NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 26]

576Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Feb 2019, 11:49

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Eh,a sve sam se nadao da ce Crabtree i sledece sezone nastaviti sa dropovima u dresu Ravensa.

No,dobro,nije bas da se pribojavam da ce Ravensi draftovati zverinu od WR. Very Happy

577Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 26 Feb 2019, 13:23

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Vi bi ste u ragbiju jebali kevu i Novom Zelandu i Velsu i Engleskoj Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

578Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 01 Mar 2019, 23:52

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ravens Waive Running Back Alex Collins

In 2017, Collins went from being released by the Seattle Seahawks, to the Ravens’ practice squad, to an offensive star that captured the nation's attention and adoration with his impressive running and Irish dancing. He rushed for 973 yards and averaged 4.6 yards per carry.

However, Collins struggled to get going last season and was hampered by lingering injuries.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Baltimore Ravens - Page 24 Roster

579Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sub 02 Mar 2019, 23:36

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pravi se mesto za Bella

580Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sre 06 Mar 2019, 14:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Weddle vidim pušten niz vodu, Mosley nije tagiran a Suggs možebitno nastavi karijeru i negdje drugo...

A s Crnom Mambom ko vođom napada bi obrana trebala biti ta koja će morati jače potegnut...

Hmmm...

Baltimore Ravens - Page 24 14523112

581Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Sre 06 Mar 2019, 18:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Weddle vidim pušten niz vodu, Mosley nije tagiran a Suggs možebitno nastavi karijeru i negdje drugo...

A s Crnom Mambom ko vođom napada bi obrana trebala biti ta koja će morati jače potegnut...

Hmmm...
Ajde sto se tice dvojice veterana mozda je logika da hoce da podmlade tim
Ali cudno je sto nece Mozlija. Sasvim solidan ILB

582Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 07 Mar 2019, 08:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Mosley igračina...

Čudni vjetrovi ovdje zapuhali...

583Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 07 Mar 2019, 14:11

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Ljudi prosle godine draftovali dva TE u prvoj I trecoj rundi, I sada daju 6mil godisnej prakticno trecem TE. Cool

Mislim meni je jasno zasto su to uradili, postali su klasicna trkacka ekipa a Bojl je nabolji TE kod blokiranja za trcanje. Ali su bacilli prosle godine pika prve runde.

584Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 07 Mar 2019, 14:45

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
cene TE poziciju izgleda.

Baltimore Ravens - Page 24 DresBaltimore Ravens - Page 24 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

585Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 07 Mar 2019, 16:14

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
6M je previse. Lik bukvalno nema nikakav leverage u pregovorima i opet ih je ogulio.

586Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:02

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Sta se dogadja sa Ravensima, ode pola odbrane?

587Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Odoše u qratz...

588Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:11

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
matori OLB i pretplaćeni ILB nisu pola odbrane. Ozi ce srediti taj nered.

Baltimore Ravens - Page 24 DresBaltimore Ravens - Page 24 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

589Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Dobro, nije pola al su ostali bez 36% obrane...

590Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:18

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Šugs 37godina a ILB kao ILB najlakše zamenjiva pozicija.

591Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 14:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Možda i je al 4 startera odoše pa ti reci šta oš...

A uz ovaj 'atomski' napad koji imaju, nemrem reći da je to mali gubitak...

Osim ak nisu svime time napravili mjesta da dovedu Zvonce...

592Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Uto 12 Mar 2019, 15:35

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Baltimore Ravens - Page 24 Ekhth

593Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 14 Mar 2019, 07:10

millhouse

millhouse
Standardan
Standardan
Aj vi sto pratite ovde...ozbiljno gotivim dual tret qb-ove, ovaj glupi dzekson mi je nekako gotivan lik, a ET mi je mozda omiljeni igrac...I volim ekipe koje igraju cvrste odbrane I napad trcanjem...

Pa me zanima koga gavrani planiraju na OLB I Ilb...

Ostali su samo na Boseru I Judonu na OLB...

I da li planiraju nesto sa IOL tj LG I C da urade

594Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 14 Mar 2019, 07:16

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
mozda Baltimor planira da vise koristi Buldozera Tyus Bowsera i Tim Williams.a pa im gubitak Sugsa koji je morao da se dogodi jednom i ovog malog sto ode u GB nece biti tezak.

595Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 14 Mar 2019, 08:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ipak popraviste krvnu sliku u ovom FA periodu...

Čak je i moj sin zadovoljan učinjenim...

596Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 15 Mar 2019, 20:22

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@millhouse ::Aj vi sto pratite ovde...ozbiljno gotivim dual tret qb-ove, ovaj glupi dzekson mi je nekako gotivan lik, a ET mi je mozda omiljeni igrac...I volim ekipe koje igraju cvrste odbrane I napad trcanjem...

Pa me zanima koga gavrani planiraju na OLB I Ilb...

Ostali su samo na Boseru I Judonu na OLB...

I da li planiraju nesto sa IOL tj LG I C da urade

Za sad se nije nista spominjalo koliko sam ja ispratio, mozda pokusaju Houstona da dovedu jer sam video da ga nesto Earl Thomas priziva. On bi dobro dosao sa iskustvom a verujem da ce i pored toga na draftu da resavaju te probleme. A sto se ILB tice tu ce biti Peanut i Kenny Young, obojica su mladi al su bili vrh prosle sezone i bas imam velika ocekivanja sto se njih dvojice tice, plus je Levin tu kao solidno resenje kao rezerva ali verujem da ce mozda naci neko jeftino resenje na FA pijaci ako ima, nisam gledao.
Ali verovao ili ne to nam je manji problem jer je WR glavni prioritet iako se to ne bi reklo s obzirom kakav vrhunski WR korpus imamo Very Happy
Posle toga bi onda trazio neka resanja za IOL na draftu pa tek onda linebackere u zavisnosti od situacije na FA pijaci.

597Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Čet 21 Mar 2019, 21:41

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ravens re-signed Robert Griffin III to a two-year contract.

Griffin went into the market looking for something more than a backup role, but those jobs quickly dried up. He will return to Baltimore to serve as Lamar Jackson's backup.

598Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 22 Mar 2019, 08:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I dalje udaljen samo jedan play od toga da bude starter...

599Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 22 Mar 2019, 09:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::I dalje udaljen samo jedan play od toga da bude starter...
Ima velike sanse da startuje bar neki mec

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

600Baltimore Ravens - Page 24 Empty Re: Baltimore Ravens taj Pet 22 Mar 2019, 09:11

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa da, zato velim...

Posebno što je Action Jackson takvog stila igranja da je doslovno sekundicu udaljen od season ending injury...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu