se nisu slepo držali višegodišnjeg startera koji je bio dovoljno loš.
Da je završio u Giantsima kontam da bi imao goru sudbinu od Rosena.

711Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:29

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
A realno 90% ljudi je mislilo posle onog meca sa Chargersima da smo se zajebali, ja prvi i sto bi rekao Ilija Cvorovic "priznajem jeo sam govna, pricao sam to i to" al samo zato sto nisam ocekivao da ce ovoliko napredovati u pas igri i iz meca u mec mi deluje kao da sve bolje i bolje baca loptu. Valjda mu se podize samopouzdanje. Naravno opet je problem to trcanje odnosno udarci koje prima, do sad ih je izbegavao ali juce je primio jedno 2,3 dobra udarca a neke i bez potrebe, jebes te dodatne 2. jarde lezi dole.

712Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 10:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vidjet će on u nedjelju šta su dobre batine, ovo do sada je bilo maženje...

713Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 12:16

mardok

mardok
MVP
MVP
Iskreno i za vreme drafta sam se plasio da JAX ne pokupi Lamara, i na koledzu nije izgledao kao neki paser, realno, a tek kao pro je izgledao mnogo gore od Tima Tebowa.

714Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 12:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko sam ga gledao, nije on ni tako lose bacao na koledzu, vise cudan motion..a ono prosle sezone je bio pakao.
Svaka cast na trudu koji je ulozio da se popravi.
Deluje mi kao vrlo cist lik u glavi.
Jel pravio neko sranja do sad?

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

715Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 13:09

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Ne bih ja pisao o zajebu.

Lako se moglo desiti da Jackson zavrsi u nekoj krs fransizi koja ne bi znala eksploatisati njegov talenat i gde bi propao kao zeton. Pogotovo sa onakvim problemima sa bacanjem. Da je uleteo u neku ekipu sa uzasnom OL gde trcanje ne bi doslo do izrazaja, kurac.

Poklopilo se i to je to.

716Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 13:37

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Ravensi su uzeli Hursta prije njega, eto koliko su i oni bili sigurni. Sreca je opet bila ogroman faktor.

717Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 13:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa morali su bit sigurni da će imat kome bacat...

718Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 14:07

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Pa svi smo se zajebali. Kad sam ga vidio lani kako prica na draftu,mislio sam da ima neki poremecaj.

Uglavnom biti ce zajebani do bola.

719Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 14:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Oš reći do Super Bola, onda ćemo im stat na put...

Po drugi put...

Samo ove sezone...

720Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 14:17

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Rijesicemo mi to za prijatelja Jimmy G-a.
Billi ga toliko gotivi.

721Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 14:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Oš reći da će G biti taj koje će poslat Tomicu u penziju s L a ne brat Lamar...

Jebemliga...

Al ajde, more i tak ak baš mora, biće nam lakše svakako...

722Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 15:06

mardok

mardok
MVP
MVP
I Baltimor koji je tamo sredinom prosle sezone zamenio Flaka, i ubacio ovu mukicu koja nije znala gde bije, i onda u sred sezone promenila ceo sistem napada u 1-2 utakmice, takva traznicija u istem koji samo sve vise napreduje.
Zaista vredno paznje je da su uspeli u sred sezon da se toliko preorijentisu u napadu jer Flako i Lamar su suste suprotnosti.

723Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 15:25

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@SymphonyX ::Ravensi su uzeli Hursta prije njega, eto koliko su i oni bili sigurni. Sreca je opet bila ogroman faktor.

Zavisi sta mislis pod sreca, mislim tu bas ima mnogo faktora. Nama u to vreme nije bas gorelo pod nogama sto se QB-a tice, kao nekim ekipama, pa da ga biramo po svaku cenu ranije pa je Ozzie verovano imao plan da ako padne dotle uzece ga ako ne nista. Da je Flacco imao dobru proslu sezonu ko zna da li bi Lamar jos uvek zaigrao ili da je imao dobru sezonu pre toga da li bi ga uopste birali.

Al sto kaze Pit Bull pitanje opet kako bi se stvari odvijale da su ga birale neke druge ekipe jer glavna stvar kod njega je sto je bio sirov talenat pre drafta i trebala mu je odgovarajuca stabilnost u ekipi. Generalno to za svakog mladog QBa vazi al za njega pogotovo jer je bas imao mnogo da radi na svemu. Ovako kad je dosao u Ravense uz par dobrih poteza ima stabilnost od OL koja igra odlicno pa do trenera i koordinatora.

A kad smo kod OL ima jos jedan igrac koji je bio tema tog drafta a to je bio Orlando Brown Jr, decko ima Pro Bowl sezonu a pao je u trecu rundu kad smo ga birali zato sto je imao ocajne brojke na kombajnu pa se opet vracamo na pocetak da tu zavisi od milion faktora kako ce se stvari odvijati. Razmisljam da ni ne pratim vise taj draft bas zbog ovakvih primera, samo pogledam posle ko je koga uzeo i mozda malo hajlajtse za neke i to je to.

724Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 15:42

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
ovaj nivo ravensa je nevidjen

zastrasujuce, ne vidim ko moze da ih zaustavi

725Baltimore Ravens - Page 29 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Nov 2019, 15:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Miky majkumu...

Dam ti šansu da ispraviš ovaj svoj post...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu