NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC North » Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 18]

426 Re: Baltimore Ravens taj Sre 12 Sep 2018, 10:12

kb8

Moderator
Moderator
Čitam da Za'Darius Smith izrasta u pravog igrača...

LB formacija bi ovdje mogla biti je-be-na...

427 Re: Baltimore Ravens taj Sre 12 Sep 2018, 10:34

Peyton Manning

Admin
Admin
Lepo deluje Bal, izbalansirano. Vratice se i Hurst, koji ce jos pojacati napad

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

428 Re: Baltimore Ravens taj Pet 14 Sep 2018, 09:33

kb8

Moderator
Moderator
A tuge i očaja u pm...

Obrana dok je skužila da je tekma počela već bilo prekasno a o Flaccu da ne pričam, kakav debil epskih razmjera...

We Want Lamar, We Want Lamar ko da čujem da već odzvanja u getu...

429 Re: Baltimore Ravens taj Pet 14 Sep 2018, 16:27

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Odvratna utakmica...

Tek smo ga onda najebali ako smo toliko losi da Lamar mora da udje, nece on skoro. Ja cu prvi da pljujem Flacca al nije toliki krivac kao sto ume da bude, krivi su koordinatori najvise i OL/DL. Mrzim ovu nasu igru, sad je bio takav splet okolnosti da smo jurili rezultat ceo mec al ako ti Flacco baca 55 puta na mecu nema sanse da dobijes. Losa OL, nema trcanja, los playcalling, DL bez bez sacka bez pritiska, izgledali polumrtvo, coverage raspad... Uvode Lamara za neke formacije, izvode egzibicije neke u sred redzone i nijednom ni ne pokusaju da bace sa njim nego samo trce. Pa sta misle da ce da se desi, svaki put kad udje a Flacco ode siroko to je 11 na 10 igra i svaki put trcanje... Mislim necu puno da ih napadam ko sto nisam hteo da ih hvalim posle prve ali na pola sezone ako ovako nastave ocekujte da cu da se najebem majke svima odreda. Sad imaju 10 dana da se pripreme za utakmicu kuci sa Denverom, ako stvarno mislimo da smo PO to mora da se dobije.

Za kraj, sudjenje je uzas stvarno, cak mozda vise na stetu Bengalsa ali nama u nekim kljucnim momentima uzasne stvari svirane, kakvi su ono PI i roughing the passer ono je sramotno. Brady ima da igra do 55. ako ovako nastave.

430 Re: Baltimore Ravens taj Pet 14 Sep 2018, 17:06

Wild Raven

VIP
VIP
hehehe...to kaže i Joe Buck Aikman-u. "Da su ovako sudili u tvoje vreme, ti bi još igrao" Very Happy

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

431 Re: Baltimore Ravens taj Pet 14 Sep 2018, 17:39

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
Pa realno. A nazalosnije mi je kad je Pereira rekao da su uveli da pravila da bi izmedju ostalog povecali i broj poena po utakmici. Kako mi se gadi to, ja bas volim tvrde utakmice na malo poena ali nemam nista protiv naravno da pogledam neki shootout ako su napadi dobri ali ako cemo na silu da radimo na tome da se podigne broj poena onda mi stvarno zalosno u kom pravcu ide NFL. Krivo mi sto nisam neko ko moze sebi da kaze "Dosta je, necu vise da gledam ovo sranje" jer je stanje sve gore i gore, bar sto se mene tice. Zato se svake nedelje radujem da gledam Ramse iskreno, ima tu jos par ekipa koje slicno igraju ali oni su mi milina za gledanje. U osnovi napada trcanje da bi se otvorila prilika za pas a odbrana vrhunska sa gomilom hijena.

432 Re: Baltimore Ravens taj Pon 08 Okt 2018, 14:26

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Pod hitno da se resite Crabtree-a,ocajan je lik.

433 Re: Baltimore Ravens taj Pon 08 Okt 2018, 14:27

Wild Raven

VIP
VIP
Ha...ja ga se rešio ima dve nedelje Very Happy

434 Re: Baltimore Ravens taj Pon 08 Okt 2018, 14:33

Zona do trona

Hall of Fame
Hall of Fame
Sada ce i oni. Very Happy

435 Re: Baltimore Ravens taj Pon 08 Okt 2018, 17:45

Peyton Manning

Admin
Admin
Moracu i ja. Uhvatio TD u prvom kolu i od tad nista

436 Re: Baltimore Ravens taj Pon 15 Okt 2018, 17:34

Steelers

Design Team
Design Team
U Baltimoru spektakl, makar statisticki.

Treci napad lige protiv zvanicno najbolje odbrane

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

437 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 14:24

kb8

Moderator
Moderator
Ove sezone kažu niste dobili pass td na svom terenu...

A i jedina ste momčad koju Brees nikad dobio nije...

Zanimljivo...

438 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 15:24

Wild Raven

VIP
VIP

439 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 16:29

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP

Ostavljeno za kasnije da se u miru pogleda sa uzivanjem.

440 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 17:04

Peyton Manning

Admin
Admin
@kb8 ::Ove sezone kažu niste dobili pass td na svom terenu...

Moglo bi to da ostane tako, igram protiv Thomasa Very Happy

441 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 17:16

Steelers

Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::

ova taktika radi, kao sto je objasnjeno u videu sa mladim nesigurnim qb  ili timovima koji nemaju trcanje. morace dosta drugacije protiv NO, jer ipak nisu bilsi, klivlend ili tenesi. ako nastavite sa cestim blicevima kao sto je gore objasnjeno kamara/ingram ce vam to naplatiti.

zato mislim da ce Harbo drugacije uci u ovaj mec i svidja mi se sto jos postoji neki tim sa starom skolom odbrane prilagodjenom za danasnje uslove - nova NFL pravila koncentrisana na veci broj poena. a ne ove moderne nazovi odbrane remsa ili dzeguarsa a prime 30, 40 poena po utakmicama. a pogledajte kakva imena igraju u njihovim timovima a kakva u Rejvensima. u Rejvensima jedino stari Sags poznat. to je omaz treneru na pravljenju kolektiva u kom svi jednako doprinose i niko se ne istice

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

442 Re: Baltimore Ravens taj Čet 18 Okt 2018, 17:55

The Bad Man

NFL Player
NFL Player
Sad ste me podstakli da pogledam tu listu. U suštini od aktivnih igrača tu su i Brady, Rodgers i Roethilsberger, jedino nisu dobijali tim u kom nastupaju. Recimo Flaccu fali skalp Seahawksa

443 Re: Baltimore Ravens Juče u 17:13

Ol' Dirty Bastard

MVP
MVP
@Steelers ::
@Ol' Dirty Bastard ::

ova taktika radi, kao sto je objasnjeno u videu sa mladim nesigurnim qb  ili timovima koji nemaju trcanje. morace dosta drugacije protiv NO, jer ipak nisu bilsi, klivlend ili tenesi. ako nastavite sa cestim blicevima kao sto je gore objasnjeno kamara/ingram ce vam to naplatiti.

zato mislim da ce Harbo drugacije uci u ovaj mec i svidja mi se sto jos postoji neki tim sa starom skolom odbrane prilagodjenom za danasnje uslove - nova NFL pravila koncentrisana na veci broj poena. a ne ove moderne nazovi odbrane remsa ili dzeguarsa a prime 30, 40 poena po utakmicama. a pogledajte kakva imena igraju u njihovim timovima a kakva u Rejvensima. u Rejvensima jedino stari Sags poznat. to je omaz treneru na pravljenju kolektiva u kom svi jednako doprinose i niko se ne istice

Pogledao sam ovo i slazem se sa recenim. Mislim da je nasa odbrana precenjena malo, odnosno nije bas toliko dobra koliko statistika govori. Vecina sekova recimo su dosli protiv dve ekipe prakticno, Bills i Titans. Definitivno ce pravi test biti veceras, ne mogu da docekam.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu