NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 23]

476 Re: Baltimore Ravens taj Sub 10 Nov 2018, 17:13

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pa i ja bih voleo RGIII-a da startujemo s obzirom da smo jos u nekoj igri za PO ali ako ne dobijemo naredna dva meca onda bih ubacio Lamara do kraja pa nek se kali.

477 Re: Baltimore Ravens taj Ned 11 Nov 2018, 15:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
NFL Network's Ian Rapoport reports Joe Flacco (hip) is more "day to day" than week to week.
Ocigledno manje ozbiljno nego sto se mislilo

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

478 Re: Baltimore Ravens taj Pon 12 Nov 2018, 22:41

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Jos smo mi u igri definitivno, ovo kolo me je uverilo u to. Naravno pod uslovom da pobedimo naredne dve kuci sa Bengalsima i Oaklandom. Bice borba za to jedno preostalo WC mesto jer Chargersima ide prvo. Al ove ekipe koje su u igri trenutno, bukvalno svako svakog moze da dobije i da kiksne kad najmanje ocekujes.

479 Re: Baltimore Ravens taj Uto 13 Nov 2018, 08:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ne bih se ja puno nadao za taj WC, Tenesi pregrmeo dva teza meca i jedino bi trebalo kao malo vise da se pomuce na gostovanjima sa Koltsima i Dzajantsima, sa Hjustonom su sanse 50-50, dok ostale tekme sigurno dobijaju.

Hjuston isto kao i Tenesi ima dobre sanse da dobaci do 10 pobeda. Mada Hjuston ako izgubi sledece dve(sto moze da se desi uzevsi u obzir formu Tenesija iako su domacini), ugrozen mu je nastup u PO. Za vas bi bilo bolje da navijate za Tenesi u tom mecu, mada Hjuston i sa 9 pobeda imace bolji skor u diviziji od Sinsinatija i Baltimora.

Ja ne vidim da Sinsinati, Baltimor i Majami mogu da imaju vise od 9 pobeda, nije vise u njihovim rukama i moraju da cekaju kikseve Hjustona/Tenesija. Verovatno ce se tu kroz dve nedelje znati nakon medjusobnog duela ko je prvi u diviziji a ko kandidat za WC.

480 Re: Baltimore Ravens taj Uto 13 Nov 2018, 15:39

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ja mislim da Tenesi zavarava jako, nijedna od ovih ekipa koje se bore za to preostalo mesto nije ozbiljna da do kraja sezone sigurno dobija meceve u kojima je favorit, nema sanse. Znaci bice toliko iznenadjenja da se ne zna ko ce uzeti to zadnje mest. Mi smo taj Tenesi unakazili sa nulom, sad ti mozes reci to je bilo pre par kola sad su se zaleteli, a ko kaze da opet nece da naprave losu seriju i ispadnu iz PO. Nijedna ekipa tu se ne iizdvaja po kvalitetu i odlucivace verovatno zadnje kolo.

481 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 10:29

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Izgleda da ce Flacco biti out danas, i sad citam vest kazu Lamar ce uzeti vecinu snepova. Ako planiraju da rade to sto mislim da hoce, onda su to teske debilcine. Ili mu daj da igra ili stavi RGIII, nemoj da mi mesas tu i kombinujes u sred igre i remetis ritam.

482 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 10:45

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ovo od pocetka sezone sto je Lamar igrao je toliko providno. Cim on udje ide trcanje ili neka propala trik akcija.Tako se u CFL igra sa 2 kvoterbeka.
Ako nastave s tim u mecu sezone za vas, Sinsinati ce lagano dobiti

483 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 11:09

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Pa to ti kazem, da bar uzmu i izbace Flaka totalno nego oni ga ostave u igri i svi znaju da on nece imati nikakvu ulogu u akciji i to je 10vs11 na terenu. Debilizam totalni, proslo je par puta na pocetku al posle nema smisla vise. A ovo sto sad planiraju izgleda ce da bude jos gore, mesanje Lamara i Grifina, znaci sranje u najavi. Ja sam za Grifina ali ako vec stavljas Lamara ostavi ga nek igra do kraja a ne tu da izvodis gluposti neke.

484 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 12:23

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja sam u jednoj ligi dignuo Bengals obranu,mora se iskoristiti ovaj cirkus u Baltimore-u! Very Happy

485 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 13:31

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
A i ne mora da znaci da ce biti raspad, mozda bas zato bude dobra utakmica jer pitanje koliko su se mogli i oni spremiti za ovu situaciju. Gledam u kladionicama cak se povecala hendikep granica sa 3.5 na 5.5 prethodnih par dana.

486 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 15:26

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Sad je porasla na 6.5.

487 Re: Baltimore Ravens taj Ned 18 Nov 2018, 22:24

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Dobra partija za naseg prvog RB-a Jacksona.

488 Re: Baltimore Ravens taj Pon 19 Nov 2018, 10:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::Dobra partija za naseg prvog RB-a Jacksona.
Bukvalno.
Alex Collins mi je jedno od razocarenja sezone.

489 Re: Baltimore Ravens taj Pon 19 Nov 2018, 12:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
brat Lamar pokidao.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

490 Re: Baltimore Ravens taj Pon 19 Nov 2018, 23:46

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran

Sto kaze lik u komentaru, ako ti Vick kaze da trcis previse onda trcis previse.

491 Re: Baltimore Ravens taj Uto 20 Nov 2018, 00:33

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Nastavi li ovim tempom davaće mu parastos oko Pro Bowl-a.

492 Re: Baltimore Ravens taj Uto 20 Nov 2018, 12:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@BasBetis ::Nastavi li ovim tempom davaće mu parastos oko Pro Bowl-a.
Laughing Laughing

493 Re: Baltimore Ravens taj Uto 20 Nov 2018, 13:18

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nece. ne igra sa Pit i Bengalsima vise.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

494 Re: Baltimore Ravens taj Pet 23 Nov 2018, 19:31

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Ravens coach John Harbaugh confirmed Lamar Jackson will start Week 12 against the Raiders

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

495 Re: Baltimore Ravens taj Sre 28 Nov 2018, 17:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

496 Re: Baltimore Ravens taj Sre 28 Nov 2018, 18:11

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Niko ne zna kako ali evo nekako za sad ide eksperiment sa Lamarom
Samo da ne bude ko Peterman i Bufalo u proslogodisnjem plejofu. Forsirali su dva qb u sezoni i kad udjose u Wc I jedan i drugi qb su bili uzas

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

497 Re: Baltimore Ravens taj Sre 28 Nov 2018, 18:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ono prosle godine sa Buf je drugacije. Izbacili su Qb koji je solidno igrao, ubacili najgoreg ikada, pa kad su videli sta su uradili, vratili starog.

498 Re: Baltimore Ravens taj Sub 01 Dec 2018, 19:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ravens placed Alex Collins (foot) on injured reserve, ending his 2018 season.

499 Re: Baltimore Ravens taj Ned 02 Dec 2018, 22:47

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Ol' Dirty Bastard ::Ja mislim da Tenesi zavarava jako, nijedna od ovih ekipa koje se bore za to preostalo mesto nije ozbiljna da do kraja sezone sigurno dobija meceve u kojima je favorit, nema sanse. Znaci bice toliko iznenadjenja da se ne zna ko ce uzeti to zadnje mest. Mi smo taj Tenesi unakazili sa nulom, sad ti mozes reci to je bilo pre par kola sad su se zaleteli, a ko kaze da opet nece da naprave losu seriju i ispadnu iz PO. Nijedna ekipa tu se ne iizdvaja po kvalitetu i odlucivace verovatno zadnje kolo.

Ko sto rekoh, nista se ovde jos ne zna. Stanje na tabeli totalno drugacije sad i pre 3 kola i opet nista nije jasno. Mi zaredjali 3 pobede sad i neko bi pomislio pronasli smo se a ustvari je daleko od toga. Bice klanja do kraja.

500 Re: Baltimore Ravens taj Ned 02 Dec 2018, 23:05

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Vi ako dobijete Klivlend i Tampu kod kuce, to je 90% to. Pobeda protiv Cardzersa uz poraz jedan od navedene dve vam 100% zavrsava posao, jer zakljucavate h2h sa Denverom i Cardzersima, a oni igraju medjusobno poslednje kolo.

Koltsi ako budu kao i vi, bice iza zbog konferencijskog skora. Sa 9-7 ste skoro sigurno unutra, nema trika da budu dve ekipe sa 10-6, a da jedna od te dve ne budete vi.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu